Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im gorzej facet mnie traktuje tym bardziej go pragnę_też tak macie

Polecane posty

Gość gość

Byłam jakis czas temu na randce z z******tym kolesiem, no co tu duzo mowic, potraktowal mnie jak śmiecia, nie bylam w jego typie, powiedzial mi to prosto w twarz, ze on mi sie podoba a ja jemu nie :O wrocilam z placzem do domu ale ciagle o nim mysle :( wiem, ze nie mam szans :( on lubi dziewczyny w typie fitnesski, wylansowanej lali a ja jesem zwyczajna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny przykład na to, że baby jednak guupie som :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zle sie zachowal zapomnij o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda łez na takiego frajera , szanuj sie dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, miałam normalny dom rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe, nie mamy tak, myślisz o nim bo Cie zranił, zbudził emocje ALE NEGATYWNE! Poszukaj takiego który wzbudzi pozytywne! Zobaczysz jaka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś...szkoda słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie autorko to normalne u kobiet. Wy po prostu nie chcecie dobrych mężczyzn. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmawiaj sobie tak dalej gościu, to wy jesteście chamscy, nawet ajk sie za miłych macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz, że to normalne u kobiet to, że jedna taka jest nieogarniętą c**ką i znalazła odpowiednie forum nie oznacza, że wszystkie takie jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ogół dziewczyny z patologii tak mają, szukają faceta takiego jak bijący i pijący tatuś. Innego życia nie znają i nie wierzą, że mogą znaleźć porządnego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci dziś to jakieś niedorostki, najgorsze to takie typki po 35 r.życia single, zrąbany charakter, psycha,,..taki ktoś nie umie tworzyć relacji z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widzę, że jajniki trzymają się ostro ja chyba nie jestem kobietą, bo tak mam dziwnie, że jak mnie ktoś źle traktuję to się z nim nie zadaję. współczuję z*****ej psychiki, ale a) nie rozciągajcie tego na całą płeć b) nie obarczajcie facetów za to, ze tatuś pił i do łóżka wchodził. jesteście gorsze od feministek. one przynajmniej udają, że mają honor, bo często nie zadają się z facetami, mają po prostu w******* i radzą sobie bez terapii. a Wy sobie bez terapii i bez tego zrąbanego forum nie poradzicie, ogarnijcie się raz na zawsze, dobrze Wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministką nie jestem, ale odpowiedź sama rzuca się na usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna nie pisze ze sie z nim zadaje, spotkali się zeby sie poznać, on ją choojowo potraktował (typowy samiec) ona płacze. placze bo ktoś ją skrzywdził to normalna reakcja. wątpie zeby chciała się z nim zadawać, no chyba ze strzeli mu z liścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie feministki stoją o jeden poziom wyżej od kafesuczek (pan mnie zostawił, pan na mnie napluł, a pan mnie smyczą uderzył, a ja i tak wyliżę mu wszystko co się da, ale zanim zadzwonię obszczekam go na forum, a co!) , chociaż też nie jest to moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość na ogół dziewczyny z patologii tak mają, szukają faceta takiego jak bijący i pijący tatuś. Innego życia nie znają i nie wierzą, że mogą znaleźć porządnego mężczyznę x To w Polsce nie ma kobiet nie pochodzących z patologii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placze bo ktoś ją skrzywdził to normalna reakcja. x Jak by facet płakał to byście go zwyzywały więc kobiecie też płakać nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, tylko jakieś cwele zakładają prowokacje na forach mające udowodnić głupotę kobiet, dokładnie tak samo jest z facetami (np. przemo23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafesuczka-- może ten rzeczownik przyjmie się i zostanie wprowadzony do słownika języka polskiego....hmmm,. ale będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×