Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sklepy smyk czy u was też stosują te triki

Polecane posty

Gość gość

nie wiem czy to ogólna praktyka w tych sklepach czy tylko lokalna. Byłam dziś w Smyk-u na zakupach i mocno się zdziwiłam. Kupiłąm kilka rzeczy, co do jednej miałam wątpliwośc***pytam czy jakby spodnie okazały się za szerokie czy mogę oddać, pani mówi że tak ale zwrot kasy jest na jakąś kartę podarunkową czyli nie mam szans odzyskania pieniędzy bo muszę kupić coś innego. Niby lepsze to niż nic ale wolę robić zakupy tam gdzie moge coś bez problemu oddać czyli wszędzie! A na koniec pani pyta, czy DOLICZYĆ siatkę? wszędzie pakują ubrania za darmo a w smyku 20 gr! nie chodzi mi o te 20 gr ale o sam fakt, takie wydzieranie pieniędzy, żenujące kupiłam ubrania za kilka stówek i musiąłm zapłacić za siatkę. Potem poszłam do C&A, kupiłam spinki dla córki za 9,90 i pani włożyła i je do darmowej siatki. To były moje ostatnie zakupy w sieci smyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trojmiescie tez tak jest tez kupowalam cos dla corki i nie bylo wiekszego rozmiaru jak chcialam wymienic. Mysle ze to pic na wode maja obowiazek przyjac zwror i tyle. Nie chce im sie robic zwrotow. Tak mialam kiedys jak kupilam corce rekawiczki i poszlam z mezem je wymienic i mowie do kobiety Czy da siw zrobic zwrot czy bedzie problem. I ta zaczela krecic ze problem bo coteraz itp. Maz jak sie wkurzyl to zrobila zwrot w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie tak samo, zwrot na karte. Ja jedna kupuje - nie zabawki, bo one nawet w wyprzedazy sa zbyt drogie, takie same kupie gdzie indziej za polowe ceny, ale ubrania dla dziecka. Bardzo mi odpowiada jakos ubran i rozmiary sa fajnie dopasowane, po prostu wszystko dobrze lezy na moim synu. Nie kupuje tez butow bo sa beznadziejne, jedne nam sie rozklekotaly po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc : Ja Jednak kupuje :-) W sumie to ten zwrot na karte jest na pewno niezgodny z prawami konsumenta, daje glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest, hm, trik? Po prostu wiedzą że jak klient raz wyda pieniądze to one już u nich zostają, szkoda tylko że nie uprzedzają o tym zawsze, ale z drugiej strony sklep stacjonarny nie ma żadnego obowiązku przyjmowania zwrotu pełnowartościowego produktu, ich dobra wola czy w ogóle to zrobią i w jakim czasie. W innych sieciówkach też dopiero zapytani mówią że można i w jakim terminie. Udzielają zapytani pełnej odpowiedzi, a że nie informują o tym z góry- nie mają obowiązku, jak pisałam, to dodatkowy ukłon w stronę klienta i tak. Inna sprawa że różnie to można odbierać, Smyk kiedyś tak nie robił, teraz robi i nie podoba mi się to za bardzo, szczerze mówiąc dlatego też niechętnie tam chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś. Nie dziadorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o te 20 gr ale o sam fakt, takie wydzieranie pieniędzy, żenujące kupiłam ubrania za kilka stówek i musiąłm zapłacić za siatkę. x x chyba jednak chodzi o te 20 gorszy, bo w czym masz problem ja kupilam torebke w Reporterze za 5zł i to poszlo na orkiestrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadaj bzdur kobieto! ale te 20 gr nie poszło na WOŚP tylko do kasy smyka! moim zdaniem to jest żenujące, kupujesz ubranie w smyk-u i dają ci je do ręki. kupuję ubrania w H&M, C&A, 5-10-15, Zara, Kap-hal i wszędzie pakują w siatkę i nie żebrają o 20 groszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? zbiedniejesz jak te 0,20 zaplacisz:D idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie zbiednieję ale nie lubię oszustów. i daruj sobie te epitety bo nic nie wnoszą do dyskusji a swiadczą tylko o twoim niskim poziomie kultury i inteligencji. W domu też tak "rozmawiasz" z mężem? współczuję atmosfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde w marketach tez masz platne siatki i tyle. W smyku fajne jest to ze towar mozwsz oddac czy wymienic w kazdym sklepie. Nie tylko w tym w ktorym zakupilas. Poza tym nie wiem czy vzasem przy kasie nie ma info o zwrocie na karte podarunkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość nie nie zbiednieję ale nie lubię oszustów. i daruj sobie te epitety bo nic nie wnoszą do dyskusji a swiadczą tylko o twoim niskim poziomie kultury i inteligencji. W domu też tak "rozmawiasz" z mężem? współczuję atmosfery! c c c moj maz nie jest takim debilem jak ty i nie klocilby sie o 20 groszy, ale bieda tak ma:D wspolczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale smyk to nie hipermarket. w ŻADNYM innym sklepie odzieżowym nie płaci się za zapakowanie ubrania. Tylko smyk tak sępi. Pomyśl 20 gr od każdego klienta, myślę że trochę na tym zarobi w skali miesiąca. A tak na marginesie to ostatnio kupiłam w Carrefour-e bluzkę i pani mi ją przy kasie włożyła w taką cieniutką siatkę, jak na warzywa. Więc nawet w hipermarketach nie rzucają ubrań na ladę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz nie jest takim debilem jak ty i nie kłóciłby sie o 20 groszy, ale bieda tak ma wspolczuje x to ja współczuje tobie, wole być biedna niż taka pusta i głupia jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prostaki hahaa
a ja mysle,ze autorka pewnie dostala na swieta bon na zakupy w smyku wiec tajk jakby za free a tu nędzarka musi sama za torebke zaplacic i wielkie halo:D faktycznie idiotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam honor i nie ide tam gdzie mnie stac zaplacic za torebke czyli do sklepu Chanel czy Armaniego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A smyk to nie h&m czy zara. Nie odpowiada ci zeby placic 20 gr za siatke to nie kupuj siatki albo nie kupuj w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że gadasz sama ze sobą :p myślisz że jak zmienisz sobie nazwę z gość na "ale prostaki" to nikt nie zauważy? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź na paragonie - nie masz policzone za siatkę, tylko za usługę :D - czyli spakowanie towaru :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie jest to samo, tez mnie to draznil ale ciuszki mają rewelacyjne więc tam kupuje faktycznie reklamówki sa płatne ale jak nie kupie to w czym mam nosić te rzeczy, kilak razy zdarzyło mis ie podziękować za siatkę bo miałam wcześniej zrobione zakupy w zarze czy hm i do nich po prostu dorzucałam zakupy ze smyka. Wg mnie jest to sklep drogi (nie należy do tanich w porównaniu z innymi dziecięcymi zabawkowymi) i reklamówka powinna być za darmo!!!! A ze zwrotami to kpina, w hm kupuje bez mierzenia i mam 30dni na zwrot, podobnie w zarze i nikt się tam o to nie pieni. czasami zapytają jedynie co jest powodem zwrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze rozmawiaja tu conajmniej 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niektóre piszą głupoty, wg mnie to tandeta i świadczy tylko o niskim poziomie sklepu odzieżowego płacenie za siatkę. Przepraszam gdzie mam tę bluzkę sobie włożyć? do siatki z wędliną? i nie gadajcie głupot o jakiejś biedzie, jasne ja nie zbiednieję ale na pewno sklep się wzbogaci. I to jeszcze w taki tandetny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, gość z 19.16 od paragonu to ja, wysłałam w tym temacie jeden komentarz, więc faktycznie gości jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie oszustwo? Czy gdzieś mają napis: dajemy darmowe torebki a towar można zawsze oddać i gwarantujemy zwrot gotówki? Oszustwo jest kiedy ktoś wprowadza Cię w błąd, a nie kiedy ktoś nie spełnia twoich oczekiwań... A co do reklamówek- przyzwyczaiłam się że je dają gratis, co nie zmienia faktu że mnie to z kolei drażni, wolę jak pytają czy zapakować- wczoraj byłam w galerii handlowej, robiłam zakupy w kilku sklepach, wcale mi nie były te torby potrzebne, tylko tam gdzie w porę poprosiłam to nie pakowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 5-10-15 tez sie placi u nas za reklamowke i to 0,50gr za ta papierowa, foliowych nie maja. Ja zawsze nosze mala siatke w torebce wiec to dla mnie nie poblem. A co do smyka to faktycznie glupio ze kasy nie oddaja ale ja i tak tam kupuje bo maja fajne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to mnie też uderzyło te 20groszy za siatkę. Pamiętam, ze sie pytałam babki o jaką siatkę chodzi:) To chyba jedyny sklep z ubraniami, gzdie za reklamówkę doliczają. I dziwię sie, bo moim skromnym zdaniem, źle to wpływa na wizerunek sklepu. Raz spodnie były za małe na synka, wysłałam męża, wrócił z kasą wiec chyba ten bon zamiast pieniędzy to nie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie gadajcie głupot o jakiejś biedzie, jasne ja nie zbiednieję ale na pewno sklep się wzbogaci. I to jeszcze w taki tandetny sposób. x x no tak... i Ciebie to boli, to otworz sobie SMYKA ( we franchising) i bedziesz sobie zarabiac na torbach:D ty chyba nie wiesz tak takie sklepy dzialają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi torbami to raczej o ekologie chodzi niż o zarobek sklepu - przynajmniej ja tak do tego podchodzę i staram się zawsze jak najmniej tych reklamówek z zakupów przynosić. Zwroty na kartę też mnie wkurzają, ale rzadko tam coś kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×