Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kachnaa

wózek ktoś pomożeeeeee pytajnik

Polecane posty

hej dziewczyny, ja po poradę odnośnie wózka :) może ktoś pomoże. Szukam wózka dla noworodka-2w1 lub 3w1-to jewszzcze nieistotne, bo sama nie wiem na jaką opcję dokładnie się zdecydujemy. Dziecko ma przyjść na świat początkiem sierpnia więc: -mile widziana spora gondola,aby wszedł koc/śpiowrek itp potrzebne na jesień/zimę -pompowane koła (ewentualnie tyle pompowane,przednie pianki) - w miarę lekka waga -spacerówka raczej w wersji klasycznej (nie kubełkowa) choć modelowi z kubełkiem też się przyjrzę - pojemny kosz na zakupy Proszę bardzo podawać mi firmę i konkretny model , lub rok w którym został wypuszczony i miejsca do nabycia(nazwy sklepów online itp) mieszkam w UK ale rozważam wózek sprowadzić z Polski, bo przeglądam te na angielskim rynku i aktualnie brak faworyta :) a w Polsce mieszkam w Sosnowcu więc mogę wózek nabyć w okolicznych miastach. dziękuję bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie mój faworyt wśród polskich wózków to Navington cadet- czy słusznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie, nie cadet - wczoraj byl o nim watek (może Twój) ja mam Tutka Grandera i jest ok, ale wiele takich (w tym stylu) na naszym rynku - ten dodatkowo jest niedrogi;) Mamy go od półtora roku i jest git, choc do miasta czesciej ostatnio uzywam lzejszej spacerowki (nie mamy windy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee ja tutka sprzedałam w cholerę. Kupiłam bugaboo cameleon. Spacerówka kubełkowa ale to akurat na plus. Wazy tylko 9 kg juz w wersji z gondolą lub spacerowa, kosz pojemny na maxa, wszystko zmieści. Tylko cena odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam jedo fyn z gondola memo. Inne gondole maja jedna klape i przepinasz potem na spacsrowke i sie okazuje ze kolor inny bo wyblakl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) obojętnie jaka firma, poczytaj opinię nt danej marki, ja jedynie mogę doradzić, żebyś zakupiła wózek wielofunkcyjny, trochę zaoszczędzisz, ponieważ taki wózek rośnie razem z dzieckiem, zajmuje mniej miejsca, teraz jest tak szeroki wybór, że na pewno coś konkretnego znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam navingtona cadeta i sobie chwalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
jesli tak jak piszesz Twoim priorytetem jest duża gondola to na penwo nie zawiedziesz się na polskiej produkcji wózku Primo firmy Riko, który ma własnie opcję 2w1 + można dokupić fotelik i masz 3w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a ja mam TAKO warrior i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
navingtona juz nie ma na rynku. Jest x lander xpusle czyli cadet pod nowa nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jedziemy w sobotę kupić właśnie tutka grandera :) używany, po jednym dziecku, ładne kolory, wózek ma wszystkie opcje, które były dla mnie ważne, jest bardzo zadbany :) i już się ciesze, że będziemy go mieć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tutka grandera i nigdy więcej bym go nie kupiła. Dziecko ciągle zjeżdża w spacerówce. Co kilka metrów trzeba poprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może pasy przyreguluj ? Może są za luźno ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bugaboo cameleon to jeden wielki niewypał. Owszem lekki jest ale reszta to porazka... gondola trzyma sie w dwoch punktach tylko wiec sie lekko buja do przodu i tyłu. Po kilku miesiacach amortyzatory siadły... wszystkie dodatki do bugaboo to kosmiczne ceny... spacerowka beznadziejna - taka kubełkowa, W gondoli nie masz mozliwosc***odniesienia jesli dziecko chce ogladac swiat na zewnatrz, bo opcja jest tylko na plasko.. Dziecko urodzi Ci sie na jesien wiec do wiosny bedziesz chciala smigac w gondoli, dojda do tego ubranka dziecka i dooopa bedzie dziecku ciasno. Jak dla mnie jedyny plus tego wozka to jego waga ... reszta to dramat :D ale to moja opinia. Pozdrawiam Poszukaj wielofunkcyjnego wózka 2 w 1 albo 3 w 1. Jest na rynku od groma, a najlepiej jakbys miała mozliwosc obejrzenia "na żywo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetrawiłam mnóstwo wózków. Miałam fazę już na różne. Teraz jednak jestem przekonana, że chcę klasyczny pompowane koła, duża gondola, duża budka, duża spacerówka, stelaż na wahaczach aby można było dziecko bujać. Jakoś te kosmiczne wynalazki na sztywnych konstrukcjach, bez bujania, piankowe koła, nowoczesna mikro gondolka do mnie nie przemawiają. Takie klekoty :P chciałabym coś o konstrukcji jak espiro modena silver - nie mówię, że właśnie ten ale chodzi mi o ten system klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za klasycznymi wózkami, dlatego wybrałam model passo euro cart 3w1, przede wszystkim ze względu na naprawdę dużągondolę, pompowane koła, spory kosz na zakupy i system amortyzacji, ten wózek spełnia wszystkie moje oczekiwania i małemu też jest wygodnie, ma już 5 miesięcy a dalej mieści się w gondoli, a jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jedo fyn memo- ładna duża gondolka, dobra jakość, amortyzatory pozwalają pobujać a dzięki skrętnym kołom łatwo się prowadzi jedną ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×