Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaGosia1991

Darmowa szkoła rodzenia Katowice??? Dla pani płatna!

Polecane posty

Gość GosiaGosia1991

Witam pisze zeby podzielic sie wiadomoscia o niesprawiedliwosci. Jestem kobieta w pierwszej ciazy . Mialam ochote isc do szkoly rodzenia... w Katowicach jest kilka bezpłatnych wiec zadzwonilam tam i co? Jesli nie mieszka pani w Katowicach to trzeba zaplacic.... Porazka mieszkam w miejscowosci zaraz obok Katowic i juz nie przysluguje mi taka szkola rodzenia bezplatna.... ;/ U mnie w miescie jest tylko jedna i kosztuje az 600zl troche za duzo jak dla mnie.... Czyli zostalam na lodzie bo nie mieszkam w wiekszej miejscowosci tylko jakims malym miasteczku...;/ Uwazam ze to jest niespawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znasz kogoś z Katowic to niech cię zamelduje tymczasowo. To powinno wystarczyć. Co innego, że i tak dużo ci szkoła rodzenia nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj dobrze. Moja koleżanka chodzi teraz do szkoły rodzenia w Katowicach przy jakimś szpitalu (tylko nie wiem jakim). Chodzi na bezpłatną, a z tego co wiem, nie jest zameldowana w Katowicach, tam tylko mieszka. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale jej mąż pochodzi z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam w Katowicach na granicznej a mieszkam w miescie obok katowic i nikt mi nie robil problemow i wzzystko bylo za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest niesprawiedliwe
Szkoła w katowicach jest bezpłatna dla mieszkańców katowic bo oni na nią płacą podatki - logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesprawiedliwe jest to ze skoro mieszkam w malej miejscowosci to juz nie moge skorzystac z bezplatnej szkoly rodzenia... A tu nie chodzi o podatki tylko o to ze chodzac na szkole rodzenia wypelniasz deklaracje do tej polozej ze po porodzie w ramach NFZ bedzie jedzic do ciebie aaaa ze to juz nie KAtowice to juz szkola rodzenia platna... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zameldowanie nic nie da , bo musiałabyś adres na karcie czipowej zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi tu nie pasuje, ja chodzę do szkoły rodzenia na NFZ, jedyny warunek to na czas trwania kursu czyli 6 tyg deklarujesz położną z tej przychodni. Po zakończeniu kursu wracam do tej która mi pasuje. Chyba wprowadzili cię w błąd.Najlepiej zadzwoń do NFZ do rzecznika praw pacjenta, będziesz wiedzieć czy słusznie każą c**płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmowczyni ma racje bezplatna szkola opiera sie na tej deklaracji poloznej lecz nie kazda bedzie chciala dojezdzac....Dziekuje ze info w sprawie szkoly na granicznej ! Zadzwonilam i tam pani polozna powiedzila ze nie ma takiego problemu ona w stanie jest przyjezdzac do mnie w ramach NFZ!!!a i szkola jest w ramach NFZ bezplatna ;) Wiec wniosek? niektore szkoly rodzenia nie beda robic sobie problemow z dojazdem troche dalszym... bo im sie nie chce , bo za malo placa itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Szanowne Panie, mamy zaszczyt zaprosić wszystkie będące w ciąży przyszłe mamy , do bezpłatnej Szkoły Rodzenia.Wszystkie zainteresowane Panie będące po 21 tygodniu ciąży, zapraszamy wraz z partnerami do udziału w cyklu zajęć praktycznych, podczas których zdobędziecie Państwo informację na temat przebiegu ciąży,porodu,pielęgnacji,karmienia, oraz psychologii noworodka.Informacje można zasięgnąć pod numerem telefonu naszej Poradni K 32/359-78-48,662 103 011, oraz pod numerem telefonu Naszej Pani Położnej 782 493 923 Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×