Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupic dobrej jakosci sweter

Polecane posty

Gość gość

Witam. Poszukuje swetra na zime. Najlepiej gubego, dlugiego, w miare eleganckiego w kolorze grafit, jasna szarosc, kawa, odcienie zieleni, bordo, czern, ew. fiolet. Zalezy mi na takim, ktory sie nie rozciaga, nie mechaci. Mozecie polecic jakies firmy? Ostatnio kupowalam w C&A - po 1-2 praniach zrobily sie z nich oblesne szmaty...

Gość gość
Podbijam. Chodzi o sweter nie rozciągający się w praniu,nie mechacący,sweter na lata.

Gość gość
Ja mam kilka swetrów z 'Monnari' i 'Tiffi'. Kupiłam na wyprzedaży, cena ok 70-100 zł, w szarościach, brązach, jak i intensywnych kolorach. Prałam je wiele razy w pralce, nie rozciągnęły się, nie zmechaciły, kolory nie wyblakły.

Gość gość
Dzięki, ale szukam damskiego swetra, dla siebie. Męskie kupujemy w wojskowym :D

Gość gość
Nie ma swetrów które się niemechacą. Chyba ze są kaszmirowe. Tylko te kosztują majątek ! W dodatku ciągle chodzić w tym samym? Uwielbiam Sweterki od lat kupuje odbpolskirj firmy estyl, kiedyś na Allegro a teraz przez sklep online www.Sklep-estyl.pl, i dostałam rabat na kolejne zakupy

Gość gość
O, mój stary temat. Chętnie nadal kupiłabym sweter, może być kaszmirowy. Ale gdzie kupić dobry kaszmir. Cena nie gra roli. I tak, chętnie będę kilka lat popylac w tym samym

Gość gość
kaszmirowe ma esprit jak co roku a welne z jaka w tym roku kilka swetrow w promodzie, teraz potanialy z 249 zl na 199 zl

Gość gośćAsiaBasia238
Uważam, że warto szukać na stronach typu domodi - https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/swetry-damskie , jest największy wybór i można znaleźć ubrania zarówno z sieciówek, jak i droższych marek typu właśnie Ralph Lauren czy S.Oliver, do tego często są promocje i wyprzedaże.

Gość gość
W kwestii dobrej odzieży to polecam zerknąć na www.Multibrend.eu mają naprawdę fajną jakość i niższe ceny.

Gość Jolka Swetromaniaczka
Lepiej zapłacić więcej a mieć porządny sweter. Polecam zajrzeć na stronę www.aleksandrashop.pl swetry polskich producentów ! Wspierajmy Naszych !

Gość Agata

Polski producent Bee and Donkey, świetne ubrania, swetry w ofercie również.

Gość Andzelka_558

W Rose Boutique jest ogromny wybór pięknych swetrów o bardzo dobrej jakości. Nigdy się nie zawiodłam. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować