Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet18972

Nie mam z kim isc na wesele

Polecane posty

Gość facet18972

mam problem i to naprwde smutny problem. mam wesele kuzynki w czerwcu a nie mam z kim isc na to wesele, nie wypada nie isc na to wesele bo to bliska rodzina. A najsmiejszniejsze jest w tym wszystkim to ze mam 26 lat i nie mam z kim isc na wesele. Wszystkie kolezanki sa w parach wiec raczej nie mam zbyt kogo poprosic Nie chce zeby rodzina mnie obgadywala z tego powodu. A Wy dziewczyny jak szukacie partnerów na takie imprezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś fajny i w miarę wysoki to ja mogę z Tobą isć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym mi mozesz zaimponowac,mam21 lat, jestem blondyna 1,70cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jesteś autorze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Widzisz ile tu chętnych :) napisz z jakich okolic jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet18972
wysoki jestem na pewno a czy fajny ? no chyba nie najgorszy :) a skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet18972
jestem z południowego Mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Ja niestety nie wchodzę w grę :) chciałam pocieszyć i podbić wątek :) myślę że kogoś znajdziesz a może nawet rozwinie się to na dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem zwyczaju,zeby zaparszac na wlasne wesele obca tzw osobe towarzyszaca. Na swoje zapraszam tylko luzi, ktorych znam i lubię- jak sa bez partnera to sie beda bawic z kims bez partnerki i ok. Wszytkich lubie, niech sie pobawia razem i tez polubią.Jakbym dorabiala sztuczne pary, to musialaby zaprosic nie wiem ile osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Ale niektórzy zle się czują sami :/ nie potrafisz tego zrozumieć? to jak np jakiś dalszy kuzyn nie ma oficjalnie dziewczyny to na wesele zapraszasz go samego bez dopisku z osobą towarzyszącą? a skąd wiesz że z kimś się nie spotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy ze wszyscy teraz chodza w parach W czasach naszych rodziców na wesela wszyscy chodzili sami i nie szukali na siłę partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to trzeba koniecznie isc z kims ? moze tam kogos fajnego poznasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Sama jakbym nikogo nie miała to też bym szukała partnera żeby iść z kimś a nie samotnie. Co to za zabawa siedzenie przy stole calą imprezę albo czekanie jak jakiś wujaszek wyrwie na polke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet18972
moze tam kogos fajnego poznasz ?" x kogo mam tam poznac skoro wszyscy sa w parach sami beda tylko dzieci w wieku 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja też z Mazowsza
Południowe Mazowsze to znaczy? i gdzie ma być to Wesele?bylabym gotowa pojsc tylko najpierw wypadaloby się poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet mówi że nie ma z kim iść na wesele... Chłopie jesteś p***ą i frajerem. Nie dlatego, że nie masz z kim iść, tylko dlatego, że to problem dla ciebie. Co za frajer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bedzie tak duzo mlodziezy, ze na pewno nikt samotny nie bedzie sie nudził. Zadnych partnerow na siłe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam o wielu parach , ktore poznaly sie na weselu ja bym wolala isc sama niz z kims ( tylko po to zeby nie byc samemu ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Sama jakbym nikogo nie miała to też bym szukała partnera żeby iść z kimś a nie samotnie. Co to za zabawa siedzenie przy stole calą imprezę albo czekanie jak jakiś wujaszek wyrwie na polke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""Chłopie jesteś p***ą i frajerem. Nie dlatego, że nie masz z kim iść, tylko dlatego, że to problem dla ciebie"""" A Niby co w tym takiego niemęskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulkaa
Do czerwca kupa czasu :) poumawiaj się z kilkoma dziewczynami najlepszą "kandydatkę" weźmiesz na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja też z Mazowsza a Ty skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij fajną, atrakcyjną laskę. Majątku nie wydasz a wstydu sobie zaoszczędzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to wstyd isc samemu na wesele ? z taka wynajeta to dopiero wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mnie się zapowiadają trzy wesela i nie mam pomysłu z kim iść, mam nadzieję że coś wymyślę do tego czasu.. Niby takie proste ale dużo mam koleżanek a mniej kolegów, a jeśli już to albo zajęci, albo nie mam z nimi tak dobrego kontaktu, żeby któregoś zaprosić :P no ale cóż zobaczymy, gdyby nie ta presja otoczenia, poszłabym sama ale w dzisiejszych czasach to trochę lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gpść a ile masz lat i skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego męża poznałam na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj ogłoszenie na tablica.pl albo na gumtree - tam jest pełno takich, nic to nie kosztuje a może kogoś znajdziesz. ostatecznie możesz się zarejestrować na Sympatii i zagadać do jakiejś dziewczyny z Twojego regionu, a nuż widelec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde nie masz żadnego kolegi którego mogła byś zaprosić jako swoją osobe towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×