Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Minka25

ARKADIA OPOLE medycyna estetyczna PILNE

Polecane posty

Gość Minka25

w nastepny wtorek mam mieć zabieg laserowy zamykanie naczynek na policzkach. Mam do Was drogie kafeterianki pytanie odnośnie tego typu zabiegów- czy miałyście jakies powikłania po takim zabiegu, jak to wygląda i czy ogólnie polecacie to czy nie ??? Bardzo prosze o opinie z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faola
a duże masz te naczynka? no ja też mam ale jeszcze się nie zastanawiałam nad zabiegiem.. a powiedz mi jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka25
400zł oba policzka. MOje naczynka nie są ani małe ani jakies gigantyczne. Mam kilka takich kropek po obu stronach, oczywiscie jezeli nałoze podkład to ich nie wiadac. Jednak źle sie z nimi czuje i jak nie mam makijazu to je niestety widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka25
HALO!!! Nikt nie miał styczności z takim zabiegiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam w Arkadii Opole taki zabieg, bez problemów wszystko przebiegło. nie masz się czym przejmować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałaś po zabiegu plamek strupów ani pęcherzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowosc w każdym calu. Mialem ten zabieg. Pani która to wykonuje wie co robi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.fleurdebeaute.pl/ - co prawda w Warszawie, ale warto nadłożyć kilometrów i do niego przyjechać, mają w swoim składzie bardzo utytułowaną panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Fleur de Beauty miałem zabieg z osoczem bezpłytkowym. Wbrew temu, co robi się w innych gabinetach tutaj ten zabieg jest wykonywany kaniulą (tępa zakończoną igłą, dzięki czemu potrzebne są tylko dwa wkucia i mniej boli:) ) Osoba wraca normalnie do pracy na drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pacjentką Arkadii , pani doktor bardzo miła , wszystko pięknie wyjaśniła , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
Dobrą specjalistką jeśli chodzi o kwestie estetyczne jest doktor Sobczyk – Smereczyńska. Ja się u niej leczyłam w związku z łysieniem. Efekty są zaskakujące, nie spodziewałam się, że jeszcze kiedyś będę mogła się cieszyć taką fryzurą jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwwe
Ja Ci mogę polecić lekarza Aleksandrę Sobczyk-Smereczyńską, która wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w Opolu. Pełną ofertę znajdziesz na stronie http://www.imeiaa.pl. Naprawdę bardzo wysoka jakość usług, a pani doktor nie naciąga na zabiegi tylko konkretnie doradza, pyta co pacjent chciałby zmienić, często proponuje tańszy zabieg niż chce pacjent, który da lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaZosia1
Dobrze trafiłaś. W arkadii pracują sami profesjonaliści. Po zabiegu możesz mieć trochę podrażnioną skórę, ale szybko minie. Zobaczysz jaka będziesz zadowolona po zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasss
Ja odważyłam się na ujedrnienie skory przy zastosowaniu terapii komórkami macierzystymi w Gabinecie w Opolu. Jestem zadowolona z efektu i myślę, że warto z niego skorzystać. Zabieg poprzedziła bezpłatna konsultacja i tak naprawdę do Pani Doktor Aleksandra Sobczyk Smereczyńska poleciła mi tę metodę. Jak chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie zabiegów to odwiedź firmową stronę gabinetu pod adresem www.imeiaa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniiia
Ja regularnie korzystam z różnych zabiegów w Arkadii i zawsze jestem mega zadowolona :) Pełen profesjonalizm i super efekty, o to możecie być spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower66
Jak dla mnie Arkadia to najlepszy salon w Opolu. Chodzę tam regularnie na zabiegi pielęgnacyjne (kwasy, peelengi) i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Poza tym ceny są bardzo w porządku, bardzo miły i profesjonalny personel. No i co jakiś czas wprowadzaja nowe zabiegi, np. teraz zastanawiam się nad liposukcją strzykawkową podbródka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zadowolona z arkadii, skisili mi doline lez, zabiegi drogie, naprawy ich bledow tez kosztowne (zamiast rozpuszczac kwas za darmo kazali mi placic) MASAKRA!!! NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurekss
Pewnie interesują cię zarówno zabiegi odmładzające jak i upiększające a takie świadczy gabinet medycyny estetycznej Imeiaa w Opolu. Polecam wykonywane tam zabiegi, bo doświadczyłam na własnej skórze, że przynoszą oczekiwane efekty. Ich ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.imeiaa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam kiedyś ale teraz jestem pacjentką pani doktor Aleksandry Sobczyk-Smereczyńskiej i sobie chwalę. Bardzo kompetentna osoba, którą można o wszystko dopytać. Nie ma takiej sytuacji, żeby zostawiła mnie bez odpowiedzi, czy z jakimiś wątpliwościami. W przypadku takich zabiegów to ja wolę wszystko wiedzieć o skutkach od razu, a nie potem się dowiadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się - to nie jest skomplikowany zabieg, przecież od razu do domu pójdziesz. :) Ja w Arkadii byłam kilka razy na peelingu chemicznym i skóra super po nim jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re_p
dr Izabela Dzik. Przestrzegam przed tym lekarzem! ta "wysoko wykwalifikowana" pani chirurg okaleczyła mnie na całe życie :( Wiele lat temu miałam problem z wrastającymi paznokciami, udałam się więc do przychodni na Waryńskiego w Opolu, gdzie miałam wykonany zabieg zerwania paznokcia przez początkującą wówczas Panią lekarkę Dzik, która tak skrupulatnie wyskrobała mi macierz, że od tamtej pory nie wyrosło już nic :( od kilkunastu lat żyję bez paznokcia i żałuję, że nie posiadam żadnej dokumentacji medycznej z tamtego okresu, bo z pewnością spotkałybyśmy się w sądzie. A teraz specjalistka medycyny estetycznej! zdjęcie mojego paznokcia (a raczej jego brak) powinno znaleźć się w portfolio jej gabinetu jako przestroga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej to koniecznie odwiedź http://keramed.com.pl we Wrocławiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj u pani Renaty Budzicz z http://budzicz.pl bardzo sympatyczna i fajna kobieta, na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Przestrzegam przed Arkadią i Panią Olą która jest raczej pseudokosmetyczką? Robiła mojej babci przebarwienia na dłoniach plazmą, babci zostały nieestetyczne blizny do dziś. Moja koleżanka miała za to robiony zabieg z falą radiową Vivace,zero efektów,a miała obiecane nie wiadomo co ! Nie polecam tego gabinetu i tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent Arkadii

Chodzi chyba o Panią Ewelinę, to ona chyba jest "pseudokosmetyczką". Mi jak zrobiła plazmą oczy to do dnia dzisiejszego mam blizny.  Niezła aktorka - dużo gadała, a umiejetnosci brak. Dobrze, że już jej tam nie widuje, podobno zwolniona. 

Ogólnie polecam Arkadie, chodzę tam regularnie, a mój chłopak wypalał tam kurzajki - jeden zabieg i po nich, a próbowaliśmy wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika ZK

Arkadia przede wszystkim jest bardzo droga. Mialam wypalane włokniaki i przerosniete gruczoly lojowe. Wyszlo duzo i po kieszeni bolalo. Ale efekt dobry. Niestety po lipolizie podbrodka efekt w zasadzie słaby. Ogolnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×