Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

W tym tygodniu idę do ginekologa. Po prostu zastanawialam sie czy ktoras z Was nie byla w podobnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi testy wychodziły negatywne pomimo pozytywnej bety,ale to było mniej wiecej w terminie @.ale może byc też tak ,ze kobieta bedzie miała w moczu bardzo mało hormonu hcg,więc test z krwi wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappucino dopiero teraz doczytałam że kochaliście się z prezerwatywą,jeżeli wam nie pękła to szanse sa bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem dzisiaj z siebie dumna :D Posprzątałam większość mieszkania. Tak czytam, że planujecie jakieś malowanie aż sama zaczęłam się zastanawiać nad odświeżeniem pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Wam, że chłopak po wszystkim zażartował sobie, że pękła, przerażona spojrzałam na niego to powiedział, że zartował i nic takiego się nie stało. Mam nadzieję, że nie kłamał, bo to kiepski powód do żartów. Dlatego martwi mnie ten brak okresu, bo ostatnio zerwał kontakt, tłumacząc, że pomylił się i nie jest w stanie "iść w kajdany". Za wcześnie dla niego na związek, potrzebuje więcej wolności. Co zabawne, gdy szedł na imprezę do klubu czy spotkanie ze znajomymi to zawsze życzyłam mu miłej zabawy, a gdy ja wychodziłam gdzieś z koleżankami nawet tylko to już pretensje w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewilinka, nie obrażam się za takie pytania, ja lubię nawet jak mi ljudzie zadają różne pytania dotyczące tego, jak sobie radzę w życiu, więc nie krępujcie się, możecie się o wszystko pytać, co tylko Was interesuje. Ja się nawet cieszę, bo dzięki temu, że się mnie ktoś o coś pyta, to wiem, że interesuje Go jak osoba niepełnosprawna funkcjonuje i nie zamyka się w stereotypowym myśleniu, które jest często błędne. Lubię uświadamiać społeczeństwo w różnych kwestjach i uważam, że jest to konieczne. A apropo komputera, to sam komputer jest normalny, ma normalny system operacyjny, tylko należy zainstalować jeszcze oprogramowanie mówiące i na tej zasadzie posługuję się komputerem. Poprostu jakiś syntetyczny głos czyta mi wszystko, co jest na ekranie, więc mogę czytać np, co piszecie, mogę sama pisać, mogę przeglądać strony itp. Ale zdarza się, że nie wszystko ten gadający program obsługuje i pewne rzeczy są nie do osiągnięcia jak narazie, ale wszystko idzie do przodu i możemy być coraz bardziej samodzielni i niezależni. Martucha, to nareszcie możesz zacząć znowu starania, a u mnie nadal cisza. Trochę mnie piersi zaczęły pobolewać, więc zobaczymy jak się sytuacja dalej rozwinie. Tak sobie myślę, że jakiś tydzień temu chyba we wtorek też zaóważyłam taki ciągnący się śluz jak w owulację, ale nie bolał mnie jajnik, ani nic, więc chyba to owulka nie była, ale kurcze zgłupiałam przez ten prawie brak objawów okresowych, bo powinny być już. A a tak w ogóle, to w Kielcach mieszkam, bo Ewilinka się pytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja dopiero wrocilam z pracy, ech roboty co nie miara! pokusilam sie i zrobilam test, oczywiscie negatywny, zrobilam go bo dzis jestem bardzo wylightowana wiec nie przejelam sie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ja tez mieszkam w holandii.nam zwykla rodzinna powiedziala ze po roku staran mamy wrocic i zleci nam badania.tu jest strasznie ciezko przepchac sie do ginekologa.ja jestem w ciazy i widuje tylko polozna i technika usg.ginekolog to tylko jak one stwierdza jakas nieprawidlowosc.nie wiem w jakiej czesci holandii mieszkasz ale w noord holland jest polska polozna i do niej bys mogla sprobowac sie dobic.tu polozne daja skierowania na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Momi86 kiedyś widziałam jak niewidomy pracował przy komputerze na dodatek był podobno świetnym programistą, byłam naprawdę pod dużym wrażeniem, musicie mieć jakoś niesamowicie pamięć rozwiniętą, aby tak wszystko ze słuchu dobrze zapamiętać :) Martucha, ja nie wiem jak jest w Twoim przypadku, ale ja naprawdę też znam osoby które mają okres co 60 dni i lekarze mówią, że jest u nich wszystko ok :)Te osoby przeważnie miały tak dziedzicznie. Mój cykl 33 dniowy jest również odziedziczony po mojej mamie, która ma to po swojej mamie. Marta porób te badania dla swojego spokoju ducha, ale nie stresuj się tym za bardzo teraz, bo święta sobie popsujesz :) Ja właśnie piekę pyszne maślane chałki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka! zlituj się :D robisz test po południu przed datą miesiączki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki juz mam charakter:) spontan bez zastanowienia. weszlam do domu, chcialo mi sie siku , a szafke mam na wyciagniecie reki, wzielam pojemnik i nie bylo odwrotu:) okres za 2 dni. a test o stezeniu 25mlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co tak szczerze.. my jestesmy tu juz troche ale dopiero zaczynamy wszystko ogarniac tak naprawde. Jestesmy skazani na mojego ojca a ja wolalabym zeby o wszystkim nie wiedzia. Po świetach mamy zamiar sie meldowac ubezpieczenie zalatwiac i co najwazniejsze swoim autem przyjechac wiec bedzie mozna zalatwiac wszystko powolutku. Teraz jestesmy zmuszeni korzystac z prywatnej opieki bo nawet w Pl nie jestesmy ubezpieczeni...a mieszkamy w Hadze tylko na obrzeżach i do centrum bez auta to nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
a mój śmiech Marto to do Goalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc_M dzieki ;) nie stresuje sie. Bedzie co bedzie. Nie dopuszczam do siebie myśli że to co sie dzieje w moim organizmie moze doprowadzic do nieplodnosci czy innej cholery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M a Tobie kiedy pozytyw wyszedl? na ile dni przed , bo pamietam , ze chyba najpierw mialas jedna kreche, dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wyszło mi 9 marca a spodziewałam się okresu ok 10-12 (już przestaję pamiętać :P) ale pamiętaj ze ja miałam dwa jajeczka, które dawały hcg podwójnie, do tego robiłam najczulszym testem i wyszedł mi cień cienia kreseczki :) Więc się nie wkręcaj i schowaj testy na razie... i te owulacyjne też :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
8 marca wyszedł mi negatyw, tzn. tak na prawdę po jakiś 30 min. coś tam było widać, ale test już był nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaa
dziewczynki jaka miałyscie temperature w pochwie w 1 trymestrze ciazy? pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jeszcze raz... Fsh, lh, tsh tak mam babce powiedziec czy to sie jakos nazywa inaczej? Estradol, prolaktyna i progesteron te wszystkie rzeczy sa z krwi tak?? a z moczu cos konkretnego?? I to jest takie podstawowe minimum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja, kurde popatrzylam na ten test przy bardzo mocnym swietle i zauwaylam cien cienia krechy, naprawde malo widoczna ale jest w miejscu gdzie powinna sie pojawic, sama nie wiem ile czasu minelo , ale pierwszy raz widze takie cos a tych testow narobilam sie sporo. wczesniej patrzylam przy srednim swietle i nic nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, widac cien bardziej jak patrze z daleka niz calkiem z bliska i pod kątem. jest grubosci jak kontrolna ale naprawde duuuuzo lasniejsza, prawie niewidoczna. szkoda ze nie mam lupy, hehehehehhehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego sie nie da rozlozyc na czesci bo jest paskowy:P poczekam na meza zeby ocenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×