Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Gość witok
Jak czytałem na forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,155873 to podobno pracuje sie całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałem osiem miesięcy w tej firmie, jako że przez ostatnie cztery lata zmieniłem parę firm to moja ocena dla nich to 3+ raczej o rozwoju i długotrwałej współpracy nie ma co marzyć, było parę pozytywów ale śmieciowe umowy i to wieczne łatanie dziur tymi solidniejszymi pracownikami (bez profitów dla nich samych) zmusiły mnie do odejścia, to taka moja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwosz   22lata
wylizalbym takiemu doreczycielowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka płaca taka praca.W PP będzie to samo,bo zarząd równa wynagrodzenia pracowników do najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALD0
ile teraz placicie za przesyłke z allegro do paczkomatu in post, mnie ostatnio kosztowało zamowienie z przesyłką tylko 3,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztamf
zauwazylem ze jezdzi po miescie coraz wiecej samochodów z logiem in postu, widać mocno zainwestowali w uslugi kurierskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu92
czy to prawda ze jeśli nie ma mnie w domu to przesyłka wedruje do najblizsego paczkomatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie prawda, paczka idzie do oddziału kurierów inpost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3rdoK
Wydaje mi się ze tak, akurat w przypadku zamawiania kuriera zawsze byłam w domu ale jak najbardziej tak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hustavaka
Najwiekszy ruch to chyba widać było w świeta kiedy to podstawiono dodatkowe samochody żeby ogarnac cały ten ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość str0cha
uwazam ze doreczyciele z in postu działaja duzo sprawniej niż pocztowcy, jeszcze mi się nie zdarzyło zebym nie musiał isc i na poczte bo listonosz zawsze ale to ZAWSZE awizo zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu23
ok obalam info, doreczyciel z in postu wszedł na 3 pietro i doreczył przesyłke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crwawy
co się bardziej oplaca wysyłka listu ekonomicznego czy wysyłka do paczkomatu in post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare lat temu korzystalam z in post , bylam zadowolona paczki dostarczane na godzine umowina klka dni temu czekam na paczke kurier mial byc o 10 ,13 , spoznil sie 20 caly dzien z telefonem i nerwami nie skorzystam z tej firmy zepsula sie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawol
Paczkomat jest prosty w obsłudze i nie trzeba na niego czekac jak miniesz się z listonoszem co się często zdarza to musisz isc na poczte bo dostaniesz awizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożóg
owszem przesyłka do paczkomatu wychodzi tanio a obsluzona jest szybko i profesjonalnie, zero kontaktu z kurierem wszystko za pomoca powiadomień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczka miala dojsc na mikolaja byly spoznienia telefony do kuriera ,centrali ,caly dzien czekania nie skorzystam z in post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to praca jaqk kazdy kurier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenistwo czy biznes
Sprawdziłam na własnej skórze a właściwie na własnych nogach. Jestem już nie najmłodsza, mam problemy z chodzeniem. Pani doręczycielka z INPOST dwukrotnie w ciągu 2 tygodni wypisała dla mnie awizo w swoim aucie. Nie pofatygowała się żeby nacisnąć czynny domofon, byłam w domu, zdecydowanie nie jestem jeszcze głucha. Widziałam przez okno jak wypisuje ten świstek. Odbiór awiza zbyt daleko jak dla starszej osoby. Ja nie dam rady. Co to za marna firma. Nie polecam. Zielonka pod Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy pracuje jako kurier w inpoście i bardzo sobie chwali swoją profesję. A zarobki na poziomie 2k netto więc jest optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek007
Znajomy pracował odbierał ode mnie paczki ze sklepu http://open-cart.pl/ Popracował 2 miesiące i stwierdził, że woli pracować w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trzeba to po prostu lubić, i mieć dobrą kondycję bo jednak trzeba się nachodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% 70%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 ! www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×