Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NoTrochePodlamany28latek

muszę zakończyć związek

Polecane posty

Gość NoTrochePodlamany28latek

A miało być tak pięknie. Chcę stałego związku, nie jestem *****czem. Mam dziewczynę od 2,5 roku, no ale problem w tym, ze ona nie rzuc***alenia. Pali dużo, chyba z paczkę dziennie spali, nie liczę, ale widze że co pół godziny musi zapalić. Jest ładna, pracowita i potrafi gotować, nie jest tzw. leń co tylko liczy na kasę faceta. Pomimo, że kasę mam i to nawet niezłą, to nie żeruje na mnie. Niestety nie mogę ścierpieć tych fajek, ja jestem totalnie anty papierosy. I co będzie za 10 lat? Już widzę, że kaszle bez powodu, ale do niej nie przemówi się, że zdrowie, że to i tamto. mówi, że wszystko by dla mnie zrobiła, ale nie mogę jej kazać rzucić bo przegram, bo ona nie da rady rzucić palenia. A na początku związku obiecała, że rzuci, odwidziało jej się! Już mam 28lat, no i znowu szukać kogoś, powoli nie mam sił na nowe związki, nowe poznawanie rodziny itp itd. A po znajomych widzę, że 90% kobiet tylko czeka jak zdoić faceta z kasy. Ja cche budować związek, czegoś się dorobić, a nie hulaj dusza piekła nieba, a po 3 latach dojenia mnie zostawi. Nie udzialam się tutaj dużo, ale musiałem się wygadać. A znajomym nie chcę zawracać głowy, mają swoje problemy. życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×