Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melaniee123

test ciążowy

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Postanowiłam tu napisać, ponieważ obawiam się, że mogę być w niechcianej ciąży. Otóż, zrobiłam dziś pierwszy test ciążowy. Jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką i jest to pierwszy dzień, w którym producent zapewnia prawdziwość testu. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam test wykonać rano, z pierwszego moczu, dlatego zamierzam test powtórzyć. Przechodząc do rzeczy... chciałabym żebyście mi pomogły zinterpretować wynik testu. Zdjęcia bardzo dobrze oddają rzeczywisty obraz testu. Czy któraś z Was dostrzega drugą kreskę? Ja jej nie widzę, ale może któraś z Was ma większe doświadczenie i jakimś cudem czegoś się dopatrzy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. http://www.ifotos.pl/zobacz/152713172_eprnwer.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa098
2 kreski brak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna kreska :) dla pewnosc***owtorz test za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewidentnie jest 1 kreska!!! Kobieto nie widzisz, to idz do okulisty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to radzę poczekać do @, mi test poz wyszedł 5 dni po spodziewanej dopiero wczesniej zero kreski drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka dni?! :D Test jest nieważny po upływie 30 minut :) Jestem po prostu ekstremalnie zestresowana i szukam wsparcia. Dziękuję Wam wszystkim bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahah kurde, nowy test, a nie że z tym masz czekać, by go odczytać. Ahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, wiem, na pewno powtórzę test. Jest to jednak mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, aaa wiem, że wówczas może być bardzo różnie z terminem pojawienia się @. Zrobiłam go dziś, ponieważ tak jak napisał producent przy nieregularnych @ należy ustalić swój cykl jako 28 dniowy i już 3 dni przed tym 28 dniem właśnie można zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa mojego ginekologa: jak wychodzi na teście, że się nie jest w ciąży to się nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mi w labolatorium wyszło z krwi że nie jestem w ciąży a po 3 dniach (intucja mnie tam pognała raz jeszcze ) już pozytywnie , w tym samym dniu test czułości 20 nie wykrył ciąży przy poziomie 23 beta z krwi. Więc generalnie uważam ze z testami różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak raz panikowałam i nawkręcałam sobie Bóg wie czego, zrobiłam test wyszedł negatywny i potem dopytałam u źródła, czyli u gina jak to jest z tymi testami. Powiedziała babka, ze jak wyjdzie na nie to można odsapnąć, a jak wyjdzie na tak to nie ma się co zamartwiać (jesli niechciane) ani cieszyć (jeśli chciane) bo w tę stronę jest wiele więcej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi rowniez test nie wykryl a ciaza byla,bete najpierw zrobilam za szybko i tez bylo ze nie jestem w ciazy. Po kilku dniach znowu beta bo cos mnie tknęło i sie okazało ze to 5/6 tydz a testy nadal nie pokazywały mi dwoch kresek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedział odwrotnie że częściej mylą się te na nie niż te na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszedł na tak 2 tyg po spodziewanej @.... wcześniej zrobiłam chyba 3 i były na nie ale mnie coś nie dawało spokoju i okazało się że w dniu spodziewanej @ nastąpiło dopiero zapłodnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pozytywny wyszedl dopiero dzien po terminie spodziewanej miesiaczki. I to byla kreska widoczna pod swiatlo. Wczesniej nie wychodzil a robilam codziennie rano przez tydzien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeeeem! Wybaczcie mi tee nieprzyjemne widoki. Okropnie sie wszystkim stresuje iii to na tym tle tak zle sie dzieje... Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllianka
Autorko nie masz za co przepraszac :) masz stres i tyle. a co do testu to lepiej go powtorz bo to, ze producent zapewnia, ze mozna go zrobic 3 dni przed @ nie daje gwarancji, ze jest w 100% wiarygodny. ja jak zaszlam w caze robilam kilka testow i dopiero w dniu spodziewanej @ wyszedl pozytywny, a tez kupowalam te co niby wykrywaja bardzo wczesna ciaze ;) a najlepiej jakbys poszla do laboratorium na badanie hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę,patrzę i patrzę ale drugiej kreski tam za cholerę nie ma.Kobietko zrób coś z pazurami bo w pierwszej chwili pomyślałam,że to dłonie faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tam nie ma. Nawet osławionego kafeteryjnego cienia cienia drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×