Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak odmówic siostrze zajmowania się jej dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

hej mam taki problem. moja córcia ma trzy lata jej synek dwa. obie pracujemy na pół etatu i często trafia się tak że ja pracuje, ona ma wolne i na odwrót. Dogadałyśmy się że kiedy ja mam wolne to ja zajmuje się i córka i jej synem a kiedy ja pracuje ona zabiera do siebie moja córcie. i jest problem bo moja corka jest u niej grzeczna i nigdy siostra się na nią nie skarżyła. ale jej syn to k... jakas masakra jest, kiedy jest u mnie bije moją córkę, mnie jak mu zwróce uwagę, wszystko rozwala, paprze w jedzeniu no nie mam siły do niego. Normalnie chyba ADHD ma. Dzis wziął taką wielką łopatke i umyslał sobie że będzie nią w tv walił. no masakra, nie mam siły. Mówiłam siostrze że to przesada, że nie mam siły do niego a ona tylko w głupi smiech,ze taki jest, że co poradzimy. Niestety mieszkamy w uk i ciężko tu znajśc opiekunke, w żłobku brak miejsca, do przedszkola dopiero za kilka mies. jak jej odmówić tak żeby się nie obraziła i zostawała z moim dzieckiem, nie za darmo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie jej o powiedz a jak inaczej niby? a ten dzieciak ma 2 latka to mozeprzezywa okres buntu nie pomyslalas o tym? twoja corka tego nie miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak twoje dziecko jest u niej i kuzyn ją leje łopatą to już nie przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim domu jak on sie zachowuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u siebie tak samo. u mnie to chociaz wiem że jak cos jej zrobi to nakrzycze na niego albo po łapach dam. dzis córcia podrapana wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siostry to mały może córkę nawet zaszlachtować :D Autorce chodzi tylko o jej wygodę a nie o to, że mała obrywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do pracy na cały etat, albo znajdz drugą dodatkowa. Najlepiej zrobić tak abyście już nie były sobie nawzajem potrzebne i abyś ty już nie mała czasu na zajmowanie się małym, Ale wtedy też ona nie będzie się zajmować twoją córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście głupie pipy, wiem że siostra nie pozwala synowi na to żeby bił moją córkę. dam ją do przedszkola to może byc to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w Anglii opiekunki ne pilnuja dzieci? pozwalaja zeby dzieciaki sie drapaly kopaly popychaly etc? a myslalam ze w Polsce jest patologia... daj do przedszkola szkoda nerwow na bachora siostry ... dobrze ze mam corke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na cały etat do pracy a dziecko do przedszkola. Jak moze nie byc miejsca w żłobku? To ile tych żłobków macie? Jedno? Ja w swojej mieścinie mam jeden żłobek dlatego dowoze corke do miasteczka obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś głupia pipa. Albo masz gdzieś swoją córkę albo dzieciak nie jest taki zły a tobie się po prostu nie chce. Znajdź w sobie odrobinę przyzwoitości i powiedz siostrze co myślisz :O Mamy ci głupich wymówek szukać? Sama nie potrafisz sprawy załatwić? Jak ja lubię takie kafeteryjne paniusie- ich dzieciaki idealne a cudze to diabły wcielone :O Coś za coś. Za delikatna jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".. dobrze ze mam corke.."- a co to za różnica- córka czy syn? są dzieciaki wychowane i nie. są te bardziej temperamentne i mniej. płeć nie ma tu znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce szkoda kasy ,bo w Uk opieka platna i nie kosztuje malo ,pewnie tyle co autorka zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy jej sie tak nie opłaca. Każdemu przysługuje z tytułu dwa dni wolnego w tygodniu. Pracuje 5 dni dwa dni wolne itd. Niekoniecznie weekendy. Moj maz ma sr czw wolne wtedy tez zostaje z mała w domu, ja mam wolne weekendy to jestem ja. Corka chodzi do przedszkola 3 dni w tygodniu na 7 godz. Godz kosztuje £4/h. Czyli średnio 28£ dziennie. Miesięcznie ok 360-380f w zależności ile jest pon wt i piątkow. Ja zarabiam ok 1150f. Czyli po opłaceniu przedszkola zostaje mi ok 750f miesięcznie. Gdybym pracowała na pól etatu np dwa trzy dni w tygodniu zarabialbym ok400-600f miesięcznie. A tak wszyscy korzystamy. Dziecko w przedszkolu uczy sie języka, ja odpoczywam od obowiązków domowych, mała spędza czas z tata. Razem mamy (niestety) jeden cały dzien w miesiącu gdzie razem wybieramy sie na calodzienne wycieczki z corka. W tygodniu po południu wyskoczyła na jakiś basen etc. Mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wiem jak autorka to sobie wyobraża. Powie siostrze "ty radź sobie sama a ja ci za moje dziecko zapłacę jakieś ochłapy" czy może "Mam w nosie co zrobisz ze swoim dzieckiem ale moje jest takie cudowne więc zapewne będziesz z przyjemnością się nim opiekować"? Autorko- jesteś żenująca. Albo tkwij w tym układzie albo zerwij go całkowicie. Zapewne twoje dziecko też ma swoje wady ale siostra wywiązuje się z umowy. trzeba brać to pod uwagę podejmując się takich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne bo jak dzieciak nie wychowany to najlepiej zwalac na wymyślone "bunty dwulatków"...Autorko zapłać sobie za opiekunkę a rozpieszczonym synulkiem niech sie siostra sama zajmuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz. Ktoś bedzie z jej dzieciakiem siedział sie użerać a ona bedzie sobie w pracy zarobkowac. Potem zapłaci siostrze £2/h no bo wiecej pewnie nie j myśli ze siostra bedzie szczęśliwa. Kobieto daj dzieciaka do przedszkola i przestań wisieć komuś na plecach. Tez mam 2 siostry obok siebie bezdzietne, bez chłopaków. Mogłabym korzystać bo kochają moja corke jak wariatki ale szanuje ich prawo do wolności i spędzania swojego czAsu jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowuj go po prostu tak jak swoją córkę, korzystając z okazji. Siostra może być ci tylko wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja juz pisalam że ma miejsce w przedszkolu ale to za kilka mies jak już pójde na cały etat, bo teraz zwyczajnie mi się nie oplaca. ciekawe gdzie znajde opiekunke polke, która by przychodziła na 6 rano. a tamten synek to prawdziwa masakra, no u mnie zachowuje się skandalicznie! a córce jak by było źle to by tam nie chciala chodzić, z resztą widzę jak lubi moją siostrę i tuli sie do niej. czasem mi było az głupio jak tamten plakał bo siostra mu dała w d**e za to że mojej córce coś zrobił, wiem że ona ją broni ale rozumiem że nie zawsze dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym siostrze nie odmówiła opieki nad synkiem, chłopcy są trudniejsi do chowania, a jak ty synka urodzisz to nie będzie c**przykro jak siostra będzie wymyślać z jego powodu, bo ma adhd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu opiekunkę-Polkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dzieciak spędza z autorką sporo czasu to już dawno powinna go sobie ustawić. Pracuję z dzieciakami i wiem, ze dzieciaki łatwo się dostosowują. Skoro autorka jest takim świetnym wychowawcą, siostrzeniec przy niej zachowywał by się dobrze. Więc albo jej córka też ma rogi albo autorka wyolbrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi pasuje polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech twoja siostra nie tłucze dziecka to będzie ono mniej agresywne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was dzidy tępe masakra k***a tamto dziecko ma podejrzenie ADHD, wyleciał juz z jednego żłobka, była opiekunka angliczka to nie wytrzymała z nim. ADHD podejrzewala pielęgniarka, lekarz środowiskowy, tamte Panie ze złobka ale siostra tak naprawdę boi sie chyba sama przed sobą i nie pójdzie z tym nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie widac integrujesz w obcym kraju :) Pewnie tylko na wyzysk przyjechałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa opiekunki co prowadza mini zlobki w domach. ja jestem zadowolona i z reguly sa tansze niz zlobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co ci doradzic .....maly ma adhd opiekunki nie radzily sobie z nim jakies tee i nie douczone moze niech siostra pojdzie z nim do psychologa? odwlekanie wizyty nic nie da ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz siostrze ze jest c**przykro ale nie bedziesz juz nie bedziesz zostawac z synem siostry bo sobie nie radzisz jego tempeamentem i nie zyczysz sobie zeby bil twoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za mędrzec diagnozuje u dwulatka ADHD? A siostra zamiast wychowywać dziecko z podejrzeniem nadpobudliwości, wyciszać je i uczyć życia wśród ludzi to go bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×