Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinoś

Sala weselna Wołomin i okolice

Polecane posty

Gość kalinoś

Hej :) Planuję weselę na około 100-130 osób i poszukuję sali weselnej w Wołominie i okolicach. Myślałam o klubie Galop, ale tam jest strasznie drogo. Polecacie może coś tańszego, ale jednocześnie przyzwoitego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Polecam www. Dworsulejow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinoś
A ile tu wynosi opłata od talerzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinoś
A słyszał ktoś o Hotelu Gregory lub Villi Bellissima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salę Zamkową w Leśniakowiźnie :) Miałam tam swoje wesele w tamtym roku i wszystko było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość langusta1234
Ja ma mieszane uczucia co do sali zamkowej. Mieli wpadki typu: w pewnych momentach goście zostawali całkowicie bez talerzy - były zabierane i nie wymieniane na nowe oraz podczas wesela zabrakło wody gazowanej mimo obietnic właścicieli, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Woda znalazła się około godziny 7. Godzinę po zakończonym weselu gdy było przygotowywane przyjęcie na niedzielę...zwykły brak chęci do rozwiązania sytuacji właścicieli. Ponieważ na wodzie zależało osobom z cukrzycą - sytuacja niezbyt miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka1
ja z kolei polecam Willa Zagórze! idealne miejsce na bajkowy ślub :) urozmaicone menu zadowoli każdego gościa! sala przepiękna-jak i teren wokół sali. Polecam i pozdrawiam! Monika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr111
Sala Zamkowa w Leśniakowiznie miałem własne wesele,i byłem na dwóch innych oraz sylwestrze i wszystko super, właściciele normalni( nie wynoszą się) kontakt super, jedzenie bardzo dobre, a "woda stała na każdym stole" . A krytyka którą tu widzisz to zapewne konkurencja. jak masz pytania napisz to podam swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa2222
A jaka jest cena w Leśniakowiźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr111
w Leśniakowiznie ja płaciłem 180 od talerza, teraz jest 190-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniN
Byłam w sali Zamkowej na weselu siostry w 2014 r. W piątek przed weselem pomagałam jej dekorować tą sale i byłam w szoku bo na sali było strasznie brudno... podłoga domagała się mycia a materiał na filarach i ściance aż się lepił. Sama sala jest mało dekoracyjna. Właściciel ok, ale raczej nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Drugi raz byłem na weselu w tej sali,i mam nadzieję że ostatni ,wesele było 18 kwietnia 2015r, było zimno jak w psiarni, dania gorące ale wszystkie mięsne jak min:piersi z kurczaka , schab zawijany suche i twarde jak cholewa, do tego surówki surowe , kapusta + marchewka starta na tarce , wszystko zimne, nie było wcale na gorąco buraczków ani marchewki z groszkiem, żadnych ciepłych napoi na stołach, wódka zmrożona aż lód na butelkach obsiadał, akustyka w tej sali jest do kitu , jak orkiestra gra głośniej to jest jeden wielki łomot tak że człowiek sam siebie nie słyszy jak chce coś do sąsiada powiedzieć, nie dziwię się że mają dużo terminów wolnych, nie polecam nikomu tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom Weselny Zamkowa
Co do menu to wybierają młodzi i my się tylko dostosowujemy. Jeżeli wydawane jest gorący posiłek a Pani poszła sobie na papieroska i przyszła po 15 minutach to na pewno będzie jadła zimne. Co do akustyki jeżeli orkiestra przyjedzie 30 min przed młodymi to nie zdąży się do końca rozstawić a gdzie dopiero zagrać jakąś próbę. Za krytykę bardzo dziękuje bo ze wszystkiego można wyciągnąć dobre wnioski, a w życiu tak jest na 100 osób na weselu znajdzie się 4 którym się nie podoba i jeszcze nie było abyśmy my lub inna sala dogodziła wszystkim. Zła opinia idzie 300 % szybciej niż dobra, lecz my nie boimy się tego. W kwestii terminów to 18 kwietnia był jednym z niewielu wolnych w tym roku a ojciec młodej robił u nas już 3 wesele dzieci, więc wniosek jest jeden: gdyby było tak źle jak Pani pisze to po 1 weselu by już nie wrócił do nas. Pozdrawiamy gościa weselnego z 18 kwietnia i proszę pilnować się na każdej sali jak wydają gorący posiłek bo ja bym osobiści nie chciał mieć takich wspomnień z wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko_123
Sala Zamkowa Leśniakowizna. Jedzenie tra - gicz - ne! To jakaś kpina i żenada, rosół i flaki były ok, ale może byliśmy wszyscy wygłodniali, reszta to już kpina, surówki wielkości jednej łyżki mięso albo suche jak podeszwa, albo rozmemłane piersi z kurczaka (niby miał być de volaille). Do dań zostały podane małe talerzyki, a nie duże obiadowe talerze i do tego trzeba było sobie nakładać z dużego platera, który latał z rąk do rąk po gościach by po chwili nie posiadał np. warzyw gotowanych czy ziemniaków - a kelnerzy nie raczyli donosić ani sprawdzać czy wszyscy goście mają posiłek! Nie polecam, bo wszyscy goście po weselu będą mówić tylko o jednym - o tym ochydnym żarciu! Poza tym akustyka ok - zespół nadrobił wszystko, sam plac przyjemny i zadbany. Sali weselnej jednak nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale Zamkową w Leśniakowiznie polecam miałem własne 40-lecje ,i byłem na trzech innych i wszystko super z właścicielami kontakt super, jedzenie bardzo dobre, obsługa wspaniała , stoły suto zastawione , byłem 18 kwietnia 2015 r. jako gość i byliśmy zadowoleni . pozdrawiam właścicieli Zamkowej tak trzymajcie , bo piszą bzdury ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zastanawiam się na 4 salami weselnymi. Wesele na ok 150-160 osób w przyszłe lato. Czy ktoś może coś polecić albo był na którejś z tych sal : 1)Sala bankietowa nad Rozlewiskiem, Słopsk 2)Sala kryształowy Dworek, Stanisławów 3)Sala bankietowa Na Trakcie, Wesoła 4)Zameczek Biesiadny, Halinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Legionowa wal. Sal weselnych sporo a nad Zegzrem to zatrzęsienie. Ja znam dobre hmmm... Tango na trasie Zegrze Nowy Dwór. Teraz masę klientów odebrało im nowe Riviera i Różany Dwór. Więc i targować można się baaaardzo. Te dwa nowe to drogie, duże i dość przereklamowane więc małe wesele pewnie wyśmieją. Koło domu weselnego Tango 100 metrów jest sala weselna Polna Róża Łajski. Ładna elegancka sala, bardzo klimatyczna zwłaszcza wieczorem. Dość tanio a co najważniejsze przepyszne jedzenie i bardzo dużo. Cały czas tłuką catering więc wszystko świeże i smaczne. Nad Zegzrem są sala na sali polecam szafran bo na dziś najfajniejszy. Kiedyś ta sala obok z czerwonym dachem byłą niby ok ale ostatnio słyszałam że jest już trochę gorzej niż było. Nie za tą kasę. W JAbłonnej jest coś ala stajnia z salę Osada chyba pięknie ale ponoć coś nie tak z właścicielką nie pamiętam szczegółów. Więc parę typów jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do Tango wielki ogród, sala spoko, tanio i czysto. Tłuk wesela z milion lat chyba jedna z pierwszych sal w okolicy. Jeszcze Borówka na małe fajne klimatyczne wesele. Trasa na dębe, klimat trochę karczemny ale fajnie smacznie miłe towazrystwo wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala Tango patrzyłam dosyć drogo tak samo w Różany Dwór.....a coś bliżej Wołomina....zależałoby mi na aktualnych opiniach tych sal co wymieniłam. Przede wszystkim czy dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jednak wolę mniejsze wesela więc wynajęłam salę koło Ciechanowa w www.zakatek-smaku.pl i mogę ich serdecznie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwd5
Nie rozumiem tych złych opinii na temat Zamkowej, byłem na 25 rocznicy rocznicy ślubu siostry i jedzenie było bardzo dobre. sala była udekrowana w materiały i kwiaty i wygladała elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom Weselny Zamkowa
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i zapraszamy na naszą nową stronę internetową http://wesele-zamkowa.pl/. Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie czegoś fajnego na bankiet lub inną impreze okolicznościową to polecam poszukać tutaj http://bankietyikonferencje.pl/ znalazłam tam La Veranda, super miejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×