Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kołki rozporowe warszawa

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, gdzie moge kupic takie kołki rozporowe?musze zamontowac zyrandol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na kupnie dużej ilości kołków rozporowych, możesz to oczywiście zrobić przez internet, sam kupiłem jakiś czas temu kołki rozporowe od http://www.srubywkrety.pl/kolki-rozporowe.html, dobrej jakości, świetnie trzymają moje szafki i kilka półek z książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauł
Zawsze można kupić przez internet. Ja jak potrzebowałem konkretnych śrub, to zjeździłem całe miasto i nigdzie nie było :/ za to w sieci w sklepie Olaf.pl dostałem je od razu. Mają chyba wszelkie możliwe śruby i wkręty, także warto zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan81
Sprawdź firmę Mungo. Od jakiegoś kupuje tam kołki do montażu, buduje dom i zależy mi na wysokiej jakości wyrobów. Jestem z nich bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiej83
Ja ostatnio zamawiałem w mungo.biz. Przyszły bardzo szybko, następnego dnia kurier był już u mnie z paczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej74
Ostatnio kupiłem kołki od Mungo.biz i sprawdziły się lepiej niż te, których do tej pory używałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie kołków rozporowych w dużych ilościach, to najlepiej będzie jak sprawdźcie ofertę Koelner: https://www.koelnerpolska.pl/produkty/koelner/zamocowania/zamocowania-lekkie/kolki-rozporowe . To profesjonalny dystrybutor zamocowań budowlanych i elementów złącznych, który stawia wyłącznie na certyfikowane, najwyższej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaa93
Nie jestem jakoś super biegła w technicznych tematach, ale mój mężuś montował ostatnio listwę do szafek kuchennych i miał kołki z Muntech24, o ile wiem to zawsze tam kupuje i mówi, że najlepsze. Raczej wie co mówi, bo ma własną firmę remontową i stara się zaopatrywać w tych samych sklepach zawsze. Z tego co wiem to szafki kuchenne zaliczają się tych naprawdę ciężkich, więc jeśli takie kołki dały radę to chyba muszą być spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacyjny temat na życie uczuciowe :D Do tego kobieta, która zna nazwę firmy produkującej kołki, normalnie chyba się zakocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do castoramy, praktikera idź- 1 sztuki nie kupisz tylko całą paczke ale to pare zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie w markecie budowlanym kupi się nawet 1 szt. bo są na wagę, zresztą 1 szt można włożyć w kieszeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jak jesteś sędzią i masz immunitet, oni tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy możesz sobie wziąć nawet wiertarkę i wiertło do tych kołków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja prdl; marketing szeptany kołków rozporowych :D :D :D :D :D mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z poziomu żenady który prezentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile lasek poleciało po duże ilości kołków rozporowych? :-D No chyba że pomyślały że nadają się do sexu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Menat

Nie trzeba wychodzić z domu można zamówić hemcex.pl wysłali mi bardzo szybko dowolna ilość sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×