Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgorsze prezenty pod choinke np ZESTAWY KOSMETYKÓW

Polecane posty

Gość gość

Otwieram listę: zestawy kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zestawy kosmetykow sa ok, przynajmniej praktyczne Najgorsze? jakies figurki, ogolne ozdobniki, ktore sie walnie na komode, zadnego z nich pozytku, tylko sie kurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakich kosmetyków, takichza 500 zł bym z chęcią przyjęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nawet z figurki ucieszyła. Mam 27 lat i nigdy od nikogo nie dostałam prezentu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, figurki najgorsze. To takie zbieracze kurzu. Portfel słabej jakości to też badziewny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurzaja mnie tacy ludzie co wybrzydzaja. Im najciezej cos kupic. A potem mecz sie czlowieku pol roku i mysl co kupic, zeby sie podobalo, bylo przydatne i w przyzwoitej cenie. Uwielbiam obdarowywac osoby, ale nienawidze kupowac prezentow, zawsze problem co kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja bym się nawet z figurki ucieszyła..." chętnie zrobiłabym c**prezent :) Tylko cię nie znam i nie jesteś obok mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie kosmetyki, bo nie mam co z nimi zrobic, a glupio wyrzucic. Ozdoby do domu(mam już wszystko wyszykowane, są mi zbędne i zazwyczaj nie pasują).Perfumy, sprawdzą się tylko wtedy,gdy ktoś kupi zapach,którego używam. Jeśli chodzi o najgorsze prezenty to ja dostałam bieżnię,kremy przeciwzmarszczkowe i wyszczuplające,ale to nie na gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieżnia ekstra prezent, ja bym sie ucieszyla, bo samej szkoda mi wydac kase na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieżnia ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie dostawac kosmetyki (tylko nie chcialabym dostawać takich badziewnych, ale na szczescie jak dostaje, to sa raczej lepszej jakosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz miałam choinke w domu w wieku 5-6 lat. Zawsze co roku mam problem kiedy przypadają święta :D Na szczęście dziś sie skapłam i musiałam iść po jakies pieczywo do sklepu i papier toaletowy bo chyba będą zamknięte jutro. U mnie to normalny dzień. Jedyne co to kupiłam karpia. Moczy się już 2 dni w cebuli. Może jutro sobie przysmaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym się ucieszyła z oleju kokosowego takiego dużego słoika 500 ml i oleju z pestek moreli jako kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie chodzi fizycznie o choinke tylko o prezenty. JA tez nie mam choinki. A prezenty mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iameighteen
świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'pod choinke' prezentow u mnie sie nie kladzie - moze dlatego, ze moja choinka jest zrobiona z pustych butelek po browarach, obwiazana siwtaelkami 🖐️ ale mimo wszystko mowi sie po prezentach pod choinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie każdy prezent jest ok i ma swoją wartość , kosmetyki zawsze się przydadzą, podobnie jak skarpetki czy majtki, słodycze się zje i nie ma co marudzić ! nie cierpię takich ludzi, wiecznie nie zadowolonych ze wszystkiego, kij wam w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RAJSTOPY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nietrafione upominki nieprzeszkadzają, chociaż zależy od kogo. W razie czego, podaję dalej i nie muszę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponura krowa
Używany papier toaletowy, używane prezerwatywy, używane majtki, używani mężowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandzian
Kosmetyki nie są złe, ale już jeśli robi się taki prezent, to powinien być dopracowany tj. konkretny i jakościowy. Hildegard Braukmann ma aktualnie przecenioną całą kolekcję, tym się zainteresujcie. A na pewno słabym pomysłem jest kupowanie byle czego - można tylko wtopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga biżuteria - głupio nie podziękować, a potem foch jak nie nosisz bo akurat jest paskudna. Figurę mogę schować kosmetyki po jakimś czasie wyrzucić...a paskudne, złote koczyki? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedzieć na wigili będzie w tym roku od 14 do nawet 20 osób i nie stać mnie na prezenty droższe niż max 50zł na osobę... kupuje drobiazgi w tym roku kubek plus jakiś kosmetyk z yves rocher typu tusz do rzęs - balsam po goleniu czy żel na opuchnięte oczy mamie i babci. Staram się wszystko ładnie zapakować, sama robię metki do prezentów z sianka sznureczek jakaś gwiazdka anyżu albo z kory brzozy do tego wstążka satynowa i tyle :( Nie stać mnie na perfumy do 15 osób za 200zł. Mam 24l i mieszkam z chłopakiem. A no i nie napisałam jeszcze o rodzinie chłopaka tam 8 osób dorosłych i 4 dzieci. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Zestawy kosmetyków wcale nie muszą być złym prezentem. Jeżeli kupi się zestaw od Axe, to wiadomo że nikt nie będzie się cieszył. Ale z dobrych kosmetyków nawet mój mąż się bardzo zaskoczył ale pozytywnie. Kupiłam mu zestaw świąteczny od marki Pat and Rub z ich strony, zawierający kosmetyki najwyższej jakości i to w 100% ekologiczne. Sprawdźcie, może zmienicie zdanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×