Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pożyczkowa ja

Jaki kredyt

Polecane posty

Gość gość
Ja pomoc w doborze odpowiedniego kredytu otrzymałem od firmy http://finanse-slask.pl/ Jest to zespół świetnych ekspertów finansowych, na których można polegać. Jeżeli też chcecie wziąć kredyt to powinniście się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaineK
Wybór kredytów jest bardzo szeroki i banki mają najróżniejsze oferty, trzeba je po prostu sprawdzić i przekonać się, które z nich będą najkorzystniejsze. Warto też poznać różnice między pożyczką, a kredytem: http://ecasa.pl/kredyt-gotowkowy-a-pozyczka-gotowkowa-jakie-roznice-co-bardziej-sie-oplaca.html/ bo takie zobowiązanie finansowe jest jednak dosyć obciążające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriann7
Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj z rankingu https://www.kredyty-gotowkowe.net/nasz-ranking.html ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray

kredyt odnawialny, a karta debetowa . kto ma? Mój bank oferuje, zastanawiam sie czy przed świętami nie wziąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek
Dnia 7.12.2018 o 23:22, Gość ray napisał:

kredyt odnawialny, a karta debetowa . kto ma? Mój bank oferuje, zastanawiam sie czy przed świętami nie wziąć

a wyjasnisz mi czym sie rozni jedno od drugiego ? to nie jest w sumie to samo 😛 ?

 

Pytanie z innej beczki,  znacie jakies banki z wyplatami darmowymi za granica? W moim prowizje mnie niszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2018 o 23:22, Gość ray napisał:

kredyt odnawialny, a karta debetowa . kto ma? Mój bank oferuje, zastanawiam sie czy przed świętami nie wziąć 

Kredyt odnawialny ? Na czym on właściwie polega ? Do pytania wziąć czy nie wziąć, no jak przewidujesz większe wydatki niż pozwala Ci dochód to chyba brać 😛

Dnia 9.12.2018 o 00:04, Gość janek napisał:

Pytanie z innej beczki,  znacie jakies banki z wyplatami darmowymi za granica? W moim prowizje mnie niszcza...

Zależy Ci tylko na samych darmowych wypłatach za granicą czy coś jeszcze jest dla Ciebie ważne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk
6 godzin temu, elfik10 napisał:

Kredyt odnawialny ? Na czym on właściwie polega ? Do pytania wziąć czy nie wziąć, no jak przewidujesz większe wydatki niż pozwala Ci dochód to chyba brać 😛

taka szybka porzyczka w Twoim banku, zazwyczaj na dużo lepszych warunkach jak te wszystkie syfiaste chwilówki. Polecam ogólnie, jak weżmiesz mozesz spać spokojnie :D

 

Cytat

Pytanie z innej beczki,  znacie jakies banki z wyplatami darmowymi za granica? W moim prowizje mnie niszcza...

sporo tego, poszukaj w porównywarkach :) ja korzystam z bgz i tam mam wypłaty za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość musk napisał:

taka szybka porzyczka w Twoim banku, zazwyczaj na dużo lepszych warunkach jak te wszystkie syfiaste chwilówki. Polecam ogólnie, jak weżmiesz mozesz spać spokojnie 😄

Czyli oprocentowanie jest dużo niższe ? Jest jakiś limit na ten kredyt ?

 

18 godzin temu, Gość musk napisał:

sporo tego, poszukaj w porównywarkach 🙂 ja korzystam z bgz i tam mam wypłaty za darmo.

Nie uważasz że te porównywarki są sponsorowane ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1985

Warto przed podjęciem kredytu skontaktować się z agentem od spraw kredytowych.  Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym związane i dzięki takiej poradzie podjęliśmy   z mężem kredyt na który nas stać realnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk
Dnia 12.12.2018 o 11:59, elfik10 napisał:

Czyli oprocentowanie jest dużo niższe ? Jest jakiś limit na ten kredyt ?

oprocentowanie jest na poziomie 10% wiec bardzo korzystanie :) a co do limitu jest chyba zalezy od Twojej zdolnosci, ale pewnosci nie mam.

 

Cytat

Nie uważasz że te porównywarki są sponsorowane ?  

moze i sa, nikt nie musi sie zdecydowac na bank z pierwszego miejsca... ciekawa sprawa jest to, ze masz wiele informacji w jednym miejscu, nie musisz szukac w wielu miejscach tylko wszystko masz w jednym miejscu :) Mi zdecydowanie pomogly znalezc ten dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek
Dnia 12.12.2018 o 11:59, elfik10 napisał:

Nie uważasz że te porównywarki są sponsorowane ? 

w porównywarkach fajne jest to ,że możesz zobaczyć przekrój oferty na rynku, a bank wbierasz, bynajmniej ja, nie tylko pod tym względem,ale też czy filia jest blisko, czy ma historię itp 

Dnia 11.12.2018 o 17:42, Gość musk napisał:

taka szybka porzyczka w Twoim banku, zazwyczaj na dużo lepszych warunkach jak te wszystkie syfiaste chwilówki. Polecam ogólnie, jak weżmiesz mozesz spać spokojnie 😄

 

sporo tego, poszukaj w porównywarkach 🙂 ja korzystam z bgz i tam mam wypłaty za darmo.

chwilówki lub inne pozyczki gotówkowe z nieznanych źródeł to złoooo. Jeżeli miał bym juz cos brać to tylko z pewnego źrodła, takiego jak bank w , którym mam konto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelino
16 godzin temu, Gość jacek napisał:

w porównywarkach fajne jest to ,że możesz zobaczyć przekrój oferty na rynku, a bank wbierasz, bynajmniej ja, nie tylko pod tym względem,ale też czy filia jest blisko, czy ma historię itp 

a znasz jakiś bank, który nie ma historii? 😛 Dla mnie bardzo ważnym czynnikiem jest też dobrze zoptymalizowana aplikacja mobilna.

16 godzin temu, Gość jacek napisał:

chwilówki lub inne pozyczki gotówkowe z nieznanych źródeł to złoooo. Jeżeli miał bym juz cos brać to tylko z pewnego źrodła, takiego jak bank w , którym mam konto 

a co - masz u siebie jakąś dobrą ofertę kredytową? Jak tak to jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zwykle szukasz kredytu co odpowiada Twoim potrzebom. Mi przy wzięciu kredytu pomagała pan Lewandowski z galerii kredytowej. Siedzi w branży kilka lat więc na pośrednictwie kredytowym zna się najlepiej. Poszukał kredytu dla mnie przy okazji pozałatwiał wszelkie formalności ja dokumenty doniosłam. Mam dobrze rozłożone raty na kilka lat i ich wysokość też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedy bierzecie kredyt hipoteczny lepiej upewnić się jakie są naprawdę jego koszty w czym na pewno będzie pomocna lektura http://carpatiabiznes.pl/poradnik,jak_obliczyc_koszty_kredytu_hipotecznego.html  . Dowiecie się na co zwracać uwagę, by nie dać się naciagnąc na ukryte koszty takie jak na przykład konieczność wykupienia drogiego ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojek

Kiedy potrzebowałem kredytu gotówkowego, to odwiedziłem doradcę kredytowego Warszawa, dokładniej biur na Pradze. Kompetentny i miły w obyciu doradca finansowy porównał i przedstawił mi najlepsze oferty.  To ich biuro https://biurokredytowe.warszawa.pl/ , łatwo trafić. Prócz kredytów hipotecznych doradzają też w inwestycjach i leasingach. Gdybym drugi raz miał brać kredyt, to znowu bym skorzystał z ich pmocy. Szybko, dobrze i...za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommm

Pieniądze na remont domu wziąłem w ramach kredytu bankowego i nie narzekam. Niski procent, wygodny system spłaty, duża kwota. Ofertę znalazłem przez porównywarkę w Rankomacie ( finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe). Wygodna czytelna stronka, można szybko sobie przejrzeć warunki we wszystkich wiodących bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Kiedyś jak potrzebowałam szybko większej gotówki na remont kuchni to dowiedziałam się, że można wziąć pozabankową pożyczkę ale nie jakiś syf że wezmę tysiąc a splacę milion tylko normlane oferty. Moja sąsiadka jest doradcą i dała mi taki adres

http://katarzynazali.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1447&idDistributor=282881

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej! Dużo osób mi polecało doradztwo p. Lewańskiego jak szukałem kredytu hipotecznego i faktycznie to była dobra decyzja żeby się z tym ekspertem skontaktować. Duża wiedza o ofertach i warunkach poszczególnych banków, indywidualne podejście, od pierwszej rozmowy czułem że jestem w dobrych rękach i przeczucie mnie nie zawiodło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf9

Jak szukacie pomocy finansowej, dobrym rozwiązaniem będą porównywarki pożyczkowe takie jak: https://pozyczkowy-portal.pl/, gdzie znajdziecie również opinie byłych klientów firm, czy też promocje organizowane przez pożyczkodawców. Ostatnio skorzystałem z oferty jednej firmy i uzyskałem pożyczkę za 0 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio szukałem kredytu i trochę na początku się przeraziłem tym jak dużo jest różnych opcji i ofert. Dużo mi pomogło porównanie warunków w zestawieniu na finanse.rankomat.pl. Ładnie wszystko opisane, można było sobie oszczędzić czasu na przeglądanie stron banków z osobna. W tym rankingu porównują też poza kredytami lokaty i myślę, że za niedługo będę chciał odłożyć trochę pieniędzy właśnie na procent. Zawsze to jakiś zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

A czym tak naprawdę rożni się kredyt od pożyczki? Ludzie biorą kredyty jak nienormalni a może pożyczka by im wystarczyła? Ja znalazłam kilka opcji przez Sprint Casha, który oferuje pożyczki online i chyba wydaje mi się, że wystarczy mi pożyczka ale jak zaczęłam patrzeć, że tyle osób pisze o kredytach to sama nie wiem, wiec jeśli ktoś mógłby wyjaśnić mi czym różni się jedno od drugiego to będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiforsa

Soniu, różnica pomiędzy pożyczką, a kredytem jest taka, że pożyczki może udzielić każdy. Zarówno firma, bank jak i osoba prywatna. Pożyczka może być również na niewyobrażalnie wysokim procencie, jeśli pożyczkobiorca się na to zgodzi. Kredyt natomiast regulowany jest prawem bankowym i jest wiele obostrzeń, których banki muszą przestrzegać. Pożyczka może być darmowa, a umowa kredytowa zawsze będzie płatna, czy to w formie wynagrodzenia przy podpisaniu czy wliczona w odsetki. Taka w zasadzie jest najprostsza różnica 😉 Zapraszam na www.maxiforsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystać z profesjonalnej porównywarki chwilówek. Wpisujemy sobie kwotę oraz okres spłaty i mamy pełen przegląd ofert kredytowych, na prawdę polecam, www.chwilowka112.pl chwilówki bez BIK z 0% Rrso, Wziąłem tam chwilówkę bez procentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×