Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Opinie na temat InPostu są przeróżne. Jedni mówią, że praca nie jest najgorsza, jedynie co to człowiek zostaje obarczony odpowiedzialnością za przesyłki i to nie małą, jakąś klauzulę podpisuje przy umowie, a inni mówią że panuje tam wyzysk jak wszędzie. Pewnie kwestia tego czego kto oczekuje od pracodawcy i czy chce zarobić, a się nie narobić czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy niedawno zaczął prace w Inposcie i nie narzeka ale może też zależy w jakiej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam na doręczyciela inpostu bo ma on dla mnie super czapkę zimową świeżutko zakupiona w sklepie HEHO by Piotr Żyła http://www.heho.com.pl zobaczcie sobie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie do bardzo dużo problemów mam z kurierami. Dlatego takie rozwiązania jak ma http://ideashirt.pl/, są bardzo pomocne. Nie przyszedł kurier, albo nie było cię w domu, to odbierasz w punkcie. Genialne. Szkoda, że tak mało sklepów ma coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mało płacą, ale za to praca jest wygodna, sam regulujesz jak szybko jeździsz itd. Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam bujać się z kurierami to ja wolę sobie kupić np. w media expert z dowozem za free ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o inpost przeczytasz wiele w necie. Dlaczego przesyłki są takie tanie? a no dlatego że tania jest siła robocza. Praca raczej dla desperatów lub dla studentów czy osób uczących się. Znam kilka osób które pracowały i zawsze szybko kończyły tam karierę. Już chyba w markecie na kasie lepiej zarobisz. Jeden mój kumpel jeździł swoim autem i za benzynę mu nie zwracali nie mówiąc już o kosztach eksploatacji auta. Żenująca firma. U mnie doreczyciele zmieniają sie jak rękawiczki, nie pamietam żadnego z twarzy. Miasto 70tyś mieszkańców. W ogóle zdarza się że przychodza późnym wieczorem także kiepskie godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie chciała pracować jako doręczycielka inpost, bo dużo pracy, a na poczcie polskiej zdecydowanie lepsze warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta polska to relikt komuny, czas to rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam na stronach z opiniami o InPost, to ani się tam dobrze nie pracuje, ani nie mają dobrych usług :) Taki Listonosz tylko pracuje w 100x gorszej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamolec
Pracuje sie tu wrecz świetnie, zobaczcie na forum gowork.pl/opinie_czytaj,155873 nie ma na co narzekac jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekazy Inpost ,przesyłki to jakiś poroniony pomysł.Ale ten KTO zarządza tą firmą ma kolosalne wpływy za tak naprawdę niewiele.Za tym kryje się kilka osób z naszego rządu.Kołchoz i tyle.Jakość przesyłek tragiczna ,ciągle jakieś problemy. Złoty interes dla prezesów i tyle,jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka4488
Posłuchajcie mnie teraz uważnie, bo wielu z was jest pewnie na najlepszej drodze by zmarnować sobie życie i nawet o tym nie wie, sama przez wiele lat byłam ślepa i nie widziałam o tym jak bardzo na dnie jestem, NIE MIAŁAM POJĘCIA, BYŁAM PRZEKONANA ŻE MAM WSPANIAŁE ŻYCIE, Bóg zesłał mi jednak dar nawrócenia oraz zakończenia mojej ślepoty, na szczęście udało mi się poodkręcać wszystko i teraz jest w miarę ok, moja krótka rada dla was : odmawiajcie różaniec za siebie samych, pomóżcie sobie ludzie, proście Boga by dał wam przejrzeć na oczy byście zobaczyli siebie i swoje życie jego oczyma, nie olewajcie własnego życia, błagam wa, ludzie, nie olewajcie siebie i swojego życia, kiedyś będzie za późno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inpost to jest tragedia. Zawsze mają problem z adresem, zawsze problem z podpisem, a ile razy sam musiałem jechać po towar do nich, żeby czasu nie marnować na czekanie to już nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwi mnie to wszystko co piszecie, bo mi się pracuje ok. Czasem bywa, że czegoś brakuje ale jesteśmy tylko ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie tylko ludzmi ? Jestescie gnojami i leniami! 3 przypadki rzetelnosc****eproznego inpostu! kolezanka dostala wezwanie do sadu na rozprawe o alimenty po ... terminie rozprawy. Od razu napsialsim ywyjasnienie do sadu! Ale co z tego jak rozprawa zosrala oddalonoa o kolejne 3 miesiace. Dziecko kolezanki przez pieprzonych dostawcow tej pozal sie firmy bylo pozbawione alimentow przez 3 miesiace. I teraz moj przyklad. Zabrano mi nie slusznie prawo jazdy. Policja wyslala prawko do sadu. Oczywiscie informacja od inpostu nie dotarla do mnie ... no bo po co ... bylam w sadzie i co jest na kopercie a katach - awizowano ... jasne na pewno awizowano. W domu siedzi caly dzien moja matka a tu awizowano pare razy. Dostalem wezwanie jako swiadek. Oczywiscie po terminie. Przez j****y INPOSTi pieprzonych dostawcow sprawy w sadach sa przekladane. Tracimy czas i peinaidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes zwykłym oszustem i klamca,wiesz dlaczego?Nie wiesz a ja ci powiem.Inpost przesylki sadowe ma awizowane elektronicznym podpisem,doreczyciele chodza z tabletami.Pon odebramiu przesylki od razu jest wysylane do sadu ze przesylka została odebrana wiec gadasz bzdury albo sad wyslal za pozno koleżance.Ale oczywiście jest wina Inpostu a nie koleżanki. Drugi przykład,nieslusznie zabrane PJ?hahahahaha,kazdy tak mowi. Tracimy czas na pisanie i smianie się z takich ma.tolow jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.11.13 Tu mamy kolejny przykład imbecyla,firma nie zwraca za paliwo?BZDURA!!! Każdy kto jeździ autem ma GPS i za każdy km dostaje 70 gr.Mozesz zrobić autem 5 km a rozwozić rowerem i zrobić 20km i za 20 będzie zapłacone. Nie pisze tego z racji pracy w Inposcie bo tam nie robie ale denerwują mnie głupoty i nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam złe doświadczenia z inpost... kurier zostawił paczkę w bloku obok u zupełnie obcej osoby... pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło a zamawiam od wielu lat przez neta, z tym że kurier z inpost po raz pierwszy (wcześniej siódemka, itp.). Nie mogę tego zrozumieć czemu nie poszedł do mnie tylko do kogos obcego skoro na kopercie był wyraźnie napisany inny adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą. Zamówiłam coś na allgro, czekałam chyba ze dwa tygodnie, a na koniec musiałam sama jechać na skraj miasta do oddziału po odbiór mojego listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowalam ksiazki w Aros z mozliwoscia zaplaty gotowka w punkcie in post terminal zamowilam ksiazki na mikolaja 2015 przyszlam do punktu a pani mowi nie ma mozliwosci zaplaty w treminalu caly dzien nerwow i wydzwaniania do in post ,firma od 6 mies .nie ma mozliwosci zaplaty gotowka w terminalu ale pomogl mi kurier in post paczke odebralam i dzieci dostaly ksiazki na mikolaja ,Firmy nie polecam ,zepsula ie na gorsze bede kozystac z innej formy ,szkoda co bylo fajne zepsuli a ludzie sa dobrzy i zli jak wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×