Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były mąż a ja i nasza córka

Polecane posty

Gość gość

Ma ze mną córkę-7 lata. Jesteśmy po rozwodzie 5 lat. We wtorek urodzil się jego syn . Ja nie mam za co żyć, nigdy nie pracowałam. Mieszka dalej w naszy domu. Niby się zakochał i 5 lat temu złożył pozew o rozwód, dostał go. Trzy lata temu wziął ślub z piękna, szczupłą. Urodziło mu się we wtorek dziecko dziecko. Jestem mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zawsze miał w sobie dużo energii, kochał życie. Ja natomiast nigdy nie czułam takiego czegoś. Może nigdy nie byłam piękna, ale cóż. Kiedy się rozstaliśmy on powiedział, że w końcu nikt nie jest przyczepiony do nogi, że w końcu ma kobietę, która cieszy się małymi rzeczami, że nie czyje się obciążony mną. Dostaje 700-1000 zł. Obrocz tego zabiera córkę na wczasy, weekendy, kupuje jej markowe ciuchy, książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym problem?Wszystko wyglada ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego stać na to,a nawet więcej. Teraz córka jest u niego. mała jest zakochana w dziecku byłego męża. Mówi że to.jej braciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto zamiast zyc zyciem ex wez i zrob porzadek ze swoim. Moja matka miala tylko 250zl na 5cioro dzieci wszystkie uczace sie i dala rade a ty na co narzekasz?! Wez sie za robote moze kogos poznasz a nie patrzysz w przeszlosc i zycie meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ją zobaczyłam. To po porostu płakać mi się chciało. Zastałam ich w domu. Ona chodziła w jego koszuli. Jak zobaczyłam ją na uroczystosci rodzinnej u jego rodziców. Szok. Szpilki, krótka sukienka, włosy zrobione a ja włosy miałam tłuste. Myślałam że wyglądam seksownie, ale przy niej wyglądałam jak jakis namiot. Mając 25 kg nadwagi nigdy nie będę wyglądać tak jak ona.Byłam cała dla niego. A ona ? Pracuje od rana do nocy jakies fitnessy sobie sponsoruje. Bylo mi przy nim dobrze - mogłam siedzieć w domu, on pracował, stać mnie było na wszystko. A teraz... Mieszkamy w małym mieście. Nie podoba mi się to, że ta dziewka ma kontakt z moim dzieckiem. Latem razem z moją córką byli na placu zabaw później ja tam poszłam. Jak odeszli od nas to się do siebie uśmiechali, całowali się. myślałam że serce mi pekinie.Sex z nim to była bajka.Nie wierzę w to, że małżeństwo gdzie Kobieta jest starsza mają szanse. Mam 39 lat, on 33, aona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i bodajże przedwczoraj zakładałaś ten sam temat- współczuję Ci, ale moim zdaniem wpadłaś w jakąś depresję. I jeśli to nie prowo- musisz spróbować poukładać sobie to wszystko na spokojnie we własnej głowie i zwyczajnie zająć się swoim życiem, a mężowi pozwolić naprawdę odejść. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek jego dziecka kosztował 6 tys (sprawdziłam w Internecie). Ona zafundowala sobie cesarke. Już jest na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie widuje sie z twoim dzieckiem tylko z waszym dzieckiem wiatropylna domyslam sie nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawo decydować z kim ma kontaktnasze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ,ale co masz jej konkretnie do zarzucenia oprocz tego ,ze jest ladniejsza i zgrabniejsza od Ciebie?Traktuje zle corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest jego zona czyli jego rodzina więc to oczywiste, ze córka i z nią sie widuje, zawiść zaciemnia ci myslenie, idx do psychologa może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ci nie chodzi tu o to z kim sie dziecko widuje zal za d**e sciska ze on ma wszystko a ty nic? macie razem corke i ciesz sie ze pomimo rozwodu jej nie zaniedbuje to ze ciebie nie rozpieszcza to chyba normalne ale na Boga jak mozesz byc taka egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekupuje ją. Zabiera ją do bajkolandi, na klengle, kupuje lizaki, lody, drogie zabawki. I zabiera mała często bez mojego byłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje jej to czego ty dac nie mozesz to bardzo dobrze ze maja dobry kontakt corka i tak zawsze bedzie kochala bardziej ciebie niz ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupili jej ostatnio tableta, drogi telefon. Mała chce tam nocować w weekendy. Ja wtedy zostaje sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zamiast tu sie zalic zapisz sie na silownie rusz tylek i zrob cos dla siebie albo na internecie poszukaj zestawow cwiczen porad a nie zalisz sie ze ona szczupla a ty nie co liczysz ze samo zejdzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała już ją uwielbia. Boję się, że będzie tak że dla nich teraz ich dziecko bezie piorytetem i odrzucą małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle się ustawiłaś bardzo duże alimenty dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno bedzie wazniejsze bo jest male zapytaj meza czy mala sie im zbytnio nie narzuca czy oby za czesto nie jest u nich jesli powie ze nie to w czym problem? To ze sie dogaduja? Ze zostajesz sama? Moze mysla ze tak ciebie odciaza po calym tygodniu. Nie wiem masz tyle czasu dla siebie ze az ci zazdroszcze a tobie poprostu zle bo dziecko jest szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on zdardzal mnie jak jeszcze byliśmy małżeństwem. Może nigdy nie mieliśmy takich samych checi na sex może i nie zawszw miał orgazm ale przecież to nie moja wina Alimentow prZez sąd miałam dostać 400 zł ale stac go na więcej więc daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Twoja córa jeździ do nich na weekedny a ty zostajesz sama to w ten czas zrób sobie domowe spa, idź na siłownie, basen, pobiegaj :) Zajmij się tylko sobą, może pomyśl nad zmianą garderoby? Małymi kroczkami, po jednej rzeczy :) ZACZNIJ O SIEBIE DBAĆ! :) Jak już będziesz się sobie podobać to zaczniesz wychodzić na imprezy i na pewno kogoś poznasz, nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mala sie narzuca...? To JEGO dziecko. 2. Co za frajer.... Zdradzal Cie z ta laska z ktora jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Ja pewnie tez zdradzi jak mu sie znudzi.:) Nie masz czego zalowac. A ta laska tez niezla. Rozbijala rodzine. Nie zdziwie sie jak to saamo ja spotka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie chcesz wziasc sie za siebie? I niestety ,ale sama jestes sobie winna ,ze On Cie zostawil,jak mozna sie az tak zapuscic?Do tego tluste wlosy masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się rozstaliśmy on powiedział, że w końcu nikt nie jest przyczepiony do nogi, że w końcu ma kobietę, która cieszy się małymi rzeczami, że nie czyje się obciążony mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba potrzebujesz chlopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz sie ,ze tak powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradzal bo pokochal inna mial na tyle odwagi ze powiedzial i odszedl od zony zeby znalzc szczescie z inna. Za co mu sie obrywa ze popelnil blad? Frajerzy to ci co sa z zonami z litoscia a kochaja kochanki. To autorka twierdzi ze dziecko moze stac sie odtracane stad pomysl zeby pogadac z ex zeby miala pewnosc ze mala jest tam mile widziana bo ja nie watpie ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×