Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DJ MIKO KRAKOW

Polecane posty

Gość gość

Witam, Czy ktos zna tego Dj/ wodzireja? Czy byl ktos na jakims weselu prowadzonym przez niego? Dj Miko czyli Piotr Mikolajczyk z Krakowa. jego strona to www.djmiko.pl Z gory dziekuje za odpowiedzi bo wlasnie chcemy go wziasc na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos tego dj ? A moze jakis inny do polecenia z okolic Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić chłopaków z firmy "Collectiv Agencja Imprez". Wpisz sobie dokładnie taką frazę w google. Nie mogę wkleić linka, bo wszystko mi uznaje za spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dolaczm sie do tematu. Czy zna ktos Dj Miko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilbysina
Witam Dj Miko grał u nas na weselu :) impreza super zabawy i muzyka dostosowane go kazdego i najwazniejsze zadnych zenujacych zabaw ktorych chcielismy uniknac na naszym weselu :) super profejonalne podejscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktos jeszcze jakie sopinie na temat dj miko? na wesele oczywiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie czy zna ktos Dj miko? Ja mam go zarezerwowanego na moje wesele ale naprawde brak jakichkowliek opini- chyba zrezygnuje z niego jak sie zadna opinia nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile bierze ten dj za jedno dniowe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to 2.300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak zna ktos czy nie zna byl ktos na weselu? Od razu zastrzegam ze nie zycze sobie zadnej reklamy ze jak nie dj miko to jakis inny z namiarami itd... Co sadzicie o dj miko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj miko, nie polecam. bylem na weselu ktore "prowadzil" i goscia nie bylo..mial do pomocy chlopaka ktory puszczal kawalki zupelnie nie dopasowane do osob na parkiecie. slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaby. Nie zainteresowany prowadzeniem wesela, w ogóle nie było go prZy konsoli. Żałuje ze go wzięliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w tym roku na weselu na którym grał. Dramat. Komletna olewka gości i młodych. Nie rozumiem jak można tak podchodzić do pracy. Do tego dużo disco polo i to tego słabego, krótkie sety i długie przerwy. Podczas posiłków zamiast puszczać spokojną muzykę w tle to tylko było dudnienie basu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejkania
Dj Miko grał u nas na weselu w maju tego roku i było super a jego podpowiedzi uchroniły nas od wielu błedów miał tez super pomysł na wesele filmowe które bardzo przypadło nam do gustu ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika13211
Witam Dj Miko grał u nas na weselu w maju tego roku w Hotelu Junior 2 polecenie dostałam od Pani Marzeny menadzerki hotelu jeśli ktoś chce opinie z wesel przez niego granych w tym Hotelu podaje do niej numer myślę że się nie obrazi 505-180-595 z tego co mi powiedziała grał u niej w lokalu wiele razy i za każdym razem było doskonale wiec i my skorzystaliśmy z jego usług i to był strzał w 10 profesjonalne podejście do tematu od pierwszego spotkania pózniej drugie dwa tygodnie przed weselem nie chcieliśmy disco polo i nie pojawił się żaden kawałek. Wysłaliśmy listę utworów które chcieliśmy by się pojawiły bo takie były ustalenia i wszystko było idealne jeśli chodzi o muzykę. Miałam tylko problem z wujkami którzy chcieli białego misia i windą do nieba a były one na liście utworów których nie chcieliśmy i które się nie pojawiły. Co do zabaw przed weselem na spotkaniu mieliśmy wątpliwości co do propozycji ale po weselu goście byli w szoku że można zorganizować wszytko w innej formie bez dziwnych zabaw karety czy też przebierania gości w dziwne znoszone peruki i gadżety. Polecamy z Mężem gościa z cała odpowiedzialnością. Tak jak pisałam wcześniej można zadzwonić i spytać Pani Marzenki o wesele z maja tego roku i wesele Moniki i Marka pewnie bez problemu opowie jak się bawili goście. dziwią mnie tylko trochę wpisy negatywne może to nie ta sama osoba i wpisy typu byłem na weselu bez podania miejsca i czasu :) czy czasem to nie jest konkurencja ? Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViCh
W ostatni weekend Pan Piotr grał u nas na weselu. Wszyscy gości oraz my byliśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy obawy przed dj (zamiast orkiestry), ale na ten moment uważam, że to był strzał w 10! Naprawdę polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam powyższe posty w sprawie Dj Miko byliśmy po ścianą nasze wesele było organizowane na hura miesiac przed wiec nie było wyboru zbyt dużego i decyzja padła własnie na Pana Piotra i po weselu mogę spokojnie polecić tego Dj muzyka ustalona przed weselem zgadzała się z naszymi sugestiami prowadzenie zabaw na najwyższym poziomie i kulturą osobista również wiec spokojnie bez obaw Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczył nam wesele, nie było go cały czas przy konsoli, nie realizował dedykacji oraz nie zrealizował żadnych zabaw ani wcześniej uzgadnianych ustaleń. Zniszczył oczepiny i gdy zwracało mu się uwagę, że coś jest nie tak, to odpowiadał chamsko. Puszczał beznadzieją muzykę i chciał jak najszybciej zakończyć wesele. Wszystko to kosztowało nas wiele nerwów. Odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu 2018 r. byłam na weselu,które muzycznie było prowadzone przez zespół DJ Miko. Przyjęcie było na dobrym poziomie (lokal, wystrój, menu), niestety nic dobrego nie mogę napisać o oprawie muzycznej. Muzycy (pani i pan) nie wysilali się zbytnio, przez całą noc przeprowadzili tylko jedną zabawę. W ogóle nie byli zainteresowani zachęceniem gości do zabawy. Bloki muzyczne były również kiepsko opracowane (np. blok samych szybkich kawałków ). Nie będę się rozpisywać, wystarczy stwierdzenie, że profesjonalizmu z pewnością zabrakło. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo_zadowolona
Miałam szczęście poprosić Pana Piotra o poprowadzenie mojego ślubu. Przyjęcie odbyło się 13 października 2018 w Kluczach. Już od pierwszego spotkania widać było zaangażowanie, pasję oraz profesjonalizm. Pan Piotr poddał mi kilka świetnych niesztamowych pomysłów które sprawiły, że moje wesele było jeszcze ciekawsze. Zabawy zaproponowane przez Pana Piotra były świetne - nietypowe i angażujące wiele osób. Każdy znalazł coś dla siebie zarówno młodsi jak i starsi goście. Widać było lata doświadczenia w sposobie prowadzenia imprezy przez Pana Piotra. Doskonale wyczuł gust gości oraz odpowiedni czas na przeprowadzenie poszczególnych zabaw. Nie był nachalny ale umiał zachęcić gości do zabawy. Nie mogę pominąć również Pani Sylwii która razem z Panem Piotrem grała na moim weselu: sympatyczna i utalentowana - niektóre piosenki sama śpiewała. Gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję o wyborze zespołu muzycznego na moje wesele bez chwili zawahania postawiłabym ponownie na DJ Miko Team- to chyba najlepsza rekomendacja. Mam nadzieję że będę mieć kiedyś jeszcze okazję uczestniczyć w przyjęciu prowadzonym przez ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×