Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość gość
zależy jak długie masz nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są raczej długie, ale nie jakoś przesadnie. Sama nie wiem, na pewno nie są króciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierzyłam, przy wzroście 170 moje nogi mają trochę ponad 86. Nadają się do glanów? Czy może powinnam załatwić sobie jakieś krótsze?\ Już chciałam kupować (przez internet), ale zaczęłam się zastanawiać jak w ty będę wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
20- dziurkowe będą ok, ale radziłabym Ci teraz zainwestować w jakieś krótsze na lato. O dłuższych zacznij myśleć jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaa
Na serio masz takie krótkie nogi?! Ja jestem wyższa zaledwie o 2cm, a moje nogi mają 105 cm. Dziwne :O Jak Ty musisz wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że będą ok. Masz idealny wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20- dziurkowe będą ok, ale radziłabym Ci teraz zainwestować w jakieś krótsze na lato. O dłuższych zacznij myśleć jesienią. X No to zamawiam! Krótkie też zamówię! A co mi tam?! Już 3 miesiące oszczędzam na dwie pary glanów. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na serio masz takie krótkie nogi?! Ja jestem wyższa zaledwie o 2cm, a moje nogi mają 105 cm. Dziwne pechowiec.gif Jak Ty musisz wyglądać X A jak Ty musisz wyglądać z tak długimi nogami?! Sięgają Ci do szyi, czy jak? A może nikt Cię nie uświadomił że tyłek nie wlicza się do ich długości, hę? Myślę że będą ok. Masz idealny wzrost x Dzięki :), miło jest tu czasem przeczytać jakiś komplement. Nawet jeżeli dotyczy tylko wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Wiesław reaktywacja
Glany to typowe obuwie robocze. Bardzo popularne wśród lumoploteriatu . Stanowi wyróżnik jak gumofilce dla rolnika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
W takim razie kupuj śmiało! :D Drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120
Pan Wiesław reaktywacja "Glany to typowe obuwie robocze. Bardzo popularne wśród lumoploteriatu . Stanowi wyróżnik jak gumofilce dla rolnika cool.gif"\ Nie znasz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu - o gustach się nie dyskutuje 15 osób ci powie, że glany są z******te, a drugie 15, że fuj i be - czy to rozwiąże 'konflikt' biurowy? nie czy zmieni twoje podejście do dziewczyn w glanach? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - ja lubię nawet do letnich sukienek ale czasem szpilki bardziej pasują ale tylko czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 20 będą kosztowały 260, a jeżeli chodzi o krótkie to jestem jeszcze nie zdecydowana. Za to mogę Cie zapewnić że nie będą to te paskudne martensy z gumową podeszwą. To będą glany z prawdziwego zdarzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Wiesław reaktywacja
Ależ owszem ,że się nie znam :D Gdyby jakaś debilka czytaj ikona mody założyła sobie na łeb osrane majtki stado małp rozpoczełoby dyskusje na Kafe jakim kolorem sraki powinny być obsrane majtki i czy ślady po okresie są trendy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też raczej nie przepadam za martensami i noszę typowo ciężkie obuwie (martensy się do niego nie zaliczają), ale mam jedną parę takich glanopodobnych czerwonych butów w zielono - czarną kratę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
"Te 20 będą kosztowały 260, a jeżeli chodzi o krótkie to jestem jeszcze nie zdecydowana. Za to mogę Cie zapewnić że nie będą to te paskudne martensy z gumową podeszwą. To będą glany z prawdziwego zdarzenia.smiech.gif" A można spytać jakiej firmy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja też raczej nie przepadam za martensami i noszę typowo ciężkie obuwie (martensy się do niego nie zaliczają), ale mam jedną parę takich glanopodobnych czerwonych butów w zielono - czarną kratę :) . x W jakim sklepie kupowałaś? Od dawna mi się takie marzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Wiesławie! To że ktoś ma nieco inny styl nie oznacza że robi to na pokaz! Mi podoba się ciężkie obuwie i dla tego tylko takie noszę. Żadnych butów na opcasie, a już tym bardziej platfusowatych baletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lulilali.... A można, można..:D To firma hunters W ostatnim poście zrobiłam błąd - nie oPcasów, ale obcasów :D, ech nie mądra ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba obcasów analfabetko :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
Dzięki, rzeczywiście ładne. Chociaż to zupełnie nie mój styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest Twój styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
Lubie przewiewne ubrania. Szczególną miłością darze wszystko co sztruksowe. Buty to zazwyczaj sandały, albo koturny. Często chodzę w trampkach. A co Ty lubisz nosić po za glanami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Wiesław reaktywacja
Opcasie :D:D:D A nie mówilem ,że obuwie robocze nosza ludzie z nizin społecznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ubieram się jak metalówa, czasem jak gotka, albo scene. Ostatnio jednak upodobałam sobie styl punków i ubieram się teraz głownie w tym stylu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, Wiesław! Już się poprawiłam :D Chyba można coś czasem źle napisać? Nawet jeżeli jest debilnie łatwe do napisania...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulila
To fajnie :D, musisz wyglądać bardzo kolorowo, też byłam kiedyś punkówą. Fajnie się z Tobą gada, ale muszę iść już spać, za 3 godz. będę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" To fajnie smiech.gif , musisz wyglądać bardzo kolorowo" A jak! :D Dobra ja też już kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany wyglądają naprawdę pięknie w zestawie z jakąś sukienką. :) Wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×