Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pomysł na praktyczny prezent dla rodziców

Polecane posty

Gość Iza

ja bym postawiła na fotoksiążkę 🙂 to jest mega fajny pomysł, bo taki... sentymentalny. I będzie to fajna pamiątka. Zerknij sobie na możliwości jakie oferuje Polimax jeśli chodzi o realizację fotoksiążki. Bardzo ładnie Ci ją wykonają a do tego nie wydasz na to majątku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulalinka

A co powiecie na jakiś fajny ciśnieniomierz? Fajne urządzenie da się kupić w sklepie internetowym Haxe.pl Niedrogi, a ma certyfikaty od kardiologów i z taką maszynka nie strach iść przez świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto sięgać po prezenty, które będą przydatne. Ja swoim rodzicom kupiłem ciśnieniomierz z firmy Diagnosis. Teraz jestem spokojniejszy, ponieważ mogą codziennie kontrolować swoje ciśnienie. 

Edytowano przez Marekol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj remoncik niespodziewany rodzicom z pewnością by się elegancko spodobał : 😧 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy od potrzeb twoich rodziców? Jednym przyda sie nowy i ładny komplet noży, innym wyjazda na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że akurat jeśli chodzi o te różne sklepy to panipanigadzet.pl wypada dobrze, bo jakościowo te oferowane produkty są niezłe. Jak na te sklepy, które oferują gadżety to akurat to nie jest u nich taka marna chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły kupuję swoim albo nowy koc, albo komplet pościeli. Ostatnio dostali kołdrę i poduszki.

Kupiłam na stronie producenta meganstyle24.pl i są super. A rodzicie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×