Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Gość gość
paczkomat ma ten plus że przez 24h można odebrać paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z inpostu nie zadowolona, bo doręczycielom nie chce się do kogoś zwyczajnie dzwonkiem zadzwonić do drzwi, tylko awiza wystawiają. Miałam taką sytuację 2 razy. Za każdym razem był ktoś w domu kto mógłby odebrać przesyłkę czy list, ale w obu przypadkach znalazłam awizo w skrzynce... no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, ode mnie odbiera przesyłki taki seksowny pan, że mam mokro w majtach na jego widok. Mrrr, dałabym mu się rozdziewiczyc :) W życiu nie spotkałam seksowniejszego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca nie jest zła ale wolałem w dpd bo można było czasem jakąś klientkę zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja pracowałem w zeszłe wakacje przez 2 miesiące w inpost-cie. Ogólnie bardzo sobie chwaliłem zarabiałem około 1300 zł na rękę co jak na dorywczą pracę dla studenta było w porządku :) szczególnie, że pracowałem średnio 6h. Ale to wszystko zależy od punktu, nasz był jeden z lepszych w Polsce ale słyszałem, że w niektórych jest spory bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA SPORO CZYTANIA ALE WARTO !!! inpost ? jedna wielka patologia !!!!pozwolcie ze opisze wam moj przypadek ... miesiac temu przyszła do mnie paczka , zawartośc uszkodzona. zadzwonilem wiec na infolinie ( chyba po kilkunastym razie mi sie udało) skierowali mnie do strony gdzie trzeba wypełnic protokol nie udalo mi sie go uzupełnic .. wiec dzwonie na info kolejnych kilka razy . skierowano mnie do krakowskiego oddzialu . Pani powiedziała ze na nastepny dzien wysle kuriera z protokolem do wypelnienia ale zaznaczyła ze to tylko z jej dobrej woli bo maja na to 7 dni . Mówie jej ok minelo 7 dni kurier sie nie pokazal wiec znowu dzwonie i słysze ze kurier dzis bedzie ... mineły trzy dni dzwoni kurier zebym mu powiedział co jest uszkodzone on to napisze i zgłosi bo nie ma czasu podjechac . ok mowie to i to jest uszkodzone . i czekam kilka dni nic sie nie dzieje wiec dzwonie do INPOST mowia ze musze miec swoj protokol i go wyslac do nadawcy a ja ze nie mam bo kuriera u mnie nie bylo a oni ze kurier mowil ze spotkał sie ze mna i ze PODPISAŁEM PROTOKÓŁ !!!!!!!!! zagroziłem ze podrabianie czyjegos podpisu jest karalne i ze sprawe zglosze do prokuratury . powiedzieli ze sprawdza to . Oddzwonili i mowia ze jednak nie moga znalesc protokolu wiec wysla kuriera jeszcze raz ... Przyjechał wypelnilem protokół i dowiedzialem sie od kuriera ze mam go wysłac do nadawcy paczki oni tez go wysla i do trzech dni towar bedzie u ,mnie . NIESTETY wczoraj sie dowiedzialem ze to nie koniec bo kurier sie pomylil mowiac mi ze tak sie stanie . Teraz znow trzeba wysyłac reklamacje i czekac na rozpatrzenie tego wniosku wiec takim oto sposobem minał miesiac i NIC . teraz czekam az mi INpost odpowie ze po miesiacu reklamacji nie przyjmuja... LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME BO POKI JEST OK Z DOSTARCZENIEM TO W PORZADKU ALE JAK COS USZKODZA TO RADZE WAM UZBROIC SIE W CIERPLIWOŚĆ !!! ZAŁOSNA FIREMKA KTÓRA MA NIEKOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY W DODATKU ŁAMIA PRAWO SKŁADAJAC "WASZE " PODPISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak pracował i sobie chwalił. Nie dostawał dużo, ale jak na pracę wakacyjną to całkiem nieźle sobie dorobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak był doręczycielem i szczerze mówiąc kokosów z tego nie było, a jak bardzo się denerwował to jego. Generalnie atmosfera słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam bardzo nieprzyjemne doświadczenie z jednym nieprofesjonalnym kurierem z DPD. Ale to był chyba - przynajmniej mam taką nadzieję - wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia z DPD . Parę razy odbierałam przesyłki i w każdym przypadku były one dostarczone profesjonalnie . Na początku lipca br byłam nieobecna w miejscu odbioru paczki . Nie udało mi się na czas zmienić adresu w zamówieniu. Bez problemu dogadałam się z kurierem a chodziło o 8 dni zwłoki, poza tym rozmawiałam z nim w dniu kiedy sygnalizował że dowozi przesyłkę do tego wartiść przesyłki była relatywnie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Przesyłka smart kurier z dokumentami leżała tydzień w oddziale doręczającym.Dopiero interwencja na infolini spowodowała że ktoś przesyłkę zauważył i raczył oddzwonic i umówic wizyte kuriera. Na @ inpost w ogóle nie odpowiada.Kontakt z infolinią dopiero za trzecim razem-dwa pierwsze jak już się odezwał ktoś po ich stronie zostały rozłaczone. 2.List zwykły z pewnego urzedu po prostu nie dotarł-doręczyciel olał sprawę i w ogóle się nie pofatygował aby doreczyć list-może gdzies wyrzucił .przeczytał,albo ciągle nosi na dnie torby tak od stycznia br. Jedynie co u nich działa to paczkomaty. Reszta to brak infrastruktury,przypadkowi pracownicy. Nie mam zaufania,nie polecam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest praca dla każdego. Trzeba pracować pod presją czasu, a nie każdy się do tego nadaje. Praca jak praca, trzeba się narobić, żeby do swojego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inpost ssie. sh.st/ZXjwI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wolę kuriera. Nie muszę nigdzie chodzić, a że ogród mam przed domem to nawet jak pracuje w ogródku to mnie znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwicie się bałaganem i poziomem obsługi klienta, ale wystarczy spojrzeć na ich sytuację - Polska firma, działająca na naszym rynku i zmuszona do konkurencji z Pocztą Polską, której działalność jest dotowana z budżetu państwa (np. w formie ulg podatkowych). Ciężko jest konkurować z kimś o tak uprzywilejowanej pozycji, więc żeby interes się spinał trzeba na czymś oszczędzać - i tu jest sedno problemu, niedoszkoleni pracownicy, nisko opłacani - więc unikający zaangażowania. Ja mam doświadczenia tylko z paczkomatami. Raz musiałam odebrać paczkę z ich centrum dystrybucyjnego na Annopolu w Warszawie i muszę przyznać, że o ile Paczkomaty są świetną usługą (na szczęście mam jeden w odległości 3 min spacerem) to pracownicy byli mega nieprzyjemni. http://www.bryliant.pl - sprzątanie Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat juz dawno wyczerpany!!! Po co dalej to tłuczecie? Wielka gadka szmatka o listonoszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że praca kuriera to dość niewdzięczne zajęcie :) Nieraz wkurzyłam się na doręczyciela - a to zostawił paczkę u sąsiadki, z którą się nie lubię, a to znowu wyznaczył nierealne godziny doręczenia przesyłki. Ale w sumie ciężko mi ich za to winić, bo wiem, jaki mają zapieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×