Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulek797

zaparcia u 2,5 latki

Polecane posty

Gość kasiulek797

witam.corka za 2 msc bedzie miala 2,5 roku.od lata robi siusiu na nocnik.kupe robi tylko do pieluchy.czasami nie robi przez kilka dni .powstrzymuje. bylam u lekarza na bilansie.i kazala podawac syrop laktulozum .powiedziala ze wtym wieku czesto to sie zdarza,ze dzieciaki powstrzymuja.doradzcie cos.dzis juz minal 4 dzien jak nie robila.dalam przed chwila czopek i zrobila.daje jablka ,sok przecierowy jablkowy.1 raz w tyg dostaje jajko niespodzianke .0 slodyczy.slyszalam cos o suszonych sliwkach.jak to sie robi? ile sztuk sliwek zalac wrzatkiem?nie chce zeby dostala biegunki. a moze kaszki pelnoziarniste pomoga? prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliwki są super, ja mojej daję tak 2-3 śliweczki, na drugi dzień najpóźniej jest efekt. Oprócz tego znakomicie działają orzeszki, nerkowce albo zwykłe ziemne, jeśli twoja córka nie ma uczulenia to śmiało dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.ale dajesz swieze sliwki? czy suszone? a jak nie bedzie chciala suszonych sliwek to ta woda ze sliwek tez pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję suszone, mała bardzo lubi. Jeśli twoja nie będzie chciała to możesz spróbować podać jej wody z tych śliwek albo inne bakalie - suszoną żurawinę, morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję śliwki suszone. Także płatki owsiane na mleku działają cuda. Jogurt z płatkami. Świetna jest też zwykła lub słodka maślanka. Na pewno dziecko wypije(przynajmniej większość), zdrowa i działą na trawienie. Zrób sałatkę owocową, zmieszaj różne owoce:mandarynki, jabłka, banany, pomarańcze, kiwi, do tego mozesz dodać różne ziarna:słonecznik, migdały, orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje owsianke z rodzynkami, sliwkami suszonymi, do tego koniecznie po zjedzeniu owsianki niech wypije jak najwięcej wody. Ja mam córke 3-latke, jak czuje że nie może zrobić kupki, to sama prosi o śliwki i zjada ile chce. Nie martw się nikt od kilku śliwek suszonych nie dostanie biegunki, a zjada z woreczka. Rodzynki mają takie same działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banany powodują zaparcia, a więc należy je ograniczyć albo zaprzestać podawać. Suszone śliwki lub woda z nich najlepiej rano na czczo, kiszone ogórki czy kapusta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za rady.kupilam sliwki suszone i sok z suszonych sliwek kalifornijskich.owsianke dostanie jutro na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×