Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cykle coraz krótsze czy się uda

Polecane posty

Gość gość

Zazwyczaj miałam cykle 28-29 dni, a tymczasem w ostatnich miesiącach zaczynają się 27-dniowe, a nawet raz 25. Przestraszyłam się, bo dopiero planujemy dziecko, a jak tu wyliczać dni płodne?? W dodatku mąż ma pracę wyjazdową i często go nie ma, więc seksu jest raczej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prolaktyna pewnie. mniej stresu i cykle wrócą do normy. życzę szybkiego zajścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za dużo prolaktyny czy za mało? Czy może mieć znaczenie, że łykam witaminę B kompleks? Stresu dużo, w pracy redukcje, choroba poważna w rodzinie, kredyt mieszkaniowy do spłaty, no i antybiotyk brałam ostatnio, bo choróbsko się przyplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może byc podwyższona, przez to cykle się skracają. a to hormon stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy iść z tym do gina, czy nie? Ostatnio byłam w sierpniu na cytologii, ale wtedy cykle były 28 jak w zegarku. Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprobuj 3,4 cykle jak nie wyjdzie pogadaj z leakrzem w wieku 35 lat trudniej o ciaze niz np w wieku 25-30 sama wiem bo mam tyle lat o ty i tez sie staram pwodzenia i mniej stresu ycze bo to nie sluzy starniom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka; czuję, że zbliża się @ (3 dni wcześniej niż przewidywałam, czyli cykl 26 dni (27, jeśli nadejdzie jutro) - jak tu wyznaczać owulację przy takiej zmiennej długości cyklu... Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi z tą prolaktyną? Iść zbadać poziom hormonów? To nasz trzeci cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacje mozesz zaobserwowac. Mierz temperature,obserwuj sluz,kup testy owulacyjne itp.. Dni plodnych sie nie wylicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz krotsze cykle mogą oznaczać zbliżanie się menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×