Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogrzewanie mieszkania pilne

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, iż mieszkam od dziecka w mieszkaniu z ogrzewaniem centralnym miejskim - nie mam pojęcia na temat innych opcji ogrzewania mieszkania, a raczej kwotach przeznaczonych na te ogrzewanie. Moje pytanie grzmi - ile mniej więcej na mieszkanie 2-pokojowe, 2 piętro z 4, okna pcv, 50m2 w ostrą zimę może pójść pieniążków na ogrzewanie centralne gazowe? Dziękuję z góry na odpowiedz :) jeżeli ktoś zna się jeszcze na innych ogrzewaniach, bo słyszałam, że takowe są to byłabym bardzo wdzięczna cokolwiek jakby ktoś mi o nich napisał. tzn np. oprócz miejskiego jakie jeszcze jest najwygodniejsze, najbardziej opłacalne itp. Dzięki z góry:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miesiac jakies kole 3 stow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź, ale to już taka górna granica czy możliwe, że będzie to 400, 500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej prawdopodobne miedzy 400 a 500. Wynajmowalismy mieszkanie 55 metrow w taka wlasnie mrozna zime i wychodzilo blisko 500 zl za miesiac za gaz a i tak nie bylo za cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź. straszne kwoty.. a orientujecie się ile za elektryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem, aby wybronić się ze sporych kosztów, jest instalacja pieca na gaz, węglowo-drzewnego no i może kominka. Wtedy można wybierać, ale wiadomo, nie w każdym miejscu tak da radę. Ja zrobiłem tak u siebie. Robił mi hydraulik z http://instalacjeceramika.mazowsze.pl. Dobrze, że nie jestem skazany tylko na ogrzewanie gazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosławkaa
Zgadzam się z poprzednikiem. Instalacja takiego pieca, to spora oszczędność, poza tym odczuwam dużą różnicę w rachunkach. Ja z kolei korzystałam z usług firmy Kołton. Jak chcesz, podrzucę link http://kolton.pl/work/unix/ bo mają opisane wszystko, więc możesz sobie poczytać o tych rozwiązaniach. Daj znać co postanowiłaś, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×