Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrissy cane

W którym miesiącu ciąży zaczęłyście robić zakupy dla dziecka

Polecane posty

Gość chrissy cane

Ja jestem dopiero w I trymestrze i na razie mi się nie spieszy :) Jest dużo czasu, poza tym zgadzam się z teorią, że lepiej "nie zapeszać". Słyszałam jednak, ze są kobiety, które już pod koniec 3 miesiąca mają skompletowaną wyprawkę, ale nie bardzo wiem po co tak wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos po 20 tygodniu czyli po USG polowkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży ok 8 miesiąca łóżeczko, i rzeczy dla mnie do spzitala plus torba bo takowej nie miałam;p wózek kupiłam 2dni przed porodem ;p a ciuszki też pod koniec chociaż za dużó nie musiałam bo mamy nasze nakupiły całą mase ciuchów..... Teraz jestem w drugiej ciąży mam termin za 2 tygodnie i kupiłam niedawno koszule sobie do spzitala plus potrzebne tam mi rzeczy a drugiemu dziecku nic;p wszystko mamy po pierwszej córce(ma2latka) :) a sorki pampersy kupiłam maleństwu bo u nas w spzitalu wymagają mieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez całą ciążę systematycznie coś kupowałam, po trochu co miesiąc. W połowie ciąży miałam już kupiony wózek, wanienkę, takie większe rzeczy, ciuszki, ręczniki, butelki itp. kompletowałam stopniowo do końca ciąży. Nie bałam się, że "zapeszę" czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrissy cane
My mamy zamiar poprosić rodziców, aby nie kupowali żadnych ciuszków, bo boimy się, że będzie tego od groma- a takie maleństwo bardzo szybko z tego wyrasta :) Zresztą mój mąż się uparł, że chce abyśmy razem zrobili wszystkie takie zakupy, nic przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jakos po 20 tygodniu. Teraz jestem w 29tc i nabrałam trochę tempa z tymi zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrissy cane
Mi się strasznie smutno zrobiło, jak zobaczyłam reportaż o rodzicach tych bliźniaków, co zmarły we Włocławku. Cała szafa ubranek, wszystko przygotowane :( Nie wiem co oni teraz zrobią, pewnie nie mają serca żeby się tego pozbyć, a z drugiej strony jak ciężko musi być im patrzeć na to cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 24tc i zaczynam kompletowac ciuszki bo niestety lekarz powiedzial ze od36tc bede w szpitalu wiec chce miec przygotowane wszystko zanim pojde do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 21 tc i dziś będę jechac po pierwsze drobiazgi :-) ale powoli zacznę już wszystko kupować :) nie boję się że zapesze co ma być to będzie tak na prawdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego powodu od 36 tc w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Ja zaczne robic zakupy po polowkowym usg, mam nadzieje ze wtedy poznamy plec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że po prostu jeśli zobaczysz gdzieś super promocję to kupuj :-) nie wiadomo kiedy się następną znajdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam dopiero kupować w 7 m-cu, a i tak dużo rzeczy nie miałam. wózek kupiłam dopiero po porodzie. w sumie, to wydaje mi się, że dzięki temu uniknęłam kupowania niepotrzebnych rzeczy, które się do niczego nie przydają, bo kupowałąm wedle potrzeb. i głównie w necie- nie rozumiem dlaczego ktoś nie chce- przecież jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozpoczelam w 5 pojedyncze ciuszki ze wzgledu na to ze tak bardzo sie cieszylam (w 5 miesiacu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy). Prwadziwe zakupy 7/8 miesiac.. a wozek i lozeczko zostawilam na sam koniez ze wzgledu ze wierze ze sie nie zapesza.;) wierze ze to powinno kupowac sie na samym koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
jestem w 30 tyg i zaczynam kupowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubranka zaczęłam kupować już w 4-5 msc a pod koniec 7 miesiąca wyposażyłam się w wózek, łóżeczko oraz resztę akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpoczelam od drobiazgow i rzeczy od siostry w 6 miesiacu, w 7 mialam juz prawie wszystko skompletowane, lacznie z wozikiem i lozeczkiem. I mimo ze caly czas bylam aktywna i pracowalam w 29tyg lekarz stwierdzil skrocenie szyjki i powiedzial, ze musze lezec. Ciesze sie ze wszystko zdazylam sama wybrac i kupic. Wiec roznie z tym czekaniem moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×