Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon sukien ślubnych w Szczecinie

Polecane posty

Gość gość
Witam, oto pełny bukiet salonów w szczecinie: 1. Novia 2. Vivien 3. Adriana (nowy salon, szycie) 4. CMŚ 5. Freya 6. Pretty Woman 7. Elisabeth 8. Maria 9. Żanet 10. Nikol 11. Amelia 12. Arvena 13. Julia (szycie) 14. Lisa Ferrera (tylko jednej firmy) 15. Madonna (nowy salon) 16. Agnes 17. La Lucienne Jeśli ktoś ma więcej informacji na temat salonów lub moje są przestarzale proszę o poprawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Julia na Krzywoustego. Co prawda kupiłam tam moją suknię i obsługa jest całkiem miła, jednak jeśli chodzi o suknię to bardzo się rozczarowałam. Wybrany przez mnie model, prezentowany na manekinie i przymierzony przez mnie podczas pierwszej wizyty prezentował się na mnie idealnie. Dalego też model ten wybrałam. Jednak to co zostało uszyte (na podstawie wzoru z salonu i rzekomo na maje wymiary) zdecydowanie nie spełniło moich oczekiwań. Nie wiem czy pani obsługująca pomyliła się przy zdejmowaniu miary, czy cos innego się stało, ale przy przymiarce okazało się, że wzór, który znajdował sie w salonie pasował na mnie lepiej niż ten sam model szyty na moją miarę, Skończyło się"za dużymi" piersiami w gorsecie-co mnie strasznie zdenerwowało, ponieważ specjalnie podkreślałam przy zamówieniu, że nie chce mieć sztucznie powiększonych piersi przez gorset - po prostu wg mnie nie wygląda to estetycznie, poza tym gorset przez to brzydko odstawał. Posłuchałam też rady pani(to chyba wlascicielka), żeby gorset skrócić - twierdzila, że to lepiej będzie pasowało do mojej figury. Posłuchałam jej, ponieważ uznałam(po jej zapewnieniach), że ma duże doświadczenie i zna się na rzeczy. Niestety poźniej bardzo tego żalowałam. Mimo, że zwróciłam ekspedientce uwagę na wszystkie te mankamenty, nie zgodziła się przeprowadzić ewentualnych poprawek(zmniejszyć piersi:) twierdząc, że już za poźno(3 tyg przed slubem), że się nie da itd. W ramach rekompensaty i na pocieszenie dostałam za darmo podwiązke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nie polecam salonu vivien najpierw panie sa milutkie ze aż ,a jak kupiłam suknie i chodziłam na przymiarki to już nie było tak różowo sa nie miłe i chamskie szczerze omijajcie ten salon z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupowalam w vivien i przychodzilam trzy razy sie upewnic czy to aby ta jedyna suknia. Panie bardzo mile i cierpliwe, nie wciskaly mi kitu i bardzo fajnie doradzaly z dodatkami. Oprocz mnie kupowalo tam kilkoro znajomych i kazda z nich byla zadowolona wiec polecam. Po zamowieniu mialam tylko jedna przymairke bo wszystko lezalo jak ulał, tylko ciut z długości do skrócenia, ale pani krawcowa zrobila to od razu i moglam zabrac swoje cudo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta osoba co dodaje dzien po dniu ze nie poleca salonu vivien bez uzasadnienia to pewnie konkurencja, kazdy radzi sobie jak moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauloska77
VIVIENE na Ku Słońcu - najgorsza obsługa na świecie !!! Jeśli chcecie sobie zaoszczędzić stresów w tak ważnym momencie jak ślub to trzymajcie się z daleka od tego salonu i właścicielki !!! Byłam załamana po wizycie w tym salonie ! Szczerze polecam Salon AGNES w Świdwinie, kawałek od Szczecina ale salon wielki z pięknymi sukniami, nowoczesnymi , a nie z przed kilku sezonów , mila obsługa i świetne ceny !!! Było tyle pięknych sukien, że nie wiedziałam na którą się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i juz wiadomo ktorra konkurencja tak pisze na wiwien :) I tak trzeba sie przejsc po kazdym salonie samemu i sie przekonac na wlasnej skorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mają największy wybór sukni w rozmiarze XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy umawiałyście się wcześniej na wizytę czy tak z marszu poszłyście szukać tej wymarzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ma rozmiar 46-48 i byla mierzyc w vivien pani miala okolo 10 sztuk do przymierzenia ale to i tak wiecej niz w innych, gdzie byly tylko dwie az dziwne ze tak zle piszecie tu o vivien jak bylam z kolezanka to w sumie mila atmosfera byla i potem na przymiarkach terz, nie bylo zadnego problemu panie naleza raczej do tych co ida komus na reke.. mysle ze leiej sie umowic niektore salony maja tylko jedna przymierzalnie i jak ktos bedzie to bedziesz czekac, niektore nawet jak nie maja terminu to cie wypraszaja i mowia ze masz sie umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylysmy jeszcze w scarlett to tam pani tez miala chyba ok 5 sukien i w pretty woman ale tam za wieksze rozmiary doliczaja duzo do ceny, ze za suknie wychjodzi cos kolo 3,5-4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam ostatnio w vivien i jestem bardzo zadowolona z obslugi duzo sukien choc pani mowila ze to juz malo bo duzo sie wyprzedali rozne ceny wiec kazdy znajdizei cos dla siebie kupilam tam suknie i jestem bardzo zadowlona wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia111111111111
Dziewczyny omijajcie salon vivien na ku słońcu, strasznie można sie rozczarowć po zakupie sukni jeśli nie chcecie stresu omijajcie go z daleka żałuję że kupiłam tam suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia89
A ja polecam wszystkim salon Madonny. Zamówiłam tam wczoraj suknię i jestem mega zadowolona. Tak pięknych sukien nie widziałam w żadnym innym salonie. Tylko w Madonnie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą - pani sprzedawczyni dobrała mi suknię odpowiednią nie tylko do mojej sylwetki, ale też miejsca, motywu wesela oraz do zawartości portfela ☺ Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie na ich temat. Polecam naprawdę wszystkim, bo rozpiętość cenową mają naprawdę szeroką ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyny nie sugerujcie się tym tematem bo to przecież same autoreklamy są i złośliwe wpisy konkurencji na inne salony. Poszukacjie lepszych opinii i innego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazja!!! Sprzedam przepiękną tiulowa suknie ślubna z kolekcji 2014 MARILEE by Madeline Gardna, kolor biały. Suknia sprowadzona przez salon sukien ślubnych w Szczecinie. Jedyna taka na rynku, dół sukni był przerabiany. Rozmiar sukni to 36/38. Dół sukni wykonany jest z tiulu, druga wierzchnia warstwa tiulu jest brokatowa dzięki temu pięknie mieni się w słońcu. Gorset w kształcie serca cały wyszywany ręcznie kamieniami SWAROVSKIEGO, tył gorsetu wiązany aksamitna taśmą, równie pięknie odbija światło co powoduje że jest niepowtarzalny. Do gorsetu wszyty jest stanik. Suknia w całości prezentuje się bajkowo, jest bardzo wygodna, nic nie uciska a co ważne kamienie Swarovskiego na gorsecie nie obcierają rąk. Do sukni dołączam w cenie koło pod dół sukni, nowiutki bolerko jeszcze z metka rozmiar S ¾ rękawy, buty ślubne polskiego producenta Witt rozm 36, i druga parę również bardzo wygodne rozm 36 przetańczyłam w nich cała noc. Suknie została profesjonalnie wyczyszczona. Wartość salonowa sukni to 4000 zl + przerobienie, koło 150 zl,wszycie stanika 50 zł,sprzedaję za 2000 zł. Zapraszam serdecznie do mierzenia w Policach. W celu przeslania zdjec prosze o kontak pod nr tel. 693-624-205 Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE polecam salonu ślubnego vivien w szczecinie można sie niezle rozczarowac !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivien omijajcie z daleka potwierdzam opinie koleanek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynika z tego, że wszystkie źle opisane salony warto jednak odwiedzić. Przeglądając temat, wszystkie osoby, które piszą źle na Vivien używają dużo wykrzykników i nigdy nie tłumaczą, dlaczego odradzają ten salon. Mniemam, ze to jedna i ta sama osoba, zwlaszcza dwa ostatnie wpisy jeden po drugim ;) Konkurencji jest pełno i ten salon pewnie jest jednym z mocniejszych, bo przy tylu negatywnych opiniach salon juz nie powinien istniec a jakos istnieje. Sama jestem teraz na etapie szukania sukni i odwiedziłam kilka salonów i w każdym byłam zadowolona. Nie bylam jeszcze w vivien ale zamierzam sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej najpierw wykonczyc jedna konkurencje a potem zajac sie druga. ale co racja to racja, najlepiej samemu przejsc sie po salonach i przekonac sie na wlasnej skorze. z reszta wystarczy wejsc na profile salonow chociazby na fb zeby czegos sie dowiedziec, opinie, komentarze, zdjecia klientek. to mowi samo za siebie. ja dopiero pod koniec przyszlego roku wychodze za maz ale juz robie rozeznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belene
Dobrze, że szczerze wymieniacie opinie o salonach, bo niczego nieświadoma panna młoda może nieźle się sparzyć. To może teraz ode mnie;): Novia-dziwnie się tam czułam, jakby za wysokie progi, La Lucienne-pani obsługująca miała tak ekstremalnie krótką spódniczkę, że pan młody nie wiedział, gdzie uciec oczami (wiecie, faceci;)), jednak jako obsługa, bardzo pomocna Pretty Woman-panie na dystans ale cierpliwe i pomocne Vivienne-sukienki nie w moim guście Freya-ładne suknie ale po kilku mierzonych sukniach pani kolejne fasony wciskała na siłę Cmś-słyszałam nieciekawe opinie, sama też nie byłam zachwycona ale wolę za dużo nie pisać o negatywnych wrażeniach Adriana-tanie suknie, wysoka jakość, szyją na miarę za niewygórowane ceny, pani właścicielka bardzo pomocna i kompetentna Maria-odradzam, też wolę nie pisać Justyna-malutki salonik, też mają niedrogo, szyją na miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim przyszłym Pannom Młodym salon ślubny http://www.ameliastudio.pl/ Amelia Jestem pewna, że każda z Was znajdzie w nim coś idealnego dla siebie. Bardzo duży wybór sukien i garniturów. Miła i profesjonalna obsługa. Przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Schantal milo sympatycznie i fachowo jestem zadowolona bo moglam dostac konkretne odpowiedzi i Pani bardzo kompetentna maja pracownie i szyja na miare. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka salonu
Polecam mały salon Adriana w Szczecinie.Nie dość, że szyją tanio to i jakość sukien jest na wysokim poziomie.Pani bardzo uprzejma, cierpliwa i profesjonalna.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam salonu NOVIA rynek Sienny. Idąc tam można się zdziwić, bo salon każe płacić 10 zł za każde 10 min przymierzania sukni:) Polecić za to mogę Salon Madonna Koński Kierat, Panie przemiłe, suknie śliczne i nie ma nacisku na "kup teraz":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z wypowiedzia odnosnie salonu NOVIA ,bylam zaskoczna oplata za mierzenie sykien. Tak to prawda, tam sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowana wyszlam z tego salonu i nastepna wizyte odbylam w MADONNIE . A tam ,bardzo mila i profesjonalna osluga. Pani Kasia bardzo szybko dobrala suknie do moich wymogow , jednak nie wygladalam w niej dobrze ,ale to ja taka chcialam. Pozniej Pani ubrala mnie w swoje polecone i dobrane do mojej sylwetki suknie. Zakochalam sie juz w pierwszej poleconej .Dzis wiem ,ze wygladam pieknie i szykownie. Teraz czekam na odbior swej pieknej sukni. Polecam ten salon wszystkim Pannom mlodym, dziewczyny nie zawdziecie sie profesjonalna i mila osluga a zarazem przystepnymi cenami sukien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim zaniechanie lektury tego forum, którego temat powinien nosić nazwę "AUTOREKLAMA I NAJAZD NA KONKURENCJĘ". Aż bije po oczach, że tego typu opinie o wspaniałym salonie kładącym na łopatki wszystkie pozostałe paskudne miejsca, w których dzieją się dantejskie sceny PISZĄ SAMI WŁAŚCICIELE/pracownicy/znajomi OWEGO CUDOWNEGO SALONU. Naprawdę myślicie, że dziewczyny, które to czytają są aż tak naiwne by tego nie zauważyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoxia :-) kupilam suknie rybkę z firmy FAMOSA .Piękna i do mnie pasuje .Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×