Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
To zalezy od niego, od Ciebie nic mężczyzna w tym względzie nie idzie na kompromis chciał byś była jego i tylko jego Ty to zmarnowałaś! Będzie z Tobą, bo pewnie Cię kocha, ale niestety gorycz pozostanie - miejmy nadzieję, że nie spotka innej dziewicy którą pokocha Trzeba było się szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Trzeba było sie szanować? I szanuję się. Co zrobiłam nie tak? Jestem cała jego, kocham go. To że nie jest moim pierwszym facetem przecież niczego nie przekreśla. I chyba to zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''To że nie jest moim pierwszym facetem przecież niczego nie przekreśla. I chyba to zrozumiał.'' t o tak jak kobieta zdradza faceta i mówi ze go kocha jak szłaś do lóżka ze starym tez byłaś tka zakochana mówię ci zawsze to w nim pozostanie taki żal i pustka-ale to facet on musi to głęboko w sobie ukryć i jak to facet wszystko znieść, akceptować i sprostać wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej tA MOWA nie dotrze, zaraz bedzie że on wtedy mnie nie poderwał a powinien a ten stary mnie poderwał więc musiałam mu dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''do niej tA MOWA nie dotrze, zaraz bedzie że on wtedy mnie nie poderwał a powinien a ten stary mnie poderwał więc musiałam mu dać'' o właśnie o to chodzi tka degradacja słabszych samców a nie tam uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
status na fb u niej dla tego prawiczka "dałam już samcowi alfa, teraz możesz się starac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jest to ze facet ma zawsze znieść wszystko, poczucie nie bycia wyjątkowym, drugim , zdrady, wybryki, fachy, ma się starać o kobietę (założę się ze ten gość jest bardzo przystojny),spuścić głowę, nic nie wymagać w zamian bo mu ni wypada, ale samemu oczywiście być wierny i kochający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Jakby nie było, on przede mną też miał dziewczynę, może nawet dwie.. Skąd mogę wiedzieć co ze sobą robili, jeszcze nie odważyłam się zapytać. Nie usprawiedliwiam siebie, tylko staram się wytłumaczyć, że przecież nic między nami nie było, nie byliśmy razem, więc weszłam w związek z innym facetem i już. To takie straszne? Już razem nie jesteśmy, pojawiła się ponownie pierwsza miłość, uczucia odżyły. Tyle. To tak potępiacie? Nie rozumiem i nie zrozumiem. Wyjeżdżam żeby odpocząć chociaż na chwilę od nauki i przy okazji od ludzi, więc i wy nie dobijajcie, błagam. I tak mnie nie przekonacie, bo nie macie do czego. To o czym piszecie jest kompletnie bez sensu, nie widzicie tego? Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''I tak mnie nie przekonacie, bo nie macie do czego. To o czym piszecie jest kompletnie bez sensu, nie widzicie tego?'' a my do niczego cie nie przekonujemy -postąpiłaś jak każda kobieta wasze życie to sprzedaż pochwy i tyle... dlatego ze: ''do niej tA MOWA nie dotrze, zaraz bedzie że on wtedy mnie nie poderwał a powinien a ten stary mnie poderwał więc musiałam mu dać'' on nigdy nie dostanie nagrody za swoje starania i obowiązki ''fajne jest to ze facet ma zawsze znieść wszystko, poczucie nie bycia wyjątkowym, drugim , zdrady, wybryki, fachy, ma się starać o kobietę (założę się ze ten gość jest bardzo przystojny),spuścić głowę, nic nie wymagać w zamian bo mu ni wypada, ale samemu oczywiście być wierny i kochający '' a on zawsze w twoich oczach będzie widział porażkę i tamtego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Będzie z Tobą, bo pewnie Cię kocha, ale niestety gorycz pozostanie - miejmy nadzieję, że nie spotka innej dziewicy którą pokocha'' i pewnie jak to facet musi być twardy i bez uczuć-a zarazem moralny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze te p********ie o miłości kobiety buhahahaha facet w obliczu: ''dałam już samcowi alfa, teraz możesz się starac'' w to wieży to idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiipppooo
Ja się nie dziwię facetowi, on zapewne naprawdę czekał na tą jedną, z którą chciał spędzić całe życie. Czasem nie rozumiem jak można kochać, dać d**y a póżniej to uczucie znika, chyba byłaś ślepa, ja na miejscu tego faceta nie potrafiłbym być z Tobą, a jeżeli zostanie to naprawdę bardzo mocno Cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty fiiipppooo
No bez przesady atrakcyjna kobieta ma na każdym kroku adoratora i przecież nie będzie ona rezygnowała z seksu by czekać na "tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaja tylko pasztety, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest naturalne ze piękna jakiś wyrwie-a ona jak to piękna nie musi się niczym przejmować ale nikt nie powiedział ze autorka jest piękna na pewno jest brzydsza od tego chłopaka którego niby kovcha, bo kobieta potrafi być bezinteresowna i starać się tylko wobec faceta ładniejszego od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow do mnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio to moim zdaniem kwestia wartosci w tym czasami wiary katolickiej a niekoniecznie li tylko wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''. Problem zaczął się kiedy wpadł mi w oko wstydliwy facet który nie umiał zrobić pierwszego kroku. A ja... też nie potrafiłam. Podchody trwały pół roku. W końcu go usidliłam.I to na dobre usmiech.gif Dziś jesteśmy rodzinką z dziesięcioletnim stażem... Ale wiem teraz że podryw to niełatwa sprawa. Chwała wam za to panowie żę z reguły to wy stawiacie pierwszy krok.Gratuluję odwagi!!!!! Mi było baaaardzo ciężko.'' wypowiedz o tym ze od faceta zawsze wymaga się większego i cięższego zaangażowania (tak tutaj wyjątek) a jak facet się nie wykaże to kobieta przyjmuje geny lepszego sakca alfa który stawia wizje łatwiejszego życia biorcy genów (stad związek z 30 latkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Ale po co podrywać skoro zawsze znajdzie sie facet, albo i kilku, którzy podrywają kobietę? smiech.gif Powiem ci że facet musiałby na mnie zrobić PIORUNUJĄCE wrażenie żebym sama kombinowala jak go wyrwać, skoro zawsze miałam faceta bez żadnego zachodu z mojej strony jezyk.gif''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
"a jak facet się nie wykaże to kobieta przyjmuje geny lepszego sakca alfa który stawia wizje łatwiejszego życia biorcy genów (stad związek z 30 latkiem)" traktujesz to wszystko jakoś tak przedmiotowo, w dodatku nawet nie śmiesz zapytać tylko stwierdzasz za mnie, a co ty o mnie wiesz? Daj spokój. Te wszystkie wypowiedzi są z innych wątków, od innych kobiet, więc nijak one się mają do tej dyskusji, ponieważ ja nie jestem "wszyscy", ty też nie jesteś "wszyscy" i powinieneś mieć swoje zdanie a nie sugerować się tylko wypowiedziami jakichś materialistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty potwierdzasz moje sdanie o degradacji słabszych genów (okryta pllanina o miłości) młody się nie wykazał (nie poderwał) to dałaś swoje ciało do zapłodnienia staremu jak ze starym się rozstaliście wróciłaś do drugoligowego młodego z punktu biologii miał cię zapłodnić lepszy samiec****obiec dalej, a gorszy wychować dziecko dlatego młody dostał mniej od ciebie niż stary ale ty i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu biologii 20 latek jest plodniejszy i ma lepsza jakosc plemnikow niz 30latek ale tak to jest kiedy za nauke zabieraja sie nie ci co powinni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Nie zrozumiem, bo to bez sensu. Starszy miał zapłodnić a młodszy wychować? Naprawdę? HA HA HA. Dlaczego on miałby wychowywać dziecko mojego byłego faceta, bo nie rozumiem? Gdybym miała być w ciąży będąc nadal z nim w związku, to razem byśmy wychowywali to dziecko, ja tak to widzę. Z punktu widzenia biologii, jak zwierzęta. Czasami trzeba też myśleć logicznie a nie tylko kierować sie instynktem. Zew natury wzywa i szukam samca, który ma dobre geny co by dziecko było piękne, mądre i cudowne... Jestem rozsądna, najpierw trzeba się ustabilizować, mieć własne mieszkanie, stałą pracę a potem robić dzieci. Instynkt instynktem, ale wypadałoby też jakiś rozum mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie czytałam wszystkiego tylko Twojego pierwszego posta. Rozumiem o co chodzi temu chłopakowi. On chciał być pierwszym, kimś wyjątkowym, być może chciał żebyście to razem wszystko przeżywali. I rozczarowało go to, że nie ma już takiej możliwości, już zawsze będzie tym drugim, zawsze będzie myślał o tym, że był ktoś przed nim, że z tamtym robiłaś to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×