Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamara gospodyni

Polowanie na czorownicy wczorajszy film

Polecane posty

Gość tamara gospodyni

Usnęłam wczoraj na tym filmie. Proszę o informację, kim była ta młoda dziewczyna co ją eskortowali do innego miasta. Czy naprawdę była czarownicą? A ten młody człowiek co niby był ministrantem, czy odegrał jakąś ważną rolę w uwolnieniu tej niby czarownicy? Obudziłam się na koniec filmu i zobaczyłam 4 groby i na koniach byli niby ta czarownica i ministrant z księgą. Czy ktoś mi opowie fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
W tej dziewczynie co ja przewozili byl demon ! Nie byla czarownica :) Umolnil sie z niej,a potem tych dwoch go mialo zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gospodyni
Czyli zabili demona, ale chyba też zginęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gospodyni
Możesz dokładniej opisać fabułę. A jaką rolę spełnił ministrant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde tez jestem ciekawa bo cora sie obudzila i musialam isc do niej i wylaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara gospodyni
Niech ktoś opisze ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak okazało się że na miejscu jak dotarli nie było żadnych ludzi chyba też dżuma tych mieszkańców pozabijała. Znależli tam księgę z jakimis zaklęciami do rytuałów żeby zobaczyć czy to czarownica, ten ministrant zaczął czytać to do niej i tak się nabuzowała że okazała się być demonem, potem z tym czymś walczyli i wypędzili z niej demona i go zniszczyli. Po wszystkim ona się obudziła i ministrant, reszta już nie żyła tylko nicolas cage jeszcze ledwo zipał miał wielkie obrażenia coś tam pogadał do ministranta żeby tą dziewczyną się zajął, ma je bronić i chronic i zmarł. Ona i ministrant ich pochowali i odjechali we dwoje na konikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrz sobie na cda jest za darmo i przewiz od momentu gdzie juz nie ogladalas. A najlepiej wpisz w wyszukiwarce polowanie na czarownice cda.pl latwiej ci znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w kinie jak wyswietlali nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×