Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kowalczykowa

RÓŻOWA PANTERA BAND zespół muzyczny na wesele

Polecane posty

Gość Zadowolony Klient
Pełen profesjonalizm i 100 % muzyki na żywo co jest rzadkością wśród zespołów weselnych w dzisiejszych czasach. Repertuar dostosowują do gości, każdy znajdzie coś dla siebie :) Potrafią zarówno zagrać i poprowadzić tradycyjną biesiadę jaki i wykonać przeboje teraźniejsze. Dla tego zespołu liczy się przede wszystkim zadowolenie Gości i Młodych i to widać od początku do końca. Co ważne zespół niczego nie narzuca tylko dostosowuję się do gości i charakteru imprezy. Polecam dla każdego komu zależy na udanej zabawie przy muzyce na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. RÓŻOWA PANTERA BAND jest bezkonkurencyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benway Zespół znakomity! Sympatyczni ludzie.Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.Każdemu polecam ten zespół - są tego warci. Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu.Jeśli zabawa to tylko z Benway :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem styczność z tym zespołem ;). Pomimo, że byłam po małym wypadku i miałem oparzoną nogę i ból robił swoje, nie mogłam wysiedzieć za stołem ;D. Grają rewelacyjnie ;) polecam wszystkim ten zespół bo grają tam fajni ludzie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Różowa Pantera jak dla mnie jest niezastąpiony :)Muzyka świetna a wokal jeszcze lepszy ,to zespól godny polecenia.Sympatyczni ludzie.Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.Każdemu polecam ten zespół - są tego warci. Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu.Jeśli zabawa to tylko Różowa Pantera :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Różowa Pantera Band z Wadowic,jest jeszcze ta że Skierniewic mająca w nazwie cover band.Bylam na weselu 31.05.2018 rozwalili wesele,kompletnie pijani o 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo plecam! Świetnie grają, już od pierwszej nuty widać, że pełna profeeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Tatarska
Przystojni faceci z niezłym brzmieniem i super wokalem, nie ma się co dłużej zastanawiać nad wyborem, polecam zarezerwować termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Jestem zachwycona tym zespołem znają się na swojej robocie i doskonale prowadzą zabawy na przyjęciu więc nie masz się czym martwić😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kosior

Zgadzam się z Elżbietą. Super panowie podchodzący do swojej pracy z profesjonalizmem i humorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina P

Różowa pantera to ekipa czterech fantastycznych facetów, którzy kochają muzykę i zawsze patrzą pozytwnie na świat. Współpraca z nimi to przyjemność. Panowie przez imprezą wszystko ustalają z Młodymi. Jeżeli chodzi o przerwy w graniu są one bardzo krótkie. Goście zadowoleni i wytańczeni na długi czas.🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona T

Fajne jest to że można przesłuchać ich nagrania przed weselem i wszystko zaplanować nie trzeba się decydować w ciemno i na przykład z wątpliwościami. Super faceci pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Lisocka

Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami. Zespół Różowa Pantera jest wspaniały. Mnóstwo dobrej zabawy za przystępne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 5 czerwca 2019

Nie polecam  Różowej Pantery ze Skierniewic. To nieprofesjonalny zespół. Na pewno goście nie będą wspominać takiego zespołu. Zespół sam się dobrze bawi , a nie gości. Członkowie zespołu z ironią uśmiechają się do siebie, nie potrafią bawić gości, nie potrafią poprowadzić oczepin. Mogą zepsuć wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisano 5 czerwca 2019 r

Nie polecam zespołu ze Skierniewic Różowej Pantery. Mogą zepsuć wesele!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zespół Różowa Pantera że Skierniewic- nie polecam. Sami się dobrze bawią, pijani od początku imprezy, wymieniają głupkowate uśmieszki, przerywają granie w powie utworu, nie potrafią bawić gości, brak profesjonalizmu w każdym calu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Polecam zespół Różowa Pantera sklad 4 osobowy. Panowie z doświadczeniem w śpiewaniu oraz prowadzeniu całej imprezy. Oczepiny w ich wykonaniu to fajna zabawa. Miałam okazję sprawdzić na weselu kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu nimiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Różowa Pantera to mnóstwo świetnej muzyki i humoru, polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dramat, Sylwester 2019/2020 najgorszy z możliwych, zespół przed północą dobrze wstawiony, nie wiedział co śpiewać, wciąż przerwy co 4 kawałki, nieustannie zastanawiali się CO TERAZ GRAMY... 3 stoły siedziały i śpiewały sobie weselne przyśpiewki, bo Różowa Pantera była zmęczona swoja pracą już od 22:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanaMontana
Dnia 2.01.2020 o 15:44, Gość Paulina napisał:

Dramat, Sylwester 2019/2020 .... 3 stoły siedziały i śpiewały sobie weselne przyśpiewki

Weselne przyspiewki na balu sylwestrowym? Co za wiocha ... Nic dziwnego, ze zespół miał dość takich gości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Sylwestrowy

Jak ktoś pomylił Sylwester z wiejskim weselem to jego problem.

Zespół grał każdy rodzaj muzyki od Disco Polo po Walce i Tanga dla starszych. Tylko trzeba umieć się bawić przy każdej muzyce. A jak nie to gumiaki i słomkowy kapelusz i na wesele na wiosce. Chyba co niektóży pomylili wesele z Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnibus

Może jeszcze mieli wyjść do Was z harmonią i wiejskimi przyśpiewkami. To dopiero był by obciach. 

Ktoś tu pomylił imprezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
Dnia 2.01.2020 o 15:44, Gość Paulina napisał:

Dramat, Sylwester 2019/2020

Następnym razem idz do wiejskiej remizy na impreze desko polo ... bedziesz zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us.

Ciekawe czy płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBA

Bardzo ciekawa opinia p. Paulino.

Tak się składa. Też tam byłem i proszę mi wierzyć bawiłem się wyśmienicie.  Dla każdego ćoś było. Trzeba po prostu umieć się  bawić. To że były dłuższe przerwy jak kolację dla ponad 240 ludzi czy pokaz barmana to chyba nie wina zespołu.  Więcej obiektywizmu. A swoją drogą stara prawda jest taka: każdemu nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAM
28 minut temu, Gość SEBA napisał:

Bardzo ciekawa opinia p. Paulino.

Tak się składa. Też tam byłem i proszę mi wierzyć bawiłem się wyśmienicie.  Dla każdego ćoś było. Trzeba po prostu umieć się  bawić. To że były dłuższe przerwy jak kolację dla ponad 240 ludzi czy pokaz barmana to chyba nie wina zespołu.  Więcej obiektywizmu. A swoją drogą stara prawda jest taka: każdemu nie dogodzi

SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Sylwestrowy

p.Paulina pewnie ma kogoś w rodzinie,kto gra w którymś z konkurencyjnych zespołów..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega zespół zasługujący, aby zaprosić go na każdą imprezę. Doświadczenie w pracy z ludźmi, pasja i super ceny. Pan Paweł naprawdę świetnie sprawdza się zarówno w śpiewaniu ballad jak i wykonaniach rockowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×