Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Kobiety nie wierzcie w żadną immunologię chcecie to bierzcie encorton ale szkoda czasu i pieniążków na lekarzy, wlew z intralipidu ściema nikt nie udowodnił że immunologia ma coś do zajścia w ciąże .800 ml wlewu kosztuje 600 zł kroplóweczka leci 5 godzin jeżeli pani pielęgniarka wam podkręci żeby szybciej zleciała to poczujecie jak wasza wątroba wam brzuszek chce rozwalić. Odradzam wlew kliniki poważne podkreślam poważne odradzają, pare tygodni po lekarz każe zrobić próby wątrobowe takie to dziadostwo. Przekonałam sie więc wiem.Wiem ktoś powie , że głupoty gadam.My zrobimy wszystko a lekarze i kliniki tylko ściągną od nas kase.Zrobią co będziemy chciały tylko czasem efektów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Pisałam tu jakiś czas temu,że jestem po transferze zarodka. Chciałam Wam powiedzieć,że udało się, pomimo braku jakichkolwiek objawów jestem w ciąży. Teraz już oczywiście objawy mam :) Tak więc to się na prawdę udaje, trzymam kciuki za wszystkie staraczki, szczególnie te weteranki Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej One jak po laparo sie czujesz ja jade do Polski tez na zabieg a nie wspomne ze nie moge sie doczekac sierpnia troche urlopu sie przyda.Pzdrawiam wszystkich.alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny czy któraś z Was korzystała z programu z gwarancją w Invimedzie? Teraz jest zniżka aż 2 tysiące, to dużo może któraś z Was skorzysta, chyba nie ma limitów. Wiem na pewno ze rabat działa w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdyni. Reszta info na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka One jak sie czujesz po laparo i jak dalsze dzialania.Ja mam zabieg juz w czwartek ale zupelnie z innej strony i to doslownie.Pzdrawiam wszystkie staraczki na forum.alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie moge odnalezc na forum informacji o invitro z kd - gdzie robia w Czechach, gdzie w Polsce, za ile i jaki okres oczekivania. Ja dostalam info ze swojej kiniki, gdzie podchodzilam 5 razy bez pozytywnago rezultatu, ze moga sciagnac mi komorki z banku z Hiszpanii za 3500 € + ok 4000 u nich procedura i badania. Czy znacie granice wiekowe? Bede wdzieczna za aktualne dane i namiary. pozdrawiam Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie moge odnalezc na forum informacji o invitro z kd - gdzie robia w Czechach, gdzie w Polsce, za ile i jaki okres oczekivania. Ja dostalam info ze swojej kiniki, gdzie podchodzilam 5 razy bez pozytywnago rezultatu, ze moga sciagnac mi komorki z banku z Hiszpanii za 3500 € + ok 4000 u nich procedura i badania. Czy znacie granice wiekowe? Bede wdzieczna za aktualne dane i namiary. pozdrawiam Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One, każda z nas ciągle czeka i czeka…. Ja czekam na @ potem znowu do kliniki, w zasadzie w tej „nudzie” czekania pomaga mi to forum, mogę poczytać co u innych dziewczyn, jakie one mają zawiłości. Przykre to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria na całegooooo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może można zgłosić gdzieś , że to forum tak straszliwie zaczęło działać. Są inne fora na kafeterii znacznie dłuższe (więcej wpisów) i jakoś nie maja takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Gonia gratulacje za udane in vitro ciesze sie ze sie jednak udaje jesli moge zapytac gdzie podchodzilas do procedury w jakiej klinice za odpowiedz z gory dziekuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex, dziękuję-moja laparoskopia była 16.06. Wszystko jest już w porządku, szybko doszłam do siebie. Robiłam ją w prywatnej klinice, więc wszystkie niedogodności zostały zminimalizowane od opieki po mikroskopijną bliznę, zero dolegliwości od gazu czy cokolwiek innego. Zatem kolejny etap za mną. Niestety nie mogę podejść do et w następnym cyklu, na co liczyłam, gdyż Gameta jest zamknięta 2 tygodnie w lipcu. Zostaje więc sierpień. W międzyczasie dostałam telefon z Katowic, gdzie także zapisałam się do AZ i czekają tam na mnie 2 zarodki, które bez problemu mogę wziąć razem. To jest mój plan B... gość z 20:48 - trudno mi się z Tobą w niektórych kwestiach nie zgodzić. Co do Intralipidu, ja dostałam receptę od immunologa i kupiłam sobie intralipid płacąc w aptece 28zł/szt. Wenflon założyła mi znajoma pielęgniarka za sernik, który dla niej upiekłam. Także płacąc za podanie kroplówki jest to koszt ok 35zł albo w zaprzyjaźnionej przychodni-za free. Gonia-gratuluję Ci ciąży. Wszystkiego dobrego One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Witam, udzielam się na forum ,, niskie amh",( mam 0,2 - 31 lat ) jestem po jednym in vitro , które miałam w listopadzie, podano mi dwa dobre zarodki , niestety żadne sie nie przyjeło :( miałam jakims cudem 5 swoich komórek. Teraz w czerwcu podchodziłam drugi raz i pomimo większej dawce hormonów nie miałam żadnej komórki , wiec przerwano stymulacje :(((( poradzono mi in vitro z kd, jestem z Krakowa i mam wielka prośbę o polecenie mi dobrej kliniki w Krakowie , w ktorej robia in vitro z kd oraz lekarza, będę bardzo wdzieczna, bo kompletnnie nie wiem co mam teraz robic :(( jestem załamana :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia nie załamuj się. Zaczynając iv z kd zaczynasz nowy etap w swoim życiu który będzie prowadził Cie do dziecka a to chyba dobrze? Ja tez jestem z Krakowa ale zdecydowałam sie na salve Łódź i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Katia, ja tez tu czasem zagladam. Gościu powyzej czy mozesz cos wiecej napisać u jakiego dr bylas w Salve i jak dlugo czeka sie na komorki -ile czekalas? Rozumiem, ze Ci się udało? Gratuluje! Lusia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia, polecam Parens w Krakowie. Na pewno nie Invicte. I nie salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, dziewczyny, mam za sobą prawie 10 letnie starania o drugie dziecko. Niestety nie wyszły. Drugie niestety to mam już 48 lat :( moje pierwsze dziecko 11. Czuję się młodo i na szczęście wyglądam też wyjatkowo młodo, bardzo chciałabym obdarzyć uczuciem jeszcze jedno dzieciatko. Nie chcę zostawiać też syna bez rodzeństwa, myślałam o AZ, czy taka adopcja zarodka to jest dlatego, że te zarodki ktoś zostawił? Kd w mojej sytuacji to chyba nieetyczne, powoływać do życia nową istotkę w tym wieku...chyba miałabym poczucie winy :( Ale adopcja zarodka, który już jest, może by była bardziej właściwa? proszę o opinie, i o szczerość, co zrobiłybyście na moim miejscu, czy w ogóle powinnam/mam szansę starać się o zarodek, bo np. jest ich dużo i nie każdy znajdzie mamę, czy raczej jest kolejka i lepiej tę zostawić szansę młodszym mamom? Czy dobierają zarodki do fenotypu, czy raczej to nie jest tak jak z KD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, po kilku nieudanych IVF zdecydowaliśmy się zmężem na komórki jajowe od dawczyni. Tylko ja bardzo bym chciała, żeby ewentualne przyszłe dziecko miało szansę poznać swoje korzenie, gdyby tak kiedyś zadecydowało, bo zgłębiając temat trafiłam na zagraniczne forum takich dzieci, no i zszokowało mnie, że one często potem szukają tych dawczyń. Czy w Polsce jest możliwość nieanonimowego kd albo chociaz mozliwość zobaczenia zdjęcia kobiety bez danych, która będzie dawczynią, żeby chociaż pokazać dziecku, zaspokoić kiedyś jego ciekawość o swoim genetycznym pochodzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia O parens naczytałam sie różnych złych opinii , ale wiadomo, nie wszystkie musza być prawdą. Do innego miasta chyba byłoby mi ciężko jeżdzić , nie wiem jak zrobiłabym to z praca :( jak Wy to godziłyście ?? a Macierzyństwo w Krakowie ?? ktoś tam podchodził do in vitro z komórka dawczyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja32_
Witam dziewczyny. Eliza32 zagladasz tu jeszcze? Bo chyba mam podbna sytuacje do Ciebie. Zaczynam sie zastanawiac nad KD. Jestem po 3 iui i 2 stymulacjach obie bez transferu ( wszystkie kom niedojrzale z cechamii atypii- stymulacja wzotowa)Poza tym wszystkie wyniki ok. Jakimi protokolami szlas? Co mowia lekarze? Dziewczyny czy mozecie mi polecic lekarza do beznadziejnych przypadkow? Potrzebuje jeszcze konsultacji zeby miec pewnosc! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia, znajoma podeszła do Kd w Parens - przy okazji dla gościa pytającego o dane o dawczyniach-tam wybierasz sobie dziewczynę z katalogu. Pierwszy et i ciąża zakończona porodem. Nie znam złych opinii o Parens, a właśnie same dobre. Gdybym mieszkała w Krk na pewno poszłabym tam albo do Macierzyństwa. Na pewno nie do Salve, gdzie nie ma żadnego dobrego lekarza. Jest-Sobkiewicz-świetny specjalista, ale cham straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, w Polsce chyba jest anonimowe dawstwo gamet. Nie słyszałam o tym, by któryś bank czy klinika mogły udostepniać potem takie dane. Szczerze powiem, że nie wiem jak jest to rozwiązane. Jeżeli chodzi o klinikę to ja jestem zdania, ze mogę jezdzic gdziekolwiek bylebym zaszła w ciążę. Wiem, że nie jednokrotnie dziewczyną jest ciężko podchodzić wizyty z pracą. Ale uważam, ze dla chcącego nic trudnego w dzisiejszych czasach. Ja sama jestem z łodzi a zdecydowałam się na Invimed w Warszawie. Nie mam go po drodze w żadną stronę, uważam jednak ze to całkiem niezły wybór. Leczę u Dworniaka, konkretny człowiek, od razu widać ze jest nastawiony na szukanie przyczyny i efekt leczenia. Ja go wybrałam bo po 1. Czytałam o nim wiele dobrych opinii tutaj a po drugie Pani na recepcji poleciła mi go jako najbardziej skutecznego. W invimedzie masz też swojego koordynatora, w zasadzie nie korzystam z jego pomocy często ale kiedyś przy monitoringu cyklu potrzebowałam odpowiedzi na szybko i zadzwoniłam do tej babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 48 latki - Nie pytaj się innych o zdanie bo zawsze znajdzie się ktoś kto Ci powie, że to niewłaściwe etc. W Salve KD jest możliwe do 49 roku życia. Nie wiem dokładnie jak z AZ ale pewnie podobnie. No i nie martw się, że komuś młodszemu zabierasz szansę na urodzenie dziecka. Jeśli uważasz, że dacie radę je wychować i zajdziesz w ciążę - to do dzieła. Choć wbrew pozorom zajście w ciążę z kd czy az wcale nie jest czasami takie proste jakby się komuś wydawało. W każdym razie życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:18 - bardzo mądra wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: gość wczoraj Masz 48 lat i starasz sie o drugie dziecko? nie żeby negowała, ale ja mam 40 i się obawiam czy powinnam :( Są jakieś badania sprawdzające stopień ryzyka? w sensie jak można się przygotować do późnego macierzyństwa (badania, farmakologia etc.) Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrawiam. Kaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: gość wczoraj Masz 48 lat i starasz sie o drugie dziecko? nie żeby negowała, ale ja mam 40 i się obawiam czy powinnam :( Są jakieś badania sprawdzające stopień ryzyka? w sensie jak można się przygotować do późnego macierzyństwa (badania, farmakologia etc.) Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrawiam. Kaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzedniczka do 48 kobietki nie mniej watpliwosci jezeli serducho podpowiada ze cbcialabys sprobowac z kd to nie wachaj sie wcale rob co tobie serce podpowiada o ile sie sie nie myle invimed ma program do 49 lat .Trzymam kciuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znow zacina sie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Witajcie Babeczki nie pisze bo na razie nic u mnie ciekawego sie nie dzieje. Zrobiłam badania immunologiczne prawie wszystko w normie a jak przekroczona normą o to jedna jednostkę. Jestem dopiero przed konsultacja z lekarzem wiec nie wiem co powie. Ogólnie to postanowiłam odpuścić. Nie myślę o tym robie badania bo mam jeszcze dwa zarodki. Chyba w sierpniu zrobię jeszcze jedno badanie receptywnosc endometrium. Jak cokolwiek ustale zrobię jeszcze transfer i raczej daje sobie spokój. Ktoś pytał jakie koszty powyżej 13000 w salve, właściwie tylko wizyty i badania i leki. Przy drugim transferze za transfer trzeba zapłacić około 1800 zł. A jeszcze 500 za mrożenie nasienia. Generalnie o Salve nie mogę powiedzieć nic złego. Polecili ruszyć immunologie i ta receptywnosc endo po drugim nieudanym transferze u nich a po 4 tym w ogóle. Trzymam za was wszystkie kciuki. One jesteś bardzo wytrwała. Szczególnie Tobie Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×