Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heloiza999

kończę dziś 25 lat

Polecane posty

Gość heloiza999

w zeszłym roku też tu to pisałam- od 2 lata na kafe wg niektórych stara ze mnie już dupa plus taki, że coraz rzadziej można mi zarzucić smarkatość, a zatem moje poglądy zyskują na coraz większej wartości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulikof
niestety nic nowego i zaskakującego nie napiszesz w 2014 roku dalej będziesz o gender, miłosci w rodzinie itp :O :O 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu kiedyś, 2 lata albo rok temu tu z Tobą pisałam - też mam dzisiaj urodziny i niestety już 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Heloizo. a Ja za dni kilka skoncze 20 :( Jak to jest byc 20? Czy jeszcze sie zyje czy juz wszystko strzyka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi świta, faktycznie... hehe, 29- cóż, wg praw matematyki obie w przybliżeniu mamy trzydzieche, więc w sumie jesteśmy sobie równe;-p taaa....gender, gościu...ja akurat mam umiarkowane poglądy na temat gender, ale na bank jesteś z tych, gościu, którzy guzik kumają z tego, co piszę;-p Tak więc koleżanko z 2go stycznia- najlepszego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeatka SK
napisalem kiedys maila do heloizy bo podobal mi sie jej topik i mnie szmata olala!!!! zdychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jestem mniej gibka i elastyczna niz jak miałam 20 lat, ale to nie jest wina wieku, lecz stylu zycia dziwnie jest w sumie, jestem troche inna niż te 5 lat temu, studia przez ten czas zleciały, jak by nie było, ale czas to pewne kontinuum...nie jestem dzis jakąś inną osobą niż przedwczoraj dziwnie to brzmi, tak dostojnie. wczoraj 24 , dziś 25 i dni leca mi na 26ty rok, aż skończę 26 równo za rok dziwnie, czas leci coraz szybciej z wiekiem, to na bank;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nikogo nie olałam- może uznałam za spam, bo dużo tych maili przychodzi, wyrozumiałości trochę...a jaki to był topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
to prawda. Mi po 18 urodzinach zaczął czas uplywac coraz szybciej :( boli mnie to 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sto lat heloizo :) ale lat tłustych ,wypasionych w każdej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czas leci szybciej z wiekiem, potwierdzam, najlepszego heloiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów o rok bliżej śmierci, ale dla samotnej i tak bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Wam, dzieki allium. Mój wujek powiedział kiedyś, że po pięćdziesiatce lata lecą jak miesiące. Zapamietałam... niźle brzmi;-) życiem trzeba się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Dla mnie urodziny to najgorszy dzien w roku ktory moglabym przeplakach od rana do nocy :( ostatnio nawet ukrylam na facebooku dzien urodzin zeby znajomi nie dostali powiadomienia o urodiznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Wam serdecznie ja jestem niezadowolona zdaty urodzin, bo jest ciulowa ale poza tym, to dla mnie normalny dzien, jakoś nie przeżywam go szczególnie , ale ja wogóle nie jestem zbyt celebrującą osoba- na sylwku mi nie zależy, na wielkim ślubie też nie, a ni na urodzinach ppewnie ciężko to zrozumiec, nie mam pretensji, jesli ktos się temu dziwi, ale gorzej jakby ktoś miał mnie zacząć na siłę uszczęśliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
allium - bo kolejny rok do metryki :( blizej starosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co wiem to jesteś nawet od heloizy młodsza to nad czym tu rozpaczać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Mlodsza ale co z tego? jak czas tak szybko mija :( 20 lat mi minelo jak rok :( Nie obejrze sie a minie kolejne 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy będziesz przepłakiwać noce czy nie - czas płynie i tak :) nie warto raczej cieszyć się tym co jest niż popadać w depresję z powodu czasu na który i tak nie masz wpływu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Ale ja nie umiem wyrzucic z glowy tych mysli :( Chialabym umrzec piekna i mloda a nei stara i z demencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Ja wiem. Od dziecka wiedzialam ze umre przed 30tka. Czułam to od najmlodszych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweaTywea
Juz niebawem :) Przypomnicie sobie ten topik i te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×