Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pożyczkowa ja

Jaki kredyt

Polecane posty

Gość gość
A ja mam pytanko - ja chce wziac kredyt na dom, mam juz wybrany bank, ale potrzebuje do tego wyceny ... Znalazlam ze www.ekspertyzy.waw.pl, robi wyceny pod kredyty, czy warto u nich? Moze ktos kojarzy te firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 56
W którym banku? to trudno powiedzieć . Co dla jednego jest dobre dla innego nie bardzo. Dlatego doradca to dobry pomysł , ponieważ obliczy Twoja zdolność kredytową , możliwości, warunki i przygotuje kilka ofert z różnych banków. Tobie pozostanie analiza i decyzja. Moja zaufana firmą doradczą jest open finance . Jak dotąd nie zawiodłam sie na ich usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz kredytu hipotecznego, udzielimy Ci najlepszego kredytu dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Skontaktuj się z naszym doradcą kredytowym na http://www.ingfinanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My doradzimy i załatwimy wszystkie formalności. Kredyty hipoteczne, gotówkowe i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą: 695 152 008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćranking kredytów
Hej. Zapraszam na dobrą moim zdaniem stronę, gdzie znajdziecie aktualne rankingi kredytowe - http://ranking-kredytow.pl - jakiś czas temu znalazłam tam wszystkie potrzebne dla mnie informacje. Dzięki tej stronie latwiej było mi podjąc decyzję dotyczącą kredytu bankowego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na POLECAMPOZYCZKE.PL !!! Na stronie znajduje się porównywarka ofert ponad 20firm oferujących kredyty-chwilówki, która jest na bieżąco aktualizowana. Możesz poznać szczegółowe warunki cenowe oraz przyznania pożyczki, a kiedy wybierzesz ofertę która cię zainteresuje będziesz mógł od razu przejść na stronę pożyczkodawcy w celu skorzystania z oferty.Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsonn
Możesz zwrócić się po pożyczki społecznościowe. Znajdujesz przy użyciu np szybkigrosz.pl ludzi którzy Ci takiej pożyczki udzielą i samemu z wypełniając wniosek ustalasz jej warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Jeśli chcesz wziąć kredyt to zajrzyj na http://www.centrumpozyczek360.pl/promocje Widziałam, że mają tam sporo ciekawych promocji obowiązujących w różnych bankach i parabankach. Ja mam zamiar po nowym roku wziąć pożyczkę na remont mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle najlepsze warunki dostaje się w banku w którym od dawna ma się rachunek bieżący. Ale porównywać zawsze trzeba. Moja szwagierka przykładowo chwali PKOBP bo spłacili po 7 latach zamiast po 15-tu i nic nie musieli z tego tytułu dopłacać. tu masz fajną porównywarkę: www.cykl.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajan82
w pko bp maja dobra ofertą a co najważniejsze to dobra obsługa i minimum formalności , wiec oszczedza sie na lataniu z papierkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wziąć kredyt na mieszkanie to przede wszystkim zacznij szukać mieszkania na sprzedaż, które mogłabyś zaintwestowac. Wtedy wiesz ile dokładnie potrzebujesz. Ja kupiłem sobie mieszkanie od http://www.miodowa.wroclaw.pl/mieszkania/b jest piękne, przestronne i w niskiej cenie dzięki temu udało mi się wspólnie z programem MDM dostać to czego chciałem juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Pozytywnie oceniam współpracę z doradcami z portalu www.doradcykredytowi.pl . Korzystam z ich usług już drugi rok. Pomogli w przypadku kredytu konsolidacyjnego i ostatnio omawiamy sprawy związane z inwestycjami. Dobrze znają rynek, trendy, ekonomię, kompetentna grupa doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pterkaf
Kredyt hipoteczny to duża sprawa. Wigor jest niski, to łatwiej się spłaca. ja mam w pko bp w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz iśc do dradcy, my np. braliśmy kredyt przez strone offerunt. tam tez jak się zalogujesz i powypelniasz wszysto dostaniesz kilka ofert od doradcow z bankow. Jak Ci jakas podpasuje to potem reszte na spotkaniu z doradca ustalasz. Dla mnie opcja bardzo ok., bo wole sobie wszystko w domu przeanalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpfinanse
Dzień dobry, reprezentuję firmę Help-Finanse, zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu doradztwa finansowego. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, każdy z naszych doradców posiada bogate doświadczenie w zarządzaniem finansami. Pomagamy w wyborze kredytu i ubezpieczenia. Opracowujemy plany inwestycyjne oraz optymalizujemy koszty (związane z zużyciem energii, usług sieci komórkowych) Na naszej stronie http://www.help-finanse.pl znajdą Państwo szczegółową ofertę naszych usług. Powierz swoje pieniądze w dobre ręce! Zapraszamy, Zespół Help-Finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INDF
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, który kredyt jest najlepszy, a który najtańszy, a już w szczególności, który najlepszy i najtańszy :-) Wszystko zależy od potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Zachęcam do bezpłatnego kontaktu z doradcą, który pomoże w doborze odpowiedniego produktu finansowego i przedstawi aktualne oferty. Kontakt doradcy jest BEZPŁATNY i NIEZOBOWIĄZUJĄCY. www.INDF.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy tani kredyt, który jest indywidualnie dostosowany do potrzeb  naszego klienta. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem w bankowości pomogą Ci w dobraniu najlepszej dla Ciebie możliwości. Zajmujemy się całym spectrum kredytów, od kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych po kredyty na działalność gospodarczą.  Zapraszamy  Król Kredyty  Telefon: 600 231 869  e-mail: malgosiakrolkredyty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto udać się do specjalistów. Pośrednik Kredytowy Warszawa z Credit4you.eu pomógł mi w ogarnięciu najlepszej pożyczki i ogarnięciu formalności. Szybko, bezpiecznie i na jasnych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulisiek
Proszę bardzo - http://sprawdzonydoradca.pl/ Idziesz do doradcy to robi wam konkretne porównanie różnych ofert. Nie ma się co nastawiać na byle jaką ofertę, bo nie o to tutaj chodzi. Wiecie jak duże mogą być różnice pomiędzy jedną, a drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula1988
Dziewczyny pomóżcie! Potrzebuję jak najszybciej kredytu na około 100 -150 tysięcy. Nie zarabiamy z mężem dużo, bo po około 2000zł. Ja pracuję od roku, on od 2 lat. Z tym, że nigdy żadnych kredytów nie braliśmy. Jak się za to zabrać? Iść do doradcy? Do banku? Chętnie bym tak zrobiła, ale nie chcę by jakiś bank wcisnął mi jakąś słabą ofertę. Jak na razie rozglądam się po necie, czytam, porównuję ....Znacie jakieś strony równie przejrzyste jak ta? http://optimal-finance.pl/ Bo brakuje mi tu kilku zagadnień i chciałabym doczytać. Czy najlepiej po kolei wchodzić na poszczególne strony banków, co jest trochę pracochłonne...;/ Jak uważacie? I czy w ogóle mamy szansę na kredyt w tej wysokości przy naszych zarobkach? Dziękuję za odpowiedź. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nawet bardziej przystępna od tej, którą Ty wymieniłaś jest strona https://offerunt.pl/. Wejdź sobie na nią, zaloguj się i wypełnij formularz. Generalnie jakos to bardzo dużo czasu nie zajmuje, ale wiaomo – im bardziej szczegółowo wypełnisz wszystko, tym dokladniejsza będzie symulacja. Jakos po 24h dostaniesz oferty od doradców. No i nie trzeba latać po bankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt
Miałem do czynienia z doradcami w bankach. To osoby, które nic nie widzą o sprzedawanych przez siebie produktach. Mówią cały czas wyuczonymi regułkami. Radzę Ci wykorzystanie niezależnych doradców, wykwalifikowanych i obeznanych z ekonomicznymi standardami. W Warszawie wiarygodna firma tego typu to http://pieniadzedlaciebie.pl. Nie polecam natomiast najpopularniejszych pośredników. Mają zbyt wiele komercyjnych związków i cisną na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała spore problemy finansowe, a niestety potrzebowałam szybkie gotówki. Niestety zła historia w BIK uniemożliwiało mi otrzymanie kredytu ;/ skierowałam się do doradcy z Help Finansów, pieniądze szybko otrzymałam i bez żadnego problemu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyszukiwarkę kredytów www.e-bank.com.pl ponad 200 propoztcji połaczonych z kalkulatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×