Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon sukien ślubnych w Szczecinie

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Liczę na wasze propozycje, aby zawęzić poszukiwania. Mieszkam pod Wałczem i chciałabym się przejechać, w jeden dzień zwiedzić kilka salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszanka84
Może Julia? Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poca
Tylko i wyłącznie Vivien. Suknie tanie, dużo modeli, promocji. 26 jest Gala na MKS Prawobrzeże, wiele salonów się wystawia, przyjedź, pooglądaj moze coś Ci w oko wpadnie albo przynajmniej nazbierasz ulotek i adresów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Vivien nie byłam to się nie wypowiem, ale ja zamawiałam w centrum mody ślubnej na Kaszubskiej i jestem bardzo zadowolona i z sukienki i z przesympatyczne obsługi. Mierzyłam jeszcze w Nikol na Piastów, pani bardzo miła, sukienki ładne ale w porównaniu z prawie identycznymi modelami w innych salonach to jakościowo ciut gorsze i cenowo niestety ciut droższe. Lisa Ferrera moim zdaniem przereklamowana, obsługa średnia... W Pretty Woman na Krzowoustego odniosłam wrażenie że rzuca się w oczy kilka pięknych sukien, a reszta kiepska więc wybór niby duży ale tak naprawdę mocno okrojony, no ale jakby nie patrzeć coś się jednak w oczy rzucało (głównie jedna suknia la sposa - pięęękna ;) ). Zdecydowanie odradzam Elisabeth na deptaku Bogusława - koszmarna dziewczyna, dla której opinia klientki nie ma znaczenia, bo ona ma wizję... A jak z ciekawości zmierzyłam suknię przez nią zaproponowana (która pogrubiła mnie o 10 kg, masakra) i śmiałam stwierdzić że mi się nie podoba to dziewczyna się obraziła :D Brrr, odradzam. To nie jest reklama ale mnie przypasowało najbardziej CMŚ na Kaszubskiej, bo mogę zalatwić wiele w jednym miejscu i miec z głowy ;) I krawat panu młodemu uszyją, i jeśli ktoś tak jak ja chce jakiś dodatek kolorystyczny w sukience to wybrane buty ufarbują na pasujący kolor :D Mam nadzieję że ciut pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novia na starowce! genialsna, 3 moje przyjacioly kupily tam sukienke, bardzo romantyczne, zwiewne, ale bardziej "bezowe' tez sie znajda. mieszkam od nich po sasiedzku i czasem zachodze zobaczyc co maja, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaskowany Muchacho
Moja znalazlam w Pretty Woman w grudniu. La sposa (ciekawe czy ta sama? :D!) Bylam tez w jednym salonie na podzamczu ale pani za duzo mi doradzala i dostalam oferte 'zaplac jutro gotowka' za rabat ok 200zl przy cenie 3900zl. To mnie odrzucilo. No i ogolnie ceny byly duzo wyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A salon Julia gdzie znajdę? Swego czasu jak byłam na pogaduchach z dziewczynami, to mówiły, że całkiem fajny salon, z dobrymi cenami. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Krzywoustego. Mój ulubiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już dyskutujecie o salonach to wrzucajcie linki co by katalog sobie przejrzeć. nie każda z nas wie o jaki salon biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknieslubne-julia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamaskowany a jaką kupiłaś suknię z la sposa i za ile? mnie też bardzo się podobają suknie z tej kolekcji ale słyszałam że kosztują 5000 -6000 ??? czyli że bardzo drogo dla mnie. może tam mają tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kolekcja w salonie Julia wam przypadła do gustu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM DO SPRZEDANIA PIEKNA SUKNIE SLUBNA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaskowany Muchacho
Kupilam model Igartua, ale bede ja nosic z koronkowym topem zamiast rekawow. Na mnie wygladaly tak sobie, natomiast na dziewczynie ktora mierzyla po mnie - mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaskowany Muchacho
Kosztowala 3500 i wyporzycza mi za friko bolerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Julii najbardziej podobają mi się suknie Joli są piękne. Ogólnie w salonie jest mnóstwo fajnych sukien i warto je przejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczekaczka
Salon Julia mieści się przy Bolesława Krzywoustego 2/2. Byłam tam wczoraj na chwilę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K a s i a
Dziewczyny - za nic nie kupujcie w Salonie Vivien na Ku Słońcu. Właścicielka przed zakupem sukni przemiła, w niczym nie widzi problemu, a po wpłacie zaliczki i na pierwszej przymiarce - nieuprzejma, niegrzeczna, miała mnie w głębokim poważaniu. Kazała mi odebrać suknie jeszcze tego samego dnia (krawcowej dała 1 h na wprowadzenie poprawek). Masakra. Żałuję, że musiałam przejść takie niemiłe rozczarowanie przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pewno nie polecę salonu na Piastów jak się wchodzi w Jagiellońską, nie pamiętam jak się nazywa 6 lat temu mierzyła mnie Pani w biuście miarą i uszyli takie bolerko, że się nie dało zapiąć (za ciasne), wmawiali mi, że sznureczek może być luźno (chciałaś właśnie sznureczki), ciekawe jakby był guzik jak pierwotnie to też nie trzeba guzika zapinać ? przyjaciółka tam znalazła suknię, starszy model, uszyli jej, ale z innego materiału, świeciła się na kilometr, na miesiąc przed ślubem kupiła gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataly24
A co myślicie o salonie sukien ślubnych Adriana? Jest za budynkiem telewizji w stronę Głębokiego, byłam zaglądnąć do środka, sukienki mnie urzekły – takie bajkowe i moim zdaniem solidnie wykonane. W najbliższym czasie umówię się na przymiarkę, ale także proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam suknię właśnie w Julii. Polecam za miłą i profesjonalną obsługę. Był tam duży wybór jeśli chodzi o suknie ślubne. Na miejscu udało mi się też dostać dodatki ślubne. Wszystko załatwiłam w jednym miejscu i to mi się bardzo podobało. Polecam wszystkim co szukają dobrego salonu o miarę niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Madonnę to podpisuję się w pod tym w 100%. Nie byłam w innych salonach więc nie mam skali porównawczej i się nie wypowiadam. Zamówiłam u nich suknię i polecam ich wszystkim bez żadnych wątpliwości. Pełen profesjonalizm, pani bardzo miła i naprawdę pomocna. Dobrała mi piękną suknię, o której wcześniej nawet nie pomyślałem, że może mi pasować. Od razu wiedziałam, że to jest "ta jedyna". Nie mogę się doczekać przymiarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moje oko to suknie w Madonnie są drogie a użyte materialy raczej tanie, ja kupiłam suknię na al. Wojska Polskiego 87 – wszystko dopięte na ostatni guzik a cena przystosowana do potrzeb i wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak na moje oko to suknie w Madonnie są drogie a użyte materialy raczej tanie, ja kupiłam suknię na al. Wojska Polskiego 87 – wszystko dopięte na ostatni guzik a cena przystosowana do potrzeb i wymagań." Nie zgodzę się z tym. Chodziłam po wielu salonach i mam porównanie. Tak pięknej koronki jak w Madonnie nie miały żadne suknie w pozostałych odwiedzonych przeze mnie salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenio
Witam.Mam już za sobą kilka wycieczek po salonach ślubnych w Szczecinie i bardzo je chwalę.Natomiast spotkało nas wielkie rozczarowanie w salonie Vivien na ul.Ku Słońcu,suknie mają przepiękne lecz właścicielka owego sklepu chyba minęła się z powołaniem,jeszcze tak niemiłej i traktującej przedmiotowo klienta,kobiety nie widziałam.Rozumiem setki przymiarek,zastanawiających się pań i innych sytuacji ale wyrozumiałość w postrzeganiu naszego dnia ślubu jako tego jedynego i niepowtarzalnego jest zerowa.Każda kobieta w tym dniu chciałaby wyglądać zjawiskowo a Ona ma problem z przymierzeniem po raz drugi sukni,która nam się podoba.Po prośbie przyjścia ze świadkową tego samego dnia,wytłumaczenie,że każdy ma inny gust i może się jej nie spodobać więc lepiej brać teraz,jest wpychaniem na siłę.Nieuprzejmie z Jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - ja też miałam z początku zamiar zwiedzić większość salonów w szczecinie, aby mieć pewność, że wybrałam najładniejszą suknię. Na szczęście wycieczkę zakończyłam na trzecim salonie - czyli na Madonnie na starym mieście. Jak tylko weszłam do tego salonu to od razu wiedziałam że suknię kupię właśnie u nich. Miałam chęć zmierzenia pół salonu, ale pani sprzedawczyni podała mi tylko 2 suknie. I całe szczęście bo miałam problem, żeby którąś wybrać. W życiu nie spotkała mnie taka niespodzianka. Mam wrażenie że obie suknie były zaprojektowane i uszyte właśnie z myślą o mnie. Pani z Madonny potrzebowała dosłownie chwili, aby dobrać suknię do mojej (nietypowej) sylwetki. Moja świadkowa od razu zapowiedziała, że swoją suknię też wybierze w Madonnie. Jestem szczęśliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym ostrzec panie przed kupieniem sukni w salonie Vivien w szczecinie .Nie kupujcie w tym salone !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisz dlaczego nie polecasz Vivien? Ja mierzyłam tam suknię i było wszystko ok. Suknię zamówiłam w Madonnie, ale o Vivien też złego słowa nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×