Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcesz zarobić

Polecane posty

Gość gość

Jeśli chcesz zarobić a jesteś ze Starogardu Gdańskiego lub z okolic napisz :) proponuję świetny biznes!! Zero obowiązków, same przywileje, pracujesz wtedy kiedy masz ochotę i czas!! Odezwij się, to świetna szansa dla Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznes i zero obowiazkow ? dziwne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zapraszam do kontaktowania się ze mną pod numerem gg 44300467. Osoby ze Starogardu i okolic.. dalej niestety nie mam jak dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam prawa jazdy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sprzedajesz mlm-emku? podróbki perfum po 149,99zł? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliweczka29 , weź sobie odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby dorównać twojemu poziomowi rozmowy musiałabym położyć się na podłodze a i tak jeszcze bym cię przewyższała... musi być ci bardzo ciężko w życiu z takim małym rozumkiem... współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu , podpisywać się możesz jak chcesz ale wiesz adres IP nie kłamie tak więc daruj sobie magistrze inżynierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.... człowieku.. to że założyłam temat jako gość to było niedopatrzenie że się nie zalogowałam a potem chciałam sprostować żeby ludzie mogli mnie zidentyfikować że jestem autorką topiku a nie mylili z innymi gośćmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tyle knurze chciałeś sie bawić w sądy to sie pobawimy :) zobaczymy kto jak na tym wyjdzie nie wiem jak ty ale ja nawet nie dostałem wezwania bo prokuratura dostała adres IP w Chinach , o tym c***owiedziała twoja pani prokurator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze że zatkało kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASJONAT MLM
I z tematu zrobil sie chlew. Wszystko przez jedna osobe. A kogo ? A no przez glupiego trolla ktory przesiaduje calymi dniami na kafe i spamuje masturbujac sie przy tym intensywnie. Pytanie jedno mam. Jak glupi trollu sprawdziles adres IP. Bo to ze niebieski gosc i sliweczka to to samo to ja wiem ale jak sprawdziles IP. Pewnie mi nie odpowiesz wiec ja to zrobie. Nie sprawdziles IP bo nie jestes w stanie tego zrobic. A dlaczego ? Bo jestes debilem. To tyle. narka x Autorko napisz co to za MLM. Fm moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASJONAT MLM
Fm dobra rzecz. Z czystym sumieniem moge polecic. Oczywiscie nie kazdemu. Bo jak wiadomo sa ludzie ktorzy nadaja sie tylko do kopania rowów albo do pracy na kasie w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASJONAT MLM
Nie jestem ale od jakiegos dluzszego czasu interesuje sie MLM Jesli zaczne w tym dzialac na powaznie to pierwsza firma bedzie wlasnie FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorillak
Na FM jest juz trochę za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na FM jest juz trochę za późno..." Nieprawda za pozno to jest na avon czy oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co sprzedajesz mlm-emku? podróbki perfum po 149,99zł?" x Nic nie sprzedaje, a jesli juz to robie to orginaly perfum marki FM za max 80 zl. Sprzedaje glownie pomysl na biznes i oferuje wspolprace. Wiem ze to nie do pojecia dla takiego goscia jak ty. Tacy jak ty musza miec "bezpieczny" etat, placic podatki a po kikudziesieciu latach przejsc na emeryture i "cieszyc sie zyciem". powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×