Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI kontakt ze mna przez mail lub facebook mail: zbutanaespane@wp.pl facebook.com/marcin.yo.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki do paczkomatu doręczają błyskawicznie, jeszcze nie mialam z tym problemu, ale już 4 dzień czekam na polecony, który miał być dostarczony w ciągu 3 dni i nic... A od jutra weekend, więd może dojdzie w poniedziałek. Tylko, że prezent miał być na jutro :( Już migdy więcej nie skorzystam z ich listow. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania śliczna torebka www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pracowałam i pracować nie zamierzam. Na razie mam pracę "na poziomie". Poczta "In Post" o mało nie zgubiła jednego z moich najważniejszych listów. Propozycja zaprojektowania kolejnej kolekcji powędrowała by wówczas do Lublina! Mieszkam w w zupełnie innym regionie kraju! Moja siostra po list musiała wlec się z Rzeszowa do Wrocławia... masakra! "Poczta Polska" o wiele lepiej wypełniała swoje zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkomaty inpost działają sprawnie, ale doręczyciele to jakaś tragedia, przynajmniej w moim rejonie. Facet nie dostarczył nawet awizo, punkt odbioru na mapie był zaznaczony w innym miejscu, a jak dzwoniłam do inpost, to kobieta odbierająca też nie potrafiła odpowiedzieć, gdzie ten punkt się znajduje. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś napisał że ludzie nie chcą podejść do domofonu i odebrać.ja taki jestem.nie otwieram nikomu bo obawiam się komornika.proszę o rozgrzeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas listonosze z inpost zmieniali się już 3 razy w ciągu 2 miesięcy myślę że o czymś to świadczy a będzie jeszcze gorzej bo odeszły im środki z przesyłek sądowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze pracuje. zaproponowali mi taka stawke. ze robie za pol darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale oni są mocno nie poważni. Ważną dla mnie przesyłkę zostawili u sąsiadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z inpostem to kojarzy mi się śmieszna historia. W walentynki rok temu zamawiałam sobie sexi bieliznę Allesa, bo mieliśmy z chłopakiem jechać na weekend do Wrocławia :3 tak się strasznie denerwowałam, że mama będzie w domu i zobaczy jaka bielizna mi przyszła, że szok! a ona często tak sprawdza co do mnie przychodzi. no ale się udało, i weekend był baaardzo przyjemny :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doręczyciel
pracowalam w in post ponad rok, od kilku dni jestem bezrobotna. glownym powodem mojej rezygnacji z pracy bylo to, ze w naszym miescie zostal zamkniety oddzial. Atmosfera w oddziale do którego nas przeniesiono byla straszna, nowa kierowniczka straszna malpa. jezeli chodzi o zarobki to od 1200 do 1600 zl miesiecznie. Auto mialam sluzbowe. Gdyby nie to, ze nie moglam dogadac sie z nowa przelozona pewnie jezdzilabym dajej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doreczyciel
dodam jeszcze, ze pracowalam srednio 6 godz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecony zamiast 3 dni idzie tydzień. Już kolejny raz. Pewnie mają za mało pracowników lub za słabo im płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ze pracuja tam ludzie na takie smiecowe umwoy czasami sa problemy z doreczeniem przez nich listow ... za to paczkomaty swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łedek
Ogólnie to nie polecam a przepracowałem tam 5 miesięcy co na moim rejonie było nie lada wyczynem . Paczkomaty polecam , sam korzystam , ale nigdy bym nie zamówił jako list . Wiem co mówie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałem problemu z takimi paczkami. U mnie wszystko działa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam też pracują ludzie! Jak się ich będzie szanowac, to oni będą szanować nas! http://indygostyle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o nowej pożyczce na rynku? Bez BIK dla każdego ---> www.tutaj-pozycz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineszz
Inpost to jakas katastrofa...na paczki mozna czekac tygodniami a jak juz pan doreczyciel laskawie sie zjawi raz po raz to wypala tekst typu: moze pani zamawiac te paczki w ten sam dzien co bym nie musial tu codziennie przychodzic???hahhah Panie,dzieki mnie i innym,masz Pan prace Boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×