Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anja71

garki eco vital

Polecane posty

Gość anja71

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat w/w garków. dziś zakupiłam ale zastanawiam się nad ich zwrotem...proszę o pomoc bo nie wiem czy to dobra inwestycja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj póki możesz, a jeżeli nie będą chcieli przyjąć zwrotu to zgłoś się do rzecznika praw konsumenta wpisz sobie w wyszukiwarkę eco vital albo garnki z pokazów i zobaczysz, co to za oszustwo i szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inspekcja handlowa z katowic skontrolowała firmę, która sprzedaje garnki eco vital i okazał się, że to są zwyczajne garnki, które ta firma kupuje za niecałe 200 zł w niemczech było o tym w fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany dziękuję za info już przygotowałam do zwrotu ....czy ja muszę wysłać wszystko pocztą do nich ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem poszukaj info w sieci np. tu o tym piszą http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,14980428,Na_oddanie_garnkow_za_4_tys__mial_10_dni__Ale_firma.html ważne, żeby zrobić to od razu i pamiętaj o zachowywaniu wszystkich kwitków i korespondencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pilnuj tego dziesięciodniowego terminu zwrotu, bo po tym terminie być może nic nie da się już zrobić, a przynajmniej byłoby to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj do umowy przede wszystkim, jeżeli ją masz w umowie powinno być napisane, jak należy zwrócić te piekielne gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani gary oddałam. zaliczkę zwrócili aby zmarnowałam czas na pokaz i kasę na wysyłkę brrr!!!... ale terminów pilnowałam i wszystkich dokumentów zrobiłam kopię .Już miałam kiedyś kłopot więc jestem przezorna jeżeli chodzi o dokumenty ...ale chciałam jakięś fajne gary a tu klops... :-) dziękuję forumowczom za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×