Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a przeciez ida swieta

Poklocilam sie z siostra o dziecko i psa i teraz nie rozmawiamy ze soba

Polecane posty

Gość tamaris1
mozesz wykonac pierwszy krok np wyslac zyczenia swiateczne smsem. co do sytuacji z psem to oczywiscie zrobila bym tak jak ty. mam 2 psy. obydwa traktowane jak ludzie. jesli komus one nie pasuja to nie musi mnie odwiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dog niemiecki ? takie bydle w domu trzymasz? Naprawdę rozumiem twoja siostrę . Tylko ze ja nie pojechałabym z dziecmi to domu gdzie jest takie duży pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna takiego duzego psa trzymac w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
a gdzie mam go trzymac? Na lancuchu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kojcu na dworze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka sytuacja wiadomo siostra to siostra... Ale nie pozwól żeby pies ucierpiał bo jest u siebie. Dla niego ty jesteś mamą także broń go... Absolutnie jej nie przepraszaj bo zachowała się chamsko. Święta świętami ale można dać sobie wejść na głowę bo po świętach co będzie ? Powtórka ? Trzymaj się autorko :) "k******a jak mozna zwierze traktowac lepiej niz dziecko?jesli chodzi o bezpieczenstwo,kretynko to bys zanalazla rozwiazanie.pies to pies.Sama jestem psiara z niezlym dobytkiem,ale tak jak ty bym w zyciu nie postapila.iwdac,ze masz jakies problemy psachiczne" No chyba cie p******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies jest tylko psem i mógłby nawet zagryżć dziecko Lepiej dmuchac na zimne. Jeśli ci zależy na siostrze to się odezwij pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tesciu tez ma takie joba na tel swojego psa. Ja boje sie psów i powiedziałam ze jak go nie zamknie w innym pokoju to nie przyjedziemy na wigilie. Teściu powiedział ze psa nie zamknie i juz 2 Wigilie będzie sam z psem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
dog niemiecki nie jest psem podworkowym:) Poza tym to rasa dosc lubiaca towarzystwo no i obronna, po to go mam by mnie bronil, w domu, a nie na podworku na lancuchu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można takie psisko trzymać w domu fujjjjj A ty autorko masz dzieci czy stara panna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co że zagryzie? Chyba nie ma po czym płakać...Jakbym miała psa żywiącego się ludzkim mięsem sama bym mu je przyniosła. Jak ja nienawidzę takich ludzi. Pogódź się z tym że może zwierze jest głupsze ale to człowiek jest zły. I kiedyś spotka was za to słuszna kara :) Autorko właśnie dołączyłaś do bardzo wąskiego grona ludzi których lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
nie jestem stara panna:D ale nie wiem co do tego maja dzieci:D mozna byc stara panna z dzieckiem albo miec meza i nie miec dzieci. jesli poytasz o moj stan cywilny to jestem mezatka:) ale tez nie stara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna rasa!! zazdroszcze:) z tego wzgledu,ze mam niecale 73m2 i wiwm,ze to za male meiszkanie dla takiego psa. zadowalam sie buldogiem fr :) nie mialabym czasu na dlugie spacery dzien w dzien i bieganie z psem. musi rozwijac miesnie. zazdroszcze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIENAWIDZE PSÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
no tak ta rasa wymaga wlasnie wybiegania sie. Ja codziennie z moim do lasu ide i biega minimum 2h, ale to w zwykle dni, a w weekendy czasem jezdzimy do rodzicow moich, oni maja duze pole ziemi oraz ogromny las wiec tam to dopiero ma nasz pies pole do popisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***y nic nie daja, lepiej powiedziec ze sie psa boi. powinnas go zamknac, a ona nie powinna cie wyzywac. dziecko jest wazniejsze od psa, gość tez. nawet obcy gosc, a co mówiąc siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2godziny dziennie z psem, 10godzinw pracy, dziecmi kolejne 4. oj kafeterianki wy to jestescie. pewie potem do 23 prasujesz koszule męża, a o 4rano myjesz juz glowe. i oczywiscie zarabiasz 2500:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
psa zamknac nie moglam i wyjasnilam dlaczego:) Ja pracuje zaledwie 4 maks 5h dziennie:) koszul mezowi nie prasuje:P a 2500zl takze nie zarabiam:) cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to siedźcie sobie same z tymi bydlakami w domu, bo zapewniam - nikt normalny na własne życzenie nie wejdzie do domu, w którym ludzkie zdrowie i życie przegrywa z arcygłupotą właścicieli takich psów :) Jełopy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś tak potraktował mojego psa to jego zamknełabym na dzien albo dwa w garażu lub piwnicy, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie te olbrzymy ślinią wam wasze zapsiałe gęby i macie w domach pełno sierści - wszędzie, na podłogach, ubraniach, w pościeli, ręcznikach :o:o Bleeeeee, jak można być takim ohydnym człowiekiem :o I nie wmówicie mi, że tak nie jest - miałam kiedyś małego kundelka i wszędzie była jego sierść, mimo pielęgnacji, codziennego wyczesywania, brania preparatów, prawidłowego odżywiania, codziennego odkurzania :o Już go nie mam, bo odszedł - i całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie po raz drugi w życiu przeżywać sierść w talerzu czy na ubraniach :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy a ja wolę żeby tacy ludzie nie wchodzili do mojego domu. Kto się moimi zwierzakami zajmie jak ja pójdę siedzieć? Ko zmieni wodę w akwarium? Nie masz, nie masz nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze psu sie nie ufa,to jednak zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niesamowicie wkurzają ludzie takim nastawieniem do psów jak Twoja siostra, sama miałam dwa duże psy, jednego"niebezpiecznej" rasy, nigdy nikomu nic nie zrobiły bez powodu. Owszem zdarzyło się,że kogoś ugryzł, ale na własne życzenie tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, autorko-To jest TWOJ dom i goscie w tym siostra jak chca tam przebywac musza sie dostosowac do panujacych TWOICH regul. Dog niemiecki to rasa bardzo przyjacielska dla ludzi/dzieci, normalnie prowadzaony pies, znajacy swe miejsce w stadzie (rodzinie-dla laikow) nidgy nie zaatakuje, na Boga! Z drugiej strony aby nie stracic siostry i uspokoic jej obawy o smiertelne zagryzienie jej dziecka przez Twojego psa, mozna pojsc na kompromis i na czas kiedy nie ma Cie w domu te 4-5 godzin, psa odizolowac. Np. w kennelu , klatce, zamknac nawet we wspomnianym garazu. Pies od tego nie sfiksuje, nie zwariuje itd. Daj mu kosc, zabawke, cos zeby go zajac , zmeczy sie i bedzie spal czekaja na Ciebie. Jesli tak duzo biega, bo 2 g dziennie w lesie to dla doga, ktory z natury nie jest pracoholikiem-to wystarczajaco duzo, aby reszte dnia pies przespal. A pozniej jak siostra z dzieckiem wyjedzie-wszystko wroci do normy. Czasami kompromis to najlepsze dla nas, na nasze sterane nerwy i utrzymanie zdrowych relacji rodzinnych. To mowilam ja- dog trainer. (nie Jarzabek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem zdarzyło się,że kogoś ugryzł, ale na własne życzenie tej osoby x szkoda, że nie zagryzł ciebie albo twojego dziecka 🖐️ gdyby twoja córka czy syn pociągnęłyby go za ogon, a te by się na nie rzucił i połknął w całośc****ewnie nie płakałabyś w szpitalu, tylko mówiła "pogryzł na ich własne życzenie"? No, to teraz zarzuć tekstem, że twoje dzieci są nauczone, że psa się nie zaczepia :D Idiotki, boże, co za idiotki :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez ida swieta
wypadanie siersci jest naturalne u zwierzat wiec tylko idiota bierze zwierzaka nie zdajac sobie z tego sprawy. Moj pies ma krotka siersc ale tez wypada . Na to jest prosty sposob: odkurzacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×