Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwcowa Młoda

fryzura ślubna i suknia co zrobić z takimi włosami

Polecane posty

Gość Czerwcowa Młoda

Dziewczyny, jak któraś ma jakiś pomysł to doradźcie..... Otóż mam włosy do pasa... przy sukience na tyle mam kwiatka- więc na tyle nie mogą być prosto puszczone... na cudzych weselach przerabiałam różne fryzury... spiętych całkowicie chyba bym już nie chciała, bo w sumie szkoda całe upiąć... a po 2 tak srednio sie czuje w takich fryzurach... ale patrzac z innej str taka fryzura wytrzyma całą noc... Miałam na jednym weselu loki z kwiatkiem u boku- ale po 3 godz już nie były takie ładne ;( z upięciem na bok tez jest problem.. bo na prawo- będzie głupio wyglądało bo jak ręką będe ruszać to sie rozwali... a na lewo mam kwiatka przy sukni i będzie nie symetrycznie... Zastanawiam sie czy ściąć włosy? czy jak je upiąć? Przepraszam za takie rozlazłe zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej wysokości ten kwiatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty z taka plerezą robisz na co dzień? Oczywiście że ściąć, nie chodzić już chyba do gimnazjum, w tym wieku panienki zapuszczają taki koc. Dorosła, elegancka kobieta ma na głowie fajną fryzurę a nie wygląda jak Lorelai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
szkoda włosów żeby ścinać jak takie długie są... co powiesz na to: stylowi.pl/1723123 a to jest powalające jak dla mnie: kwejk.pl/obrazek/1984852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
W sukience? Od pasa w dół ( tak do połowy długości) zwisający na przodzie... A na tyle pod wiązaniem gorsetu... Nie jestem taka stara... Ale co ma wiek do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancka kobieta również może mieć długie wlosy wiec nie rób zamętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna.. ściąć to ty se możesz swoją d**ę..ja też mam włosy do pasa i jest to duma bo nie każdy może sobie na takie pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to możesz mieć jakoś lekko tylko upięte bo kwiatek jest nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Ooo dzięki ;) fajna ta fryzurka ;) pomyślę nad czymś takim... Jeszcze kiedyś miałam coś do tego podobnego - https://www.google.pl/search?q=fryzura+%C5%9Blubna&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=s8niUu7QBMmm4ASOx4CwCw&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=619#facrc=_&imgdii=_&imgrc=yX1DKG6S7NYJEM%253A%3BpW4U9bdFoJqnRM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.pinger.pl%252Fpgr63%252Fb65b230200036d784c3e1ef3%252Fimg89220.fryzury-slubne.178515.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmodaslubna.pinger.pl%252Fm%252F3452765%3B410%3B547 ale też się rozleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie weszło zdjęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
https://www.google.pl/search?q=fryzura+%C5%9Blubna&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=CsziUuiJF4j-4QTWvIDIAQ&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=619#facrc=_&imgdii=_&imgrc=yX1DKG6S7NYJEM%253A%3BpW4U9bdFoJqnRM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.pinger.pl%252Fpgr63%252Fb65b230200036d784c3e1ef3%252Fimg89220.fryzury-slubne.178515.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmodaslubna.pinger.pl%252Fm%252F3452765%3B410%3B547 a teraz weszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Jestem z okolic Łodzi :) a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wchodzi tylko strona google z fryzurkami ale nie wyszczególnia żadnej. daj link z "pokaż obrazek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha :) też na nią wcześniej patrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąć długie włosy ? z punktu widzenia fotografa, długie włosy są piękne i dodają uroku na zdjęciu :) a już tak z opowieśc***anien Młodych, to wiele z nich twierdziło, że zdecydowanie lepiej czuły się z swojej naturalnej fryzurze niż tej przygotowanej specjalnie na ślub. Może coś w tym jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie włosów nie ścinaj jeżeli są ładne i zadbane większość kobiet z wiekiem ścina włosy ileż to jest 50-60 z fryzurami na chłopaka co nie dodaje im an uroku ani elegancji bo jak włosy są ładne to to wystarczy więc nie podążaj za modą starych zgorzkniałych bab które o włosy nie potrafią zadbać i zazdroszczą innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Nie mówię że całkowicie, ale jak są długie są ciężkie i żadna fryzura się tak długo nie utrzyma... baryla2215 może faktycznie coś w tym jest... ;) ale nie będe się przekonywać na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Gościu nie podążam, zawsze miałam długie włosy, czasem podcięłam do ramion, a potem i tak szybko odrosły... Nie wiem co z nimi zrobić, żeby ładnie wyglądały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jakas fryzura na bazie warkocza? tylko jech upiec, to nie musi byc typowy ulizany "slubny kok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Ładny warkoczyk.. ale ja się nie lubię w warkoczach... Nie jest mi w nich do twarzy... czy to zwykły czy jakiś super... Ale dziękuję za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Być może... Ale z drugiej strony może to problem jest w tym, że moje włosy są ciężkawe i dlatego wyszło jak wyszło... Co do zmiany fryzjera to nie jestem przekonana.. Juz takie porażki fryzjerskie widziałam na głowach u znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zaufania do fryzjerów ale może akurat byłby lepszy ;) a na co dzień włosy masz proste czy kręcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Moje włosy są podkręcane.. ale nie jakieś loki, lekko mi się falują... Nawet jak je raz kiedyś prostuję od święta to po 2 h już proste nie sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak moje dlatego na ślub stawiam na loki bo prosta fryzura nie byłaby dobrym rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×