Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon sukien ślubnych w Szczecinie

Polecane posty

Gość ktoś123456
Nie polecam salonu PRETTY WOMAN w Szczecinie !!!!! Okropna obsługa!!! Mloda Pani o ciemnych długich wlosach w ogole nie chce wspolpracowac. Byl to pierwszy salon jaki odwiedzilam, wiec bylam zaszokowana jakoscia obslugi. Piekne modele, ale obsluga fatalna!! Polecam natomiast salon Adriana w Szczecinie. Obsluga kompetentna, potrafi doradzic, ale nie narzuca swojego zdania jak Pani z Pretty woman. W Pretty woman nie podobalo sie Pani to, ze nie podobaly mi sie niektore sukienki. Narzuca swoje zdanie. Okropność. Na miejscu szefowej zwolnilabym ja od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie dziewczyny :) ja jestem w trakcie przymiarek w różnych salonach. Salon Vivien to stara komuna... kilka sukienek (połowa w magazynie nie wiadomo dla kogo). Pani (myślę, iż to właścicielka) nie powinna się trudnić w tej branży... niemiła, apodyktyczna, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina88
Przez trzy ostatnie dni odwiedzałam salony ślubne, byłam w siedmiu miejscach i postanowiłam podzielić się z Wami wrażeniami. Wam również polecam odwiedzić kilka salonów, żeby upewnić się w wyborze, ale po wszystkim uważam, że straciłam na to za dużo czasu - lepiej było wybrać 3-4 salony, bo potem to już tylko się w głowie miesza (osobiście mogę polecić Pretty Women, Madonnę, Novię i CMŚ). Suknie w nich są naprawdę zróżnicowane, zwróćcie uwagę na ich wykończenie, jakość wykonania, niepowtarzalność, suknia musi mieć "to coś". Niestety większości z salonów nie mogę pochwalić się profesjonalną obsługą - chociaż zdarzają się wyjątki. Bardzo raziło mnie w oczy w niektórych salonach wciskanie sukien na siłę, jakieś dziwne promocje typu -200zł jeżeli kupię suknie od razu - to raczej świadczy o desperacji sprzedającej. Dobrze przemyślcie zakup sukni - nawet jeśli jesteście zdecydowane to prześpijcie się jeszcze zanim dokonacie wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu sukien ślubnych Vivien. Jako siostra i świadkowa panny młodej byłam ignorowana ze swoimi spostrzeżeniami i uwagami odnośnie tego, iż sukienki źle leżą na siostrze. Panie bardzo nie uprzejme i nieumiejące słuchać czego panna młoda oczekuje. Właścicielka apodyktyczna, arogancka i nadgorliwa. Nieustanne zwracanie uwagi na to ,ażeby nie dotykać sukien, uważać żeby nie nadepnąć itp. Dodatkowo Pani się pyta, który to salon z kolei i sugerowanie , że im więcej, to szkoda tylko i wyłącznie dla panny młodej. Na końcu, usłyszałyśmy komentarz, że należy się śpieszyć z decyzją, ponieważ sukienka jest u nich na wypożyczeniu i ponownie za tydzień bądź miesiąc nie będzie można jej przymierzyć. NIE POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM- Vivien- . Po wyjściu z salonu w St-d po przymiarkach czułam się winna, ze w ogóle biorę ślub. Obsługa szefowej- brak słów. Niemiła, arogancka, ignorująca. Był to mój pierwszy salon i miałam być prawo niezdecydowana, co spotykało się z wielkim oburzeniem szefowej. Nie doradza, bo jej nie wolno, to klientka ma wiedzieć co chce. Nie wolno w sukni chodzić, siadać, dotykać . Postawi na "pniu" i na tej podstawie mamy się decydować, czy dobrze się w sukni czujemy. Dla tej Pani liczą się tylko klientki z Niemiec, które przyjeżdżają do Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madoxia
A dla mnie Pani w VIVIEN była bardzo miła, bez problemu pokazywała o co prosiłam, nie było żadnego nacisku na zakup. Ceny mega wygórowane jak na niemarkowe suknie, ale obsługa bardzo wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contraco
Jeśli szukacie wyjątkowej bielizny do swej wyjątkowej sukni ślubnej, to zapraszamy na zakupy do pierwszego i jedynego w Szczecinie Outletu Markowej Bielizny gdzie miłośniczki najlepszej jakościowo, nowoczesnej i modnej bielizny znajdą jak najbardziej aktualne asortymenty, kolekcje i modele znanych i wiodących światowych producentów w cenach od 30%, do 80% niższych od oferowanych w innych sklepach regularnej i sieciowej sprzedaży. W naszej ofercie znajdziecie bogatą i szeroką gamę kolekcji i modeli uznanych zachodnich marek, które często wyprzedzają te obecne w aktualnej sprzedaży na polskim rynku. To jedyne takie miejsce w całym województwie. W „Bardotce” znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę najlepszych zagranicznych marek, produkujących nowoczesną, niezwykle zmysłową i seksowną bieliznę najwyższej jakości, z innowacyjnych tkanin, łączących perfekcję wykonania z niezrównaną wygodą, przyjazną ciału, dającą nieodparte poczucie luksusu i komfortu. Gwarantujemy, że oferowany przez nas towar jest nowy i oryginalny, dostępny w ciągłych dostawach które sprowadzamy bezpośrednio od producentów i ich autoryzowanych dystrybutorów. Możesz mieć też pewność, że w „Bardotce” znajdziesz swój rozmiar bielizny. Biustonosze dostępne są w całej gamie rozmiarów: od obwodu 65 po 115 i we wszystkich rozmiarach miseczek. Na miejscu, w każdej chwili możesz poradzić się Sprzedawczyni-brafitterki, która pomoże w doborze idealnego rozmiaru bielizny. Outlet Markowej Bielizny „Bardotka” znajdziesz w Nowym Turzynie przy al. Bohaterów Warszawy 40, na parterze w lokalu nr 1.A.7 (wejściem od strony parkingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę dotyczącą szału ślubnego ponieważ ślub biorę dopiero za rok. Oglądając sale weselne w ręce wpadło mi czasopismo Uroczystość w którym znalazłam reklamę salonu Vivien, z informacją na temat białej niedzieli. Zainteresowała mnie promocja z tym związana (600 zł na dodatki ślubne) i pomimo odległego czasu wesela postanowiłam zadzwonić do salonu i zapisać się na przymiarkę. Kiedy zadzwoniłam Pani poinformowała mnie że aby zapisać się na białą niedzielę muszę być w 100% zdecydowana na kupno sukni w ich salonie. Podziękowałam w takim razie na co Pani zaprosiła mnie na wcześniejszy dzień czyli na sobotę sugerując że może wtedy coś wybiorę. Umówiłam się więc, aby zacząć powoli poszukiwania sukni, chociaż to nie mi specjalnie zależało na przymiarce a Pani z którą rozmawiałam. Zapytała o datę ślubu i mój rozmiar, podałam wszystkie informacje i w sobotę organizując swój czas stawiłam się na umówioną godzinę. Na wejściu widziałam już niezadowoloną właścicielkę salonu która zaczęła od mojej daty ślubu...że to za wcześnie aby przymierzać suknie bo jeszcze będzie nowa kolekcja,moja sylwetka może się zmienić, preferencje itd i że właściwie szkoda jej pracy i czasu... Po prostu mnie zatkało...wiem że rok to sporo ale po co w takim razie Pani z którą rozmawiałam telefonicznie umawiała mnie na spotkanie skoro znała moją datę ślubu?! Ja zmarnowałam swój czas na przygotowanie się do przymiarki, przyjazd do salonu a właścicielka mówi mi że szkoda jej czasu na moje przymierzanie! Od razu stamtąd wyszłam i z pewnością nigdy nie wrócę w to miejsce... To było moje pierwsze podejście do sukni ślubnej, wydarzenie dla mnie bardzo ważne. Niestety takie osoby jak ta Pani mogą skutecznie popsuć taki moment. Na szczęście pojechałam jeszcze do dwóch salonów (bez umówienia się) aby zobaczyć sukienki i umówić się ewentualnie na jakiś termin. Trafiłam min. do salonu Madonna w który Pani była przesympatyczna powiedziałam jej że ślub dopiero za rok i tak chciałam się rozejrzeć na co Pani pyta mnie czy już coś przymierzałam i że mnie zaprasza do przymierzalni!!!Przymierzyłam 4 suknie i już wiem w jakim kierunku pójdę. Salon cudowny, obsługa też i z pewnością do niego wrócę jak już będę podejmować decyzje kupna. Podsumowując polecam salon Madonna gdzie podejście do klienta jest profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłe panny młode nie polecam salonu Vivien w Szczecinie, obsługa miła do momentu zapłaty zaliczki heh Później klientka i osoby jej towarzyszące traktowane są jak intruzi. Niestety przekonałam się na własnej skórze:( Nie polecam tego salonu, właścicielka bardzo niegrzeczna i arogancka. Mam nadzieje, że mój komentarz będzie ostrzeżeniem dla panien młodych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon sukien ślubnych Anny Kary Ul. Okulickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o salon Vivien w szczecinie to uwazam ze to jest poraszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka342
Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o salonie vivien. Przyjaciółka mówiła mi, że było wiele ładnych modeli. Będąc w temacie ślubnym będziemy jeszcze wybierać obrączki i nie możemy się zdecydować jakiego wybrać jubilera. Słyszałam, że Gold W.A.J.R ma dobrą opinię i fajne wzornictwo. Zależy nam na czymś niedrogim ale z drugiej strony wysokiej jakości , macie może jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po kilku wizytach w szczecińskich salonach.Piekne mają suknie, to trzeba przyznac.Przypadkiem jednak trafiłam do salonu który mieści się na al.Wyzwolenia.Salon co prawda położony z dala od centrum ale warty uwagi bo ceny suknien są niższe niż w centrum.Tam też znalazłam swoją suknię.Obługa zaś fachowa i sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnalam napisać że ten salin to Palina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gold W.A.J.R to bardzo dobra i rzetelna firma, polecam z całego serca. Ceny są niższe, a wykonanie najwyższej jakości. Mój pierścionek zaręczynowy z brylantem był przez nich wykonywany i jest piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie tutaj są adresy do sklepów z całej Polski, może Wam się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Ja też mogę polecić Gold W.A.J.R. Mamy od nich obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są solidne i mają bardzo dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Gold Wajr. Wybieraliśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni: po pierwsze ceny są bardzo korzystne, zapłaciliśmy mniej niż gdybyśmy robili zakupy w dużym salonie jubilerskim. Po drugie produkt jest wysokiej jakości. Podobało mi się tez podejście do klienta- traktowano nas bardzo przyjaźnie i z dużą cierpliwością oraz profesjonalizmem doradzano nam obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem na etapie wyboru różnego rodzaju dodatków. Na szczęscie suknię już mam :) ostatnio wybieraliśmy obrączki, nie jest to łatwa sprawa, bo czesto mężczyznom podoba się co innego, a co innego kobietom. W końcu doszliśmy z narzeczonym do porozumienia, obrączki są ładne i eleganckie. Pasują do wszystkiego. Kupiliśmy w salonie Gold wajr w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - oto kilka moich spostrzeżeń na temat salonów ślubnych w Szczecinie, które udało mi się odwiedzić. Każdy ma inny gust, ale wszystkie tego dnia chcemy wyglądać pięknie :) i może moja opinia będzie dla którejś z Was pomocna w czasie poszukiwań. Może po kolei: > Vivien - przed umówieniem wizyty byłam spojrzeć co oferują. Kilka znajomych polecało mi ten salon, więc chciałam spróbować. Początkowo uznałam, że sukienki są nawet ładne. W dniu przymiarek nic mnie nie zachwyciło. Jeśli któraś poszukuje klasycznej księżniczki to nie będzie problemu. Wszystkie modele w przystępnych cenach około 3 tys. Nie było niczego w moim guście. -> La Perle - bardzo przyjemny salon. Nie moją może zbyt dużo modeli, ale te które są mają w sobie klasę i elegancję. Obsługa bardzo miła. Nie kupię u nich sukni, ale dwa modele bardzo mi się podobały. Ceny też OK. -> Madonna - bardzo polecam. Przymierzyłam tylko kilka sukienek, bo reszta stanowczo przekraczała mój budżet, ale i tak dwie z nich są cudne! Obie całkiem inne, ale dobrze skrojone i szykowne. Obsługa przemiła i "normalna" bez jakiegoś zadufania. Polecam Wam go jak najbardziej! -> Nikol - Panie w tym salonie uszyją to co sobie wymarzę. Od razu czułam, że obsługa ma duże doświadczenie w tym co robi. Osobiście wolę najpierw przymierzyć swoja suknię niż na przykład szyć ze zdjęcia, ale może ktoś ma na to ochotę. Panie bardzo miłe. Przymierzyłam kilak modeli, żeby Panie wiedziały w czym się dobrze czuje i co mi się podoba. Do tego welon i halka w cenie sukienki. Ceny przystępne. -> Novia - sukienki przepiękne i duży wybór. Pomimo dość wysokich cen było kilka w moim przedziale cenowym. Pani bardzo uprzejma, potrafiła słuchać i dobrać mi odpowiednie dodatki. Nie wiem skąd opinia, że w tym salonie płaci się za przymierzanie. Byłam w Novii dwa razy i nigdy nie słyszałam o opłatach za mierzenie. Bardzo polecam ten salon i to u nich kupię swoją wymarzoną suknie :D! -> Julia - mały salonik, ale podobno dużo sukien w szafie. Pani zna się na rzeczy, wie jak doradzić i co dobrać do figury. Ceny w porządku, tanie welony. Podobała mi się jedna sukienka (chyba bardziej Pani niż mi), ale nie przebije tej wybranej wcześniej. -> CMŚ - przymierzałam tam sukienkę już jakiś czas temu i nie polecam... Suknie jakieś wymiętoszone, brudne (?) i modele jak dla mnie sprzed dekady. Starałam się nie skupiać na negatywnych uwagach odnoście salonów. Zdecydowanie obsługę polecam w La Perle, Madonnie i Novii. Jakoś tam wszystko najbardziej grało, było dużo miejsca, dobre światło i przyjemna weselna atmosfera. Niektóre opinie potwierdzają się z tym co wyczytałam tutaj wcześniej, ale i tak chciałam sama upewnić się co do salonów. Też polecam każdemu osobiście wejść do salonu i przemierzyć sukienki, żeby przekonać się na własnej skórze czego chcemy i w czym dobrze się czujemy. W końcu to jedyny taki dzień w życiu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaS
Nie wiem czy wszystkie negatywne opinie o salonie sukien ślubnych Vivien na ul. Ku Słońcu są preparowane przez konkurencję. Według mnie nie! Byłam dzisiaj w tymże salonie razem z córką i potwierdzam opinie, że Panie obsługujące powinny w warzywniaku sprzedawać marchew , a nie tak specyficzny towar jak suknie, na ten szczególny dzień. Paniom przeszkadzały nawet kurtki położone na kanapach do siedzenia. "Przecież mówiłam, że jest tutaj wieszak" taki był początek. Wszystkie sukienki były prawie takie same, z tiulem, bo według Pań innych się nie nosi. Na tej zasadzie chciały podać do przymierzenia tylko jedną, bo reszta jest prawie taka sama. Zaangażowanie Pań oraz uwagi spowodowały, że do przymiarki nie doszło. Odradzam wizytę w tym salonie. Szkoda czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contraco
Jeśli szukacie wyjątkowej bielizny do swej wyjątkowej sukni ślubnej, to zapraszamy na zakupy do jedynych w Szczecinie Outletów Markowej Bielizny gdzie miłośniczki najlepszej jakościowo, nowoczesnej i modnej bielizny znajdą jak najbardziej aktualne asortymenty, kolekcje i modele znanych i wiodących światowych producentów w cenach od 30%, do 80% niższych od oferowanych w innych sklepach regularnej i sieciowej sprzedaży. W naszej ofercie znajdziecie bogatą i szeroką gamę kolekcji i modeli uznanych zachodnich marek, które często wyprzedzają te obecne w aktualnej sprzedaży na polskim rynku. To jedyne takie miejsce w całym regionie. U nas znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę najlepszych zagranicznych marek, produkujących nowoczesną, niezwykle zmysłową i seksowną bieliznę najwyższej jakości, z innowacyjnych tkanin, łączących perfekcję wykonania z niezrównaną wygodą, przyjazną ciału, dającą nieodparte poczucie luksusu i komfortu. Gwarantujemy, że oferowany przez nas towar jest nowy i oryginalny, dostępny w ciągłych dostawach które sprowadzamy bezpośrednio od producentów i ich autoryzowanych dystrybutorów. Możesz mieć też pewność, że u nas znajdziesz swój rozmiar bielizny. Biustonosze dostępne są w całej gamie rozmiarów: od obwodu 65 po 115 i we wszystkich rozmiarach miseczek. Na miejscu, w każdej chwili możesz poradzić się Sprzedawczyni-brafitterki, która pomoże w doborze idealnego rozmiaru bielizny. Nasze sklepy znajdziecie w OUTLET PARK ( sklep BestBras )na prawobrzezu oraz w "Nowym Turzynie" przy al. Bohaterów Warszawy 40, ( sklep "Bardotka" ) na parterze, w lokalu nr 1.A.7 (wejściem od strony parkingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda
Odwiedziłam Novię, Madonnę i Palinę. I tak: Novia i Madonna fantastyczne, obsługa bardzo miła i profesjonalna, widać że panie znają się na rzeczy. Co ważne - panie potrafią słuchać i proponowały mi tylko suknie w modelach o jakich wspomniałam. Czysto, elegancko, przyjemnie, piękne suknie. Dokładnie odwrotnie w Palinie...tragedia. Od wejścia zaraz po dzień dobry pani skrytykowała ilość osób która przyszła ze mną (4) i zaczęła opowiadać jak to ona jest długo w branży i doskonale wie, że 3 osoby to już maksymalnie i tak dużo nie może być. Podczas przymiarek narzucała swoje zdanie, nie słuchała moich próśb i podawała suknie w innych fasonach niż mnie interesujące po czym wpierała jak pięknie wyglądam. W pewnym momencie zostawiła mnie w sukni i poszła do moich osób towarzyszących pokazać im różne kolekcje w katalogu (zrobiła to tak, że nie widziałam nic co pokazywała). Ale najlepsze było na koniec jak przed ostatnią suknią powiedziała mi cytuję: 'pani sukni nie wybierze, nie wiem czy jest sens dalej mierzyć bo pani nie ma swojego zdania tylko koleżanki wybierają'. Wyszłam i nigdy nie wrócę, suknie tańsze niż w Novi czy Madonnie ale za to brzydkie, brudne, WSZYSTKIE źle skrojone, byle jakie wykonanie, słabe materiały. W Madonnie suknie posiadają śliczne drobne koronki i piękne zdobienia z kamieni a w Palinie to wygląda tak, jakby do sukni doszyć obrus. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestBras
Jeśli szukacie wyjątkowej bielizny do swojej wyjątkowej sukni ślubnej, to zapraszamy na zakupy do jedynych w regionie Outletów Markowej Bielizny gdzie miłośniczki najlepszej jakościowo, nowoczesnej i modnej bielizny znajdą bieżące i aktualne asortymenty, kolekcje i modele znanych i wiodących światowych producentów w cenach od -30%, do - 80% niższych od oferowanych w innych sklepach regularnej i sieciowej sprzedaży. W naszej ofercie znajdziecie bogatą i szeroką gamę kolekcji i modeli znanych zachodnich marek, które często wyprzedzają te obecne w aktualnej sprzedaży na polskim rynku. W „BestBras Lingerie” znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę najlepszych zagranicznych marek, produkujących nowoczesną, niezwykle zmysłową i seksowną bieliznę najwyższej jakości, z innowacyjnych tkanin, łączących perfekcję wykonania z niezrównaną wygodą, przyjazną ciału, dającą nieodparte poczucie luksusu i komfortu. Gwarantujemy, że oferowany przez nas towar jest nowy i oryginalny, dostępny w ciągłych dostawach które sprowadzamy bezpośrednio od producentów i ich autoryzowanych dystrybutorów. Możesz mieć też pewność, że u nas znajdziesz swój rozmiar bielizny. Biustonosze dostępne są w całej gamie rozmiarów: od obwodu 65 po 115 i we wszystkich rozmiarach miseczek. Na miejscu, w każdej chwili możesz poradzić się Sprzedawczyni-brafitterki, która pomoże w doborze idealnego rozmiaru bielizny. Outlety BestBras Lingerie znajdziesz w: OUTLET PARK przy ul.Struga 42 NOWY TURZYN przy al. Bohaterów Warszawy 40, na parterze w lokalu nr 1.A.7 (wejściem od strony parkingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam szczeciński salon Palina.Odniosłam wrażenie że pani wie lepiej jaką suknię powinnam mieć.Owszem, uważam że można delikatnie doradzić ,ale nie narzucać swojej woli i robić z klientki wariata.Pycha i duma, w jaką wbiła się ta pani, skutecznie mnie zniechęciła do ewentualnej, kolejnej wizyty w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×