Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kowalczykowa

RÓŻOWA PANTERA BAND zespół muzyczny na wesele

Polecane posty

Witam, bardzo proszę o opinię wszystkich, którzy mieli do czynienia z tym zespołem. Czy grają na poziomie, czy zabawiają gości, czy robią częste i długie przerwy i ogólne wrażenie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A7Xmylove
Zespół świetny! Polecam bardzo, bardzo ;) Są warci każdych pieniędzy, bo zabawa z nimi jest niezapomniana! Bardzo sympatyczni Panowie, podchodzą do tematu profesjonalnie. Repertuar mają bardzo zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie ;) A grają jak to się mówi "pod nogę", więc sama ich nazwa to synonim nocy przetańczonej do białego rana:) Jak na weselny zespół grają długo i robią krótkie przerwy. Kilka imprez już bawiłam się przy ich muzyce więc polecam, nie zawiedziesz się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A7Xmylove
Jeszcze jedno, w styczniu grają kilka dancingów w Andrychowie, więc można samemu się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają bardzo napiete terminy,ale są warci swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu też będą, bawiłam się kilka razy przy ich akompaniamencie i szczerze także polecam! Ale to fakt wesele mam za 1,5 roku, rezerwowaliśmy u Nich termin pół roku temu i z miejscami na te cieplejsze miesiące już pomalutku było krucho. No ale to też o czymś świadczy, skoro terminy na dwa lata w przód po zaklepywane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09876
a wiecie ile mniej więcej bierze ten zespół za jeden dzień wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewna ale chyba 5500zł w zeszłym roku płaciła koleżanka,ale było warto bo zespół z******ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys za jeden dzien, 6,5 tys za dwa, sa warci tej ceny. Z reszta w ich okolicach inne bardzo przecietne zespoly tez biora w tych granicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dla tego potrzebują takiej taniej reklamy ja myślę że krucho z zamówieniami za 5000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko o który zespół Ci dokładnie chodzi,bo jeden jest z okolic Warszawy z którym miałam do czynienia i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesli chodzi o zespół Różowa Pantera Cover Band to jak najbardziej! Kapela z siedzibą w Skierniewicach, są bardzo znani w mazowieckiem i łódzkiem, ja akurat bawiłam sie z nimi w okolicach Skierniewic. Fantastyczna ekipa, klasa, wylacznie na zywo, normalnie jak na dobrym koncercie... Wybawilismy sie ze znajomymi genialnie. Szczerze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miedzy różowa pantera band a różowa pantera COVER band jest różnica, więc wiadomo już chyba o którą kapelę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedna gdzieś z okolic Krakowa czy Wadowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy zespół Różowa Pantera Band jest z okolic Wadowic, inne mają podobne nazwy ale nieco zmodyfikowane, tak jak np ta z tym 'cover' w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to akurat nie wiadomo który jest typowy a który nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_tek
"typowy" - haha, dobre :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci z wadowic to są naprawdę na poziomie tylko nie wszystkich na nich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas nie stać, ale zapłacimy ich z pieniążków z kopert :) akurat na muzyce na weselu nie można oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ktoś wyskoczył z tym ,,typowy" :) faktycznie sprawdziłam w googlach i jeden ma w adresie pl drugi com,to pewnie dla kogoś z Warszawy typowy będzie jeden,a dla kogoś z Krakowa drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciał bym usłyszeć obecne opinie na temat różowej pantery band. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prevanewov1983fmmpt
właśnie dla tego potrzebują takiej taniej reklamy ja myślę że krucho z zamówieniami za 5000zł Jasne http://vcup.in/jHed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy słyszał ktos już może jak gra www.key-band.pl ? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowa Pantera Cover Band Skierniewice- grali u mnie na weselu i zdecydowanie NIE polecam. Faktycznie początek mieli super, ładnie grali i śpiewali ale SIĘ UPILI. Nie wiedziałam, że w tych czasach to jest jeszcze możliwe. Wokalistka biegała po sali z mikrofonem i miała swój świat, jej koledzy byli również pijani jednak że starali się trzymać fason (oczywiście kiepsko im to wychodziło). O 6 rano jak przyszło do zapłaty to wszyscy z zespołu spali pijani na stole. Jeden Pan sprzątał sprzęt, który podejrzewam był kierowcą i nie był członkiem zespołu. Dodatkowo umówiliśmy się, że przyjadą do domu Panny młodej i się nie pojawili i nawet nie przeprosili. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam serdecznie Oktan Band!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka i Przemek
Czy na pewno mowa jest ciągle o tym samy zespole? W ostatni weekend Różowa Pantera grała u nas na weselu i jesteśmy zachwyceni. Dostaliśmy od gości dużo pozytywnych opinii na ich temat. Wszystko co było umówione wcześnie z zespołem odbyło się ustalonym czasie i nie było żadnego problemu z małymi zmiana podczas wesela. Wokalistka świetnie poprowadziła cała imprezę zabawiając nas i gości. Świetnie grają i śpiewają. Byliśmy też wcześniej na weselu gdzie grali i taż było super. POLECAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na weselu mialam zespol www.key-band.pl bardzo bardzo polecam, niesamowite wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Różowa Pantera ze SKIERNIEWIC totalna porażka... Połowa osób na weselu niezadowolona, nie dość że co 4-5 piosenek przerwa pół godziny jak by to oni gośćmi byli to jeszcze piosenki tylko na lata 80te, dobra rozrywka dla osób starszych, napewno nie dla młodych... porażka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO_SKC
Różowa Pantera ze Skierniewic - współpracowałem z tym zespołem kilkakrotnie, także moze widzę trochę wiecej niż przeciętny gość. Przerwy są zależne WYŁĄCZNIE od pracy kuchni. Na ostatniej naszej wspólnej imprezie musieli schodzić po trzech (!) piosenkach, bo kuchnia sobie godziny dań pozmieniała. Życie. Repertuar - kwestia gustu Państwa Młodych. Bo to oni wybierają zwykle piosenki. Jak nie znają swoich gości to kiepsko. Pantera to koncertowe granie na żywo - dużo dobrej muzyki, mało DP i zero wiochy. Klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×