Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Gość sebik23a
Wielu pracowało i pracuje, ja polecam opinie na gowork.pl/opinie_czytaj,155873 , można się wielu rzeczy dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pięknie, tylko tu powinna być jeszcze jedna rzecz wzięta pod uwagę: przesyłki powinny być dostarczane bezpośrednio do adresata, a przynajmniej na właściwy adres. Często przychodzą do mnie różne paczki i o ile jeszcze rok-dwa temu chętnie wybierałam coś innego, niż Poczta Polska, o tyle teraz staram się wybierać właśnie PP. Dlaczego? Dlatego, że kurier zostawiał mi paczki u przypadkowych sąsiadów, zdarzało się, że nie fatygując się nawet, by mnie zapytać o zdanie. Część sugerowała dość nachalnie, że przesyłkę zostawią mi w pobliskim sklepie (do którego nie chodzę). Wolę więc się przespacerować na pocztę i odebrać awizowaną przesyłkę, niż szukać jej nie wiadomo u kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doreczyciel inpost to tak na serio niezla fucha. Idziesz sobie z taką paczuszka otwiera ci jakaś typa to zawsze w ramach rozliczenia możesz liznac cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam masz jakieś śmieszne umowy i mega kary za niedoręczenie przesyłek. Z tego co słyszałem to nawet niektórzy weksle podpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weksle juz dawno były. Moj chłopak pracował w inposcie, nie była to najgorsza praca (chyba ze zima albo podczas ulewy). On był zatrudniony przez agencje pracy (doręczyciel pieszy) wiec miał 1280 zł na rękę, premie miał dopiero od 96 DORĘCZONYCH listów dziennie, co sie nie zdążyło :D wychodził z domu o 9, wracał czasami o 12, czasami o 20. Inni zatrudnieni juz przez inpost zarabiali nawet 4000 zł, ale to tacy pracoholicy, robili od 6-22 6 dni w tygodniu. Oni mieli płacone inaczej od awiza, wiecej od doreczonego poleconego i inaczej od zwykłego (co jest głupota, bo to nie ich wina, ze kogos nie ma w domu). Ogólnie bardzo duzo zalezy od kierownika, moj chłopak sie zwolnił jak zmieniło sie kierownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam doręczyciel inpostu z uporem maniaka wrzuca listy i awiza kogoś innego, zupełnie inny adres, chyba gość czytać nie umie. Oni noszą listy z sądu, my dostaliśmy już awizo powtórne, o którym prawdziwy adresat nic nie wie, przez co może mieć kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zaufania jakoś do Inpostu. Chyba jeszcze dużo czasu musi minąć, żeby ich usługi były na jakimś porządnym poziomie. Jesli płacą mało to mają takich a nie innych doręczycieli. Za pensję głodową trudno znaleźć dobrego i odpowiedzialnego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inposting redictio
Mojej znajomej, która pracuje w https://sklep.kiwi czyli osobie oczytanej i lubiącej dobre książki, nawet się jeden doręczyciel podobał... Czyli zawód ma swoje mocne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracowałam ale kuzyn mój miał tam praktyki i faktycznie mówił, że bardzo duża wymagają a mało niestety płacą..Straszne to jest i akurat nie można do tego jakoś normalnie podchodzić. Mi się zdaję, że to jest tylko wyzysk a Ci na górze obracają wielkimi milinami pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurier jak kazdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie do firmy przychodzą Inpościarze. Normalne młode łebki, bez żadnego uniformu czy coś. Czasem zagaduję czy im się podoba praca "w konkurencji" to często słyszę, że zwykli poczciarze wchodzą im na teren (głównie sądy) i podbierają przesyłki. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalem 1 dzien. Cholernie duze rejony.wyplata plus 45gr za kazdy przejechany km wlasnym autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje nadal w in poscie w Piakarach Śląskich. Oferte podlapalem przez urzad pracy, na poczatku maiłem 3 miesieczna umowe 6 miesieczna umowe zlecenie. Po tym okresie dostałem przedużenie i umowe o prace, na razie nie ma źle, mam spory rejon do obskoczenia ale w 8 godzin jestem w stanie to spokojnie ogarnac. Mam kilka stałych punktów, które obsługuje, między innymi sąd rejonowy i urząd skarbowy i nie mam wiekszego problemu. Przychodze dostaje to co chca nadac i przesylam zwrotna korespondencje. Na razie nie bede rzucał tej roboty. Pensja co jakiś czas sie troche zwieksza i mysle ze dobije do pułapu 2000 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inpost teraz jest nowe i nie mają wyznaczonej odpowiedniej ścieżki rozwoju. Dopiero się rozkręcają. Ja tam miałam praktyki i nie było źle, nawet mi się podobało :) szybko mi ta praktyka zleciała ;) może jak skończę studia to tam będę aplikować i wysyłać moje CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytaj for przed podjęciem pracy ;) Naczytasz się różnych opinii, odechce Ci się na samym początku. Z doświadczenia wiem, bo raz naczytałam się o pracy w jednym sklepie strasznych opinii, a potem się okazało, że praca jest bardzo w porządku, także nie ma się co sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu gadu o inpośice a ktoś tu podaję informację odnośnie tego jak to właśnie oszczędzić na necie..Na co to nie wiem ;/ kasować to trzeba. Ja uważam, że warto czytać opinię pracy, wszystko po to aby nie żałować, że czegoś się nie doczytała a później w pracy tylko pomiatali jak śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą pracą w Inpost to różnie bywa. Wiadomo, że sporo zależy od bezpośrednich przełożonych - przy niektórych praca układa się bardzo dobrze i czasem w niektórych sprawach mogą pójść na rękę, a przy innych praca zamienia się prawdziwą udrękę i potrafi wykończyć człowieka fizycznie i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą, doręczyciele nie starają się nawet wykonywać swojej pracy w miarę poprawnie, mylą adresy, co chwila jakaś przesyłka ginie, wszyscy to w firmie olewają, zarobki też nie są jakieś rewelacyjne. Ogólnie odradzam pracę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perseusz4 co do tego ze InPost nie ma wyznaczonej drogi rozwoju baaardzo się mylisz.... mają szeroko wyznaczoną drogę... jako firma wspólpracuje z nimi i fakt listy tragedia choc wszystko zalezy od samych ludzi np. mój doręczyciel jest fantastyczny bo po prostu chce mu się... co do paczkomatów rozwijają się tempie błyskawicznym i aktualnie zalewają całą Europe "Już w drugim kwartale 2015 roku uruchomimy nową usługę: nadawanie przesyłek do krajów UE przez aplikację on-line" Aktualnie uruchomili kuriera - przesyłki ładnie dochodzą na drugi dzien. I znów muszę pochwalic mojego kuriera InPost - młody bardzo sympatyczny chłopak do którego dzwonię i praktycznie w ciagu godziny przyjezdza po odbiór paczek a nie jak z innymi kurierami ze kurier rządzi bo on moze przyjechac tylko o 16,10 i ani minuty wczesniej a zazwyczaj grubo pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rednexs
Ktoś może pracował jako doreczyciel w inposcie? bo jak czytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,155873 to podobno mozna dobrze zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rbaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania że zadna przyjemnośc pracować w Polsce bo albo masz do wyboru śmierć prawie głodową za 1200 zł i marnować jeszcze swój własny samochód aby innym dostarczyć paczki a klienci nie będą zadowoleni albo siedzieć sobie w domku i odpoczywać głodując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×