Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yankess

Częsty wzwód penisa

Polecane posty

Gość Yankess

Witam, mam dość nie śmiałe pytanie, no ale przez internet łatwiej o takim czymś rozmawiać. Jestem mężczyzną 23 lata, prawiczek, lecz kobietę swoja mam, ale uważamy że z seksem nie ma się co śpieszyć, oczywiście różnego rodzaju pieszczoty są egzekwowane, sam z siebie tez lubię się masturbować. Lecz moim problemem jest częsty wzwód penisa, głównie/ zazwyczaj/zawsze podczas siedzenia, jadę autem siedzę w pracy w domu, na uczelni mój penis sam z siebie zaczyna rosnąć, nie myślę o niczym podniecającym ani erotycznym skupiam się na jakimś zajęciu lub po prostu siedzę. Gdy wstaje od razu schodzi z niego ciśnienie i jest w normalnej pozycji spoczynku. Powiedzcie mi czy ktoś ma również problem z taką przypadłością, może kontaktował się na ten temat z specjalistami, a może po prostu ktoś coś wie na ten temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałem 12-15 lat też mój penis żył swoim życiem podnosząc się bez żadnego powodu . Najgorzej było rano gdy budziłe się z bolącym wzwodem , który nijak nie chciał ustąpić . Musiałem ukratkiem lecieć do łazienki i szybko go zwałić wtedy na jakiś czs był spokój . Na szczęcie z wiekiem ta przypadłość ustąpiła bo chyba musiał bym go uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×