Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościówa 22

Zajdę w ciążę jeszcze w tym rokuu

Polecane posty

Gość gość
No wlasnienie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie odnajdziemy? ;-) Zlecą się zaraz stałe bywalczynie - mam bynajmniej taką nadzieję ...Przecież zauważą, że coś nie działa ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wam , ja planuje zajsc listopad-grudzien jak wasze przygotowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasst
planuje luty - marzec :-) biore kwas foliowy + witaminy ! pozdrawiam wszystkie starajace sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem od czego zaczac..bardzo bym chciala ale mam jakiegos stracha..tyle teraz chorych dzieci sie rodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra znikam bo widze ze przeszkadzam,myslalam ze wchodze w dobry temat dyskusji skoro brzmi " zajde w ciaze jeszcze w tym roku " ale sie mylilam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dobra znikam bo widze ze przeszkadzam,myslalam ze wchodze w dobry temat dyskusji skoro brzmi " zajde w ciaze jeszcze w tym roku " ale sie mylilam pozdrawiam " No niestety tu już są zżyte ze sobą pyskate lalunie, które zmieszją cię z błotem jak im na odcisk nadepniesz i cokolwiek zakwestionujesz, a jak nie daj Boże coś uznają za atak, to cię będą ABW straszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze będą zaśmiecać forum... Masakra!! Do garów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie znikaj w niczym nie przeszkadzasz! Poprostu nam stare forum zawalilo i sie szukamy z powrotem :) ciagniemy temat od zeszlego roku i serdecznie wszystkie nowe osoby zapraszamy. Nie sluchac debila goscia bo to jakas sfrustrowana idiotka sie czepia kazdego po kolei. A co niedawno zauwqzylam skacze po ciazowych tematach i cisnie komu sie da. Jakis ssak lesny. Dziewczyny no mam nadzieje ze wszystkie sie zejda..ja czesto patrze str glowna a nasz topik mam na ekranie koma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×