Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka pościel dla noworodka do łóżeczka

Polecane posty

Gość gość

łóżeczko standardowe 120/60 waham się miedzy 120/90 a 135/100 jaka wybierałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam posciel i cale komplecik do łóżeczka z feretti. Troche jeszcze polezy sobie bo termin mam na marzec a ponoc odrazu dziecko male nie spi w poscieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam 135/100 i przy pierwszym dziecku tez taka mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od razu kladlam w posciel noworodka. Jak kupujesz to zwroc uwage na firma ja wlasnie dla corki mialam feretti a teraz dla synka kupilam ceba baby i obie sa fajne i mile w dotyku a przede wszystkim patrz jaki jest ochraniacz wazne zeby wklad byl wyjmowany bo jesli nie jest to po 1 praniu bedziesz mogla zrobic z niego scierke;/ ma byc gruby zeby sie za kazdym razem nie zaginal i nie opadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
135/100 zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda kasy ( ja kupiłam 2 komplety, lepiej kup dobry śpiworek ) . Moje dziecko ma 7 miesięcy , jedziemy na śpiworkach, super sprawa. Poczytaj w necie. Ja zbyt późno poczytałam , kupiłam pościel , poduszkę i kołdrę, wszystko leży w garderobie, czeka aż dziecko podrośnie :( wywalone pieniądze. Dziecko w śpiworku jest bardzo bezpieczne i nie będzie mu zimno , poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNA.. przynajmniej dla niemowlaka... _ a potem 90x120 Niemowlę (czyli dziecko do roku) nie potrzebuje pościeli... jest małe, wierci się, skopuje... Najlepiej śpiworek (najlepiej taki, który nie zapina się na ramionach), albo kocyk, latem pieluszka flanelowa. Pościel kupiłam jak dziecko miało 8 miesięcy i nadal leży nieużywana.. jest zdecydowanie za duża dla dziecka, poza tym dziecko się wierci, kręci.. więc ciągle się budziłam czy jest przykryte. Najpierw było w rożku, później przykryte rożkiem, następnie kocykiem, pieluszką flanelową, znów kocykiem.. kołdra nie wypaliła i przeszłam na śpiworki. Teraz śpi w cienkim śpiworku i czasem przykrywam jeszcze cienkim kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cora tez nie miala problemu ze spaniem pod kolderka. Od pierwszego dnia kladlam ja w poscieli i nie bylo sytuacji zeby sie za bardo nakryla albo odkopala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak sie kladzie niemowlaka? na samym przescieradle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna. Spiworek albo do przykrycia lekki, AZUROWY kocyk i nic wiecej. Gosciu z 20.41 --> mialas wiecej szczescia jak rozumu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dla dziecka cały zestaw z tej firmy http://www.mamissima.pl/aden_anais.html , od kocyka, przez śpiworek po pieluszkę czy przewijak. Rzeczy zrobione są z muślinu, coś jak pieluszka tetrowa tylko mega delikatne to jest. Moje dzieci uwielbiają te kocyki . Nawet 7 latek uwielbia się nim otulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123987
rok temu kupilam corce komplet z milpola, haftowany piekny i do malego lozka pasuja oba wymiary 90/120 i 100/135 mam do tej pory nic sie nie zniszczyl. mysle ze teraz synkowi ktory ma sie urodzic tez wezme cos z tej firmy ale zastanawiam sie nad drukowana. ma ktoś? pieknie wyglada jest taka kolorowa, piszcie co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala spi w poscieli Milpol! Ma komplet ze slicznymi rozowymi slonikami. Jestem zachwycona! Dobra jakosc w najlepszej cenie. Estetyczne wykonanie, mila bawelna, trwale kolory. Wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka przez pierwsze miesiace spala w spiworku, byl na tyle szeroki ze nie krepowal ruchow nozek i nie balam sie ze w nocy dziecko mi sie rozkopie. Kupilam bardzo ladny, kolorowy becik MILPOL http://www.milpol.pl/ polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNA! Noworodki powinny spać w becikach (zawinięte w kocyk i rożek), później niemowlaki sypiają w śpiworkach. Osoby, które kładą noworodka (!) do pościeli nie wiedzą nic o potrzebach noworodka i nie mają wyobraźni (ryzyko uduszeniem). Chcesz ryzykować na własnym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno na suwaki, a nie na guziki, no i obowiązkowo bez żadnych małych elementów przy zapinaniu. Pościele dla niemowląt powinny spełniać normę OEKO-TEX (bezpieczne dla maluszków), więc na to też warto zwrócić uwagę. Moja mała śpi pod taką http://hippo-sklep.pl/posciel_dla_dzieci/posciel_hello_kitty_alice.html Naprawdę warto zwrócić przy zakupie uwagę na tę normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno na suwaki, a nie na guziki, no i obowiązkowo bez żadnych małych elementów przy zapinaniu. Pościele dla niemowląt powinny spełniać normę OEKO-TEX (bezpieczne dla maluszków), więc na to też warto zwrócić uwagę. Moja mała śpi pod taką http://hippo-sklep.pl/posciel_dla_dzieci/posc iel_hello_kitty_alice.html Naprawdę warto zwrócić przy zakupie uwagę na tę normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jako noworodek spała w rożku, teraz jest upał więc przykrywam ją cienkim kocykiem. Poza tym przez pierwsze swoje dni na świecie najbardziej lubiła być bardzo ciasno owinięta flanelową pieluszką w taki kokonik, na to przykrywałam ją więc tylko kocykiem, potem był właśnie rożek i kocyk albo sam rożek. Pościel kupiłam ale wiedziałam, że kołdra poleży nieużywana jakiś czas. Śpiworek też mam ale nie używałam jeszcze - jakoś nie mam przekonania a naczytałam się, że taka super sprawa. Zamiast kołdry kupiłam kocyk z wypełnieniem - taki z minky - w chłodne noce sprawdzał się super - coś pomiędzy kocykiem a rożkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlinka25
Pościel musi być przyjemna i delikatna w dotyku, dlatego ja zdecydowałam się na pościel z satyny bawełnianej, kupiłam ją w sklepie bellbino.pl od razu z pierwszymi ubrankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasza
kupiłam pościel zapinaną na suwak, dramat...nie zwróciłam uwagi a moja maleńka córeczka zarysowała sobie buźkę...gdzie mogę kupić pościel na zakładkę? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja098
najlepszym wyborem zdaje się być pościel z bawełny. Jest ciepła i naturalna. Dodatkowo może być prana w wysokiej temperaturze, co pozwala na dokładne usunięcie kurzu i bakterii. http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Michasza- czytałam sobie ten wątek i zauważyłam, że szukasz pościeli na zakładkę. Ja dopiero czekam na swojego synusia ma się pojawić 25 marca ;) Ale już pomyślałam o paru rzeczach między innymi o pościelce. Zaczęłam szyć z pomocą mamy pościelki dla znajomych umieściłam dzisiaj je na olx. Podaje linka, jakbyś była zainteresowana to daj znać :) http://olx.pl/oferta/posciel-do-lozeczka-CID88-ID8CXjw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam poście greno i bielnaw czy jakos tak świetne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karponik
O taka - http://soccer-shop.pl/53-posciel-dla-dzieci Kolorystyka dopasowana pod płeć i to tak na prawdę wszystko. No i jeszcze odpowiednia jakość materiałów. Unikajcie przesadnej ilości chemii - ona niczego dobrego nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×