Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżinna

Wielka prośba o rozwianie wątpliwości Wyniki Beta Hcg

Polecane posty

Gość Dżinna

Witam! Nigdy wcześniej nie byłam w ciąży, 17 listopada miałam ostatnią miesiączkę, wczoraj miałam robioną betę, wynik to 1135. Czy to jest ok? Mam 99% pewności, że do zapłodnienia doszło 31 listopada. Czy to normalny wynik na 5 tc i 3 tydzien po zapłodnieniu? Błagam o pomoc, bo się denerwuję, że jest coś nie tak, a już się tak ucieszyliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wynik jest prawidłowy, to można sie dowiedziec dopiero po ponownym wykonaniu badania po 48 godzinach, Twój wynik w chwili obecnej jest jedynie potwierdzeniem ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezzzzzuuuuuuuu.............a czym sie marwtisz?!! masz z******ty wynik :) ja miałam mniejszy nawet od Twojego.. Jestes w ciazy i tyle :) powtórz wynik i do lekarza. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżinna
Ech, widzę, że ciąża to cholernie stresujący okres w życiu kobiety, w żadnym momencie nie można być niczego pewną :( No, może w ostatnim trymestrze... O ile powinien wzrosnąć wynik bety po 48 h? Przepraszam za te pytania, ale nie mam w otoczeniu nikogo, kto mógłby mi na nie odpowiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżinna
Dziękuję :) Nie chcę panikować, ale taka juz jestem- często przejmuję się niepotrzebnie... Umówiłam się do ginekologa na poniedziałek, w takim razie jutro powtórzę betę :) Oby wszystko było ok, bo inaczej byłoby to dla mnie i męża cios- może to zbyt wcześnie, ale już się cieszyliśmy, że powiemy rodzicom podczas wigilijnej kolacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżinna
dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×