Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia_20

rodzina

Polecane posty

witam odrazu przepraszam za ewentualne pomylki ale mam zepsuta klawiature.chodzi mi o to wlasciwie chcialm chyba sie wyzalic bo nie mam do kogo.mam 29 lat jestem po rozwodzie z facetem ktory przebywa w anglii i od slubu gdy zaszlam wciaze nie widzialm go oprocz rozprawy rozwodowej.obecnie jestem w innym zwiazku z facetem z ktorym mam dziecko jestesmy razem juz 6 latale moja rodzina nie akceptuje tego.moj ojciec nielubi go choc nie mowi tego otwarcie ale jak czasem wypije to potrafi o tym przypomniec. moja siostra to wogole szkoda gadac,ma chlopaka w anglii i wielka pani ciagle tylko plotkuje na mnie do mojej matki ktora obstawia jej strone ,cigle tylko my jestesmy tacy i owacy ,najgorsi a ona cudowna ,nie rozumie dlaczego ona tak prubuje oddalac nie od rodzicow boli mnie to ze moja siostra stawia mnie w takim swietle w stosunku do rodzicow choc nie wiem czy do innych tez nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz bez składu i ładu a w skrócie mas spiertolone życie i boli Cię gdy rodzina Ci to uswiadamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twoja pisanina jest odzwierciedleniem Twojego charakteru, to ... popraw się, jakieś znaki interpunkcyjne by się przydały, bo ciężko się czyta taka paplaninę. I co w ogóle chcesz od nas. Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×