Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieudacznik33

Jestem nic nie wartym smieciem

Polecane posty

Gość Nieudacznik33
To jak sobie radzisz,przeciez musisz z czegos zyc,gdzies mieszkac,masz chociaz jakas rente zdrowotna? co do pracy ,to w tym kraju sa ogromne mozliwosci dobrego zarobku,ja w to wierze,tylko ze praca jest potrzebna caly rok,a nie w sezonie,a ja pracuje tylko w sezonie letnim.nieruchomosci no niby mozna wynajac,ale najpierw musialbym sporo zainwestowac w remont,a ja juz nie mam kasy,a do lata daleko,no i mam zle doswiadczenia zwiazane z niechcianymi lokatorami,ktorych nasze chore polskie prawo broni,a wlascicieli ma gdzies,wiec raczej wynajem odpada,szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Cholera,gdzies mi wcielo wypowiedz,napisze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz jakiegos anonimowego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Cos nie dochodza moje wypowiedzi,napisze trzeci raz. A masz chociaz jakas rente chorobowa,bo przeciez trzeba z czegos zyc.i gdzies mieszkac,prawda? A co do pracy w polsce,to ja wierze,ze w tym kraju da sie przyzwoicie zarobic,mysle ze podobnie jak na zachodzie,tylko ze ja nie mam wytrwalosci ,no i potrzebuje pracy stalej a nie sezonowej,a jak do tej pory to tylko taka mialem. A wynajem mieszkania nie wchodzi w rachube,mam zle doswiadczenia z niechcianymi lokatorami i do tego jeszcze by trzeba bylo zainwestowac w remont,a u mnie krucho z kasa na dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys mial maila, to moglibysmy porozmawiac czasem. Mie chce sie tutaj za bardzo obnazac. Ja niby mam ale podpiety do fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
O sa moje wpisy,znalazly sie. Moj mail to marzyciel81@op.pl,ale dawno go nie uzywalem,wiec nie wiem,czy nie zostal usuniety,jakby co to dam drugiego,zaraz tam zajrze i sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Ok.mozesz pisac na tego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zajrze na maila,Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc marzycielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam_sie_z_toba
Faktycznie jesteś śmieciem, ale z powodu mentalności jaką udowodniłeś. Sądzisz, że nieudacznicy to śmieci, a nie człekokształtne świnie i właśnie taki sposób myślenia sprawia, że jesteś tym, kim napisałeś. Wiele osób ma wszystko: pracę/ firmę, niesłuszny szacunek ze strony otoczenia, znajomych, rodzinę, idyllę, a są skończonymi świniami, ale ty twierdzisz, że śmieciami są ludzie, którym nic nie wyszło. Właśnie taką mentalność oceniam krytycznie i jest ona powodem niesprawiedliwości oraz zła ziemskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam_sie_z_toba
I te swinie są bezkarne!!! Mają naprawdę wszystki. Ba! Mają aż nadto :o a nie powinni mieć NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Wyobraź sobie,że ja nikogo nie mam zamiaru oceniać,ani obrażać.Jeżeli komuś się w życiu nie powiodło,nie udało,to dla mnie osobiście nie jest nieudacznikiem,nie jest śmieciem,przynajmniej ja tego nie powiedziałem,a to,że o swojej osobie myślę tak a nie inaczej ,to tylko i wyłącznie moja sprawa.Równie dobrze mogłem użyć innego określenia,ale jakie to ma znaczenie.Ty ludzi obrażasz,wyzywasz od człekokształtnych świń,choć wcale ich tak naprawdę nie znasz.skąd wiesz,co powinni mieć,a czego nie,świat nie jest sprawiedliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Hej,jestes gdzies tu kolezanko z krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudacznik33
Odezwij sie,prosze,chodzi o maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz k***a mac co za glupotty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×