Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamma mmiaaa

dobry GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG w Warszawie

Polecane posty

Gość mamma mmiaaa

Witam. Będę wdzięczna za namiary do specjalisty ginekologa endokrynologa przyjmującego w Warszawie. Nie mogę zajść w ciążę, a przy tym mam problemy z tarczycą więc chciałabym się udać do ginekologa który ma też specjalizację endokrynologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawie nie ma dobrych specjalistow niestety ja leczylam sie w brukseli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do poradni na starynkiewicza, oni mają tam poradnie leczenia niepłodności więc na pewno są tam ginekolodzy-endokrynolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mmiaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Kunicki Poszukaj informacji w siec***Przyjmował kiedyś m.in. na Bródnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prof. Dębski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam prof. Pawła Kamińskiego. W Lux Medzie przyjmuje na jErozolimskich. Polecam bo zna się na rzeczy. Ale trochę czeka się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyjeżdżam do Dr Nieżurawskiego i całkiem go sobie chwalę. Ale ja bardziej pod kątem tarczycy i nieregularnych okresów, bo nie mam z kim dziecka sobie zrobić :P Ale słyszałam że i na kłopoty z zajściem w ciążę dobry .Przyjmuje na Ursynowie, koło metra Imielin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie może, czy dr Kunicki leczy problemy związane z cerą (trądzik), nadmierne owłosienie. Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecałam dr Kunickiego. Tak, jak najbardziej leczy. Moja przygoda zaczęła się od kosmetyczki, która od razu wysłała mnie do lekarza. Nie wiem jak teraz, ale ten doktor pracował przy Karowej. Można tak się wkręcić, że "położy" Cię na oddział, a tam zbadają Ci wszystko bardzo szczegółowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://2015.nieplodnosc.org.pl/ Zapraszamy do udziału w III Konferencji Naukowej Niepłodność - plagą zdrowotną XXI wieku! Wybitni Eksperci poruszą ważny temat społeczny, jakim jest niepłodność i metody jej leczenia. Przedstawią najnowsze doniesienia w aspekcie płodności w dziedzinach takich jak: psychologia, endokrynologia, żywienie, zatrucie środowiska, seksualność, oraz jaki wpływ mogą mieć na zdrowie reprodukcyjne człowieka. Obecna edycja wydarzenia ma na celu zgłębienie zagadnienia niepłodności interdyscyplinarnie w kontekście czynników sprawczych, których znaczenie jest pomijane, a wydaje się być coraz ważniejsze. Ponownie podeszliśmy do tematu niepłodności kompleksowo. Obecność na naszym spotkaniu jest doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, z kraju i zagranicy, reprezentującymi niekiedy radykalne poglądy w kwestii niepłodności. Podczas dyskusji okrągłego stołu wybitni Eksperci ze środowiska naukowego i medycznego poprowadzą debatę o aktualnych problemach i wyzwaniach związanych z plagą niepłodności w XXI wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jeśli nadal szukasz dobrego ginekologa w Wawie to zobacz ofertę http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa Z tego co wiem pracują tam najwyższej klasy specjaliści. Sprzęt w klinice jest bardzo dobrej jakości. Ja chcę prowadzić ciążę pod okiem tamtejszego lekarza. Zależy mi na najwyższej opiece bo juz raz zawiodłam sie na lekarzu z nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś w TOMMED (www.tommed.waw.pl)? Tam przyjmują świetne panie ginekolog. Ja chodzę regularnie do jednej z nich (dr Beaty Melosik) i sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się skontaktować z City Clinic - www.cityclinic.pl Mają pediatrów, urologów, alergologów, stomatologów...jest trochę tych specjalizacji w ofercie. Synowi zakładają właśnie aparat stały, ja chodzę tu do dentysty, a córka do ginekologa – także mogę powiedzieć, że to nasza rodzinna placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksowo można się leczyć w City Clinic, ale najlepszych lekarzy to mają moim zdaniem pediatrów i ginekologów. Też nie u wszystkich byłam, to druga rzecz. Badań robią bardzo dużo, z tego co się dowiadywałam to jest 1000 różnych w ofercie. Rejestracja jest telefoniczna, ale też internetowa na www.cityclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia miesiączkowania leczyłam u dr Krystyny Fidryk. Przyjmuje w Medicenter ale prywatnie jako ginekolog endokrynolog. Kosztuje, ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Januszewskiego miałam prowadzoną ciążę. Przyjmuje w Medicenter. Naprawdę polecam, bo spokój od początku do końca. Sporo wskazówek, zmieniłam dietę, wyniki badań wyjaśnione dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×