Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaByy

Kobietki starające się o dziecko

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Która stara się o dziecko, a nie chce się przyłączyć?- zapraszam. Miałam jeden wątek ale niestety forum umarło, więc postanowiłam założy nowe. Na innych forach jest już za dużo wątków więc ciężko miałabym się oczytać w temacie :) A teraz kilka słów o mnie :) Z moim mężczyzną o dziecko staramy się 9 miesięcy. Dziś mój 42 dc (ogólnie mój cykl trwa około 32dni). Brałam luteinę na wywołanie miesiączki i jak na razie @ brak. Prawdopodobnie mam zaburzenia hormonalne. Byłam na badaniu prl, testosteronu i TSH- wszystkie wyniki podwyższone. TSH wynosi 7,46 więc mam niedoczynność tarczycy. Jak najszybciej postaram się umówić do lekarza endokrynologa (niestety jedynie prywatnie, ponieważ na NFZ musiałabym czekać do września). Następnie jak dostanę leki i wszystko będzie się "stabilizować", pójdę do Pani ginekolog i postaramy się zająć "tamtymi" sprawami. Miałam torbiele na jajnikach, cysty. Na ostatniej wizycie u Pani ginekolog (grudzień), okazało się, że mogę mieć Zespół Policystycznych jajników... Jeśli któraś z Pań chce się dołączyć - Zapraszam Serdecznie :) Pozdrawiam BaByy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która stara się o dziecko a chce się przyłączyć ? ZAPRASZAM :) * *pomyłka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurzanka1
Ile masz lat że już takie problemy z jajnikami?Okresy masz w miare regularne?Ja też mam Pcos i córcie 5 letnia teraz staramy się o 2 ale martwie się bo z tymi okresami u mnie różnie też wybieram się do lekarza zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJodowa
Hej przylaczam sie do was :) 25 lat, 3 miesiac staran, bezdzietna. U mnie wszystkie wyniki wyszly bardzo dobrze, ale maz ma niedoczynnosc tarczycy i cukrzyce. Zalecono nam zglosic sie do gina po 6 miesiacach nieudanych prob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej to i ja sie przylacze 26 lat wyniki wporzadku owulka juz jest po odstawieniu anty ja stram sie 2 miesiac a ad 5 miesiecy biore clostybegyt jestem wpolowie cyklu i mam duze nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny postanowilam tu napisac bo zgupialam ostatnio. Otoz ostatnio trafilo mi sie chwilowe plamienie. Bylo to 6 dni po skonczonej @. Podczas dni plodnych zawsze mialam duzo plodnego sluzu a teraz jest go troche i taki przezroczysto mleczny. @ skoczyla sie 31grudnia a 1stycznia odbyl sie stosunek. Plamienie mialam 6 stycznia no i ten dziwny sluz co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Dziś zrobiłam test bo 1,5 miesiąca nie miałam @ i 2 kreseczki ! jedna bladsza ale jest. Jutro jadę do gina i zobaczymy czy potwierdzi ciąże :) Ja starała się 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dziecko było poważnie chore i nie jestem w ciąży od 26 marca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×